Anida, Regenerujący krem do rąk i paznokci z oliwą z oliwek

Anida, Regenerujący krem do rąk i paznokci z oliwą z oliwek

Krem do codziennej pielęgnacji dłoni. Zawiera naturalną oliwkę z oliwek bogatą w nienasycone kwasy tłuszczowe ( NKKT ).

Skutecznie pielęgnuje, natłuszcza i nawilża skórę oraz opóźnia efekty jej starzenia.

Dzięki witaminie E, prowitaminie B5 i roślinnej keratynie doskonale odżywia, regeneruje płytkę paznokci.

Bardzo dobry! Polecam

Bardzo dobry, tani krem do rak. Swoj kupilam w aptece chyba za 2,50 zł, wiec cena jest bardzo niska jak na taki dobry prosukt. Krem ma konsystencje, ktora nie jest ani lejaca ani zbyt gesta, dobrze sie rozsmarowuje na dloniach. Dlonie sa delikatn, gladkie, nawilzone. Kremu uzywalam przez kilka miesiecy, kilka razy dizennie i zauwazylam porpawe w stanie swoich suchych dloni. Krem ma wygodne opakowanie, latwo sie otweira, dzieku czemu latwiej z niego korzystac, nie to, co te z zakretka ;)

Ilość zużytych opakowań: kilka opakowan

Całkiem dobry

Używałam go późną wiosną i latem, czyli w okresie, gdy nie mam większych problemów z suchymi dłońmi. W tym czasie sprawdził się całkiem dobrze, chociaż nie byłam jakoś niesamowicie nim zachwycona, po prostu sprostał moim podstawowym oczekiwaniom. Nie do końca podoba mi się zapach, mógłby być nieco ładniejszy. Wydaje mi się, że nieco poprawił mi stan paznokci. Jest super tanim, dostępny np. w aptekach DOZ. Szybko się wchłania.

Używam tego produktu od: Maj 2014
Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Dla mnie fantastyczny

Trafiłam na krem przypadkiem w aptece. Mam wysuszone dłonie,więc skusiłam się ze względu na skład (głównie oliwa z oliwek i witaminy). Ma piękny zapach i dość łatwo się rozsmarowuje. Skóra po nim mięknie i ładnie pachnie. Niestety nie zapytałam o krem do twarzy z tej serii. Cena jest bardzo przystępna.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Dobry

Krem dobry ale przynajmniej raz w ciągu dnia moja skóra rąk jest bardzo sucha i ściągnięta (na obrone kremu dodam, że w ciągu dnia często myje ręce i to dość gorącą wodą).

Zalety:
+ szybko się wchłania
+ pięknie pachnie
+ nawilża
+ tani
+wydajny
+ pozostawia lekki film ale nie przeszkadza on w niczym (nie to co decubal...)

Ogólnie bardzo przyjemny :)

Wady? Te co przy każdym kremie, po dwukrotnym myciu rąk prawie całkowicie się zmywa ale to chyba nic nadzywaczajnego :)

świetny na wiosnę i lato

Bardzo dobry produkt w niskiej cenie. Świetnie nawilża, wygładza i regeneruje skórę dłoni. Chociaż wydaje mi się, ze na okres jesienno-zimowy będzie trochę za słaby. Polecam na wiosnę i lato :)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Nie miał szan ze swoim bratem z olejkiem macadamia

Kremy anida lubię, ponieważ są tanie, przyjemne i wydajne. Niestety ten nie miał nawet szans ze swoim pomarańczowym bratem ze względu na o wiele słabszy skład i gorszy zapach.
-nawilża
-w pewnych moemntach nawet mnie relaksował
-nie podrażniał
-cena bardzo niska
Więcej nie kupię, ponieważ ciagle zmieniam kremy, musiałby być naprawdę dobry żeby przy nim zostać.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

bardzo dobry i tani produkt

Na kremik natrafiłam przypadkiem w osiedlowym Lewiatanie, nie licząc na wiele (zwłaszcza za tę cenę). Jakież było moje zdumienie, kiedy już po 1. użyciu moje dłonie były dobrze nawilżone i efekt ten utrzymał się nadpodziewanie długo. Produkt ma przyjemną kremową gęstą konsystencję, całkiem przyjemnie pachnie, ma śmiesznie niską cenę, nie ściera się. Używam go na zmianę z czerwonym kremem Isane, który też jest bardzo dobry.
Szczerze polecam!

Krem jest tani i wydajny. Pachnie delikatnie oliwkowo. Po aplikacji szybko się wchłania w skórę nie pozostawiając lepkiej, wyczuwalnej warstwy. Dzięki niemu skóra jest przyjemnie nawilżona i odżywiona.

Dobry krem w niskiej cenie

NIe rzucił mnie na kolana tyle moge powiedzieć, ale cenę ma bardzo dobrą i szczerze moge jego jakośc porównać do kosmetyków 2 razy droższych. radzi sobie dobrze ze skóą dłoni jeśli nie są one zbytnio przesuszone wiec polecić mogę go dla osób, które nie mają większych problemów ze skórą dłoni

plusy:
+przyjemny zapach
+dobrze się wchłania
+skóra po użyciu jest przyjemnie gładka
+nie klei się
+cena

minusy:
nie poradził sobie z przesuszonąskórą i zniszczonymi dłońmi

Używam tego produktu od: testowany w okresie luty-maj

dobry, ale jego brat bije go na kolana

dobry nawilżający krem do rąk
konsystencja o wiele lżejsza niż kremu z woskiem pszczelim z tej samej firmy
szybko się wchłania, ładnie nawilża, na lato będzie ok. ale na zime myślę, że u mnie by się nie sprawdził
krem tani (ok. 3,50 na stronie doz)
przyjemnie pachnie

ok.

Używam tego produktu od: kilka tyg temu
Ilość zużytych opakowań: 1no

Kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami na temat kremów Anidy. W sklepie udało mi się dopaść tylko ten - z oliwą z oliwek. Teraz wiem, że na pewno kremy filmy Anida zagoszczą na mojej kosmetycznej półce na dłużej.
Krem bardzo ładnie pachnie, dobrze nawilża, ma lekką konsystencję (chociaż osobiście wolę troszkę gęstsze) i jest niedrogi oraz wydajny :).

Jak najbardziej polecam, jedynym minusem jest dla mnie słaba dostępność .

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

najlepszy!

Kupiłam ten krem tylko dlatego, bo nie było już wersji z woskiem pszczelim. Teraz wiem, że to był dobry wybór.
Po krótce:

Plusy:
- ładny zapach (acz nie zniewala ;p),
- baaaaardzo dobrze się wchłania,
- łatwo można go wyciskać aż do końca,
- jest taniutki.

Minusy:
- nie ma!!!!

Krem ten okazał się być moim numerem jeden głównie ze względu na bardzo szybki czas wchłaniania. Dla mnie to bardzo ważne, bo moje dłonie są narażone na zimno przez długi czas i muszę często ratować się takimi kremami. Co lepsze, aplikacja kremu jest bardzo szybka i już po minucie mogę swobodnie pisać, długopis nie ślizga się. A najlepszą sprawą jest cena. Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: jedno, ale na tym się nie skończy :)