Red Door Velvet EDP

Red Door Velvet EDP

Najnowsza wersja klasycznego Red Door, to nowe doznanie w świecie zapachu. Kuszący, intrygujący. Zaprasza...Bogaty bukiet kwiatów spowija cię niczym aksamit.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: konwalia, fiołki, herbata Earl Grey
nuta serca: różowe peonie, białe frezje, płatki jaśminu
nuta bazy: paczuli, złoty miód, piżmo, wanillia.

Cena: 42USD / 50ml

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
Nuty
kwiatowe

nocą w angielskiej herbaciarni w atłasowym szlafroku

po zapaszek sięgłam bo uwielbiam red doora... jednakże różnią się znacznie i nie można ich porównać !

zapaszek zapada w pamięć - nie jest obojętny ..
mocny wyfarinowany - lubię takie zapaszki :)

zamyślam się wieczorami kiedy go używam :)

myślę nad jakimś podobieństwem? może ciut ma coś z nut jak passion dance ( który lubię ) :)

nie lubię porównań ! ;)

Używam tego produktu od: lat
Ilość zużytych opakowań: 2x50ml

nie moje klimaty

Niestety nie podzielam pozytywnych opinii moich poprzedniczek. Dzięki nim kupiłam buteleczkę w ciemno ...i żałuję!
Najgorsze że nie widzę wśród najbliższych znajomych entuzjastów tego typu perfum i nie bardzo wiem komu sprezentować moją 50.
Są z lekka ciężkie, rozwijają się dość długo a po 3 godzinach ich już nie czuć.
Rzeczywiście po jakichś 2 godzinach czuć barwę Rumeur ale jest jakaś wyciszona i płaska, trzyma się blisko skóry.
Zapach mnie drażni i z całą pewnością go nie polubię.
Nie całkiem babciny ale jednak! Bergamotki, fiołków, frezji niestety nie czuję - ulepek i tyle.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zaczęłam 50 ale na 100 % nie skończę

moja bajka

cudowny zapach na wiosnę - dla mnie oczywiście. Rzeczywiście można go skojarzyć z Rumuer, dodałabym jeszcze Gucci by Gucci i Rodriqesa for Her... Aksamit jest raczej ciężki, poważny, zobowiązujący, nieco staroświecki - tych cech nie znajduję w tej wersji red door - raczej przypisałabym je klasykowi... Ten jest radosny, świeży od magnolii i paczuli, pobrzmiewa w nim nuta podobna do tej z Euphorii blosom, czyżby peonia? Myślę, że miłośniczki przytoczonych w opisie zapachów odnajdą się w Velvecie od E. Arden, zapachu wcale nie ciężkim ani waniliowym...
Używam tego produktu od: paru dni
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsze

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

doceniam i lubię

Jako, że jestem miłośniczką Red Doorów, było oczywiste, że cześniej czy później "czerwony aksamit" wpadnie w moje ręce.
Za opakowanie dałam 4 gwiazdki, bo nie chciałam obniżać punktacji (wszak liczy się to co jest w środku)
Opakowanie tandetne, zresztą tak jak wszystkie Ardenki

Oczywiście kupiłam w "ciemno" od razu całą 100
I to był strzał w 10.
Tak jak jego pierwowzór nuta głowy jest ostra i mogłoby się wydawać, że nieco migrenogenna.
po kilku minutach zapach łagodnieje i wydobywa z siebie, co lubię najbardziej -bergamotkę i earl grey.
Nie wiem jak będzie zachowywać się w letnie dni, bo teraz mamy grudzień,( wg mnie będzie nie do zniesienia, tak jak pierwowzór)
Reasumując: dlaczego Arden podpięła ten zapach po linię Red Door?. Absolutnie nie przypomina pierwowzoru

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań: zaczęta 100-tka, co przy moim arsenale będę zużywać całe wieki.

głęboki

Tak właśnie wącham rękę i zastanawiam się jakim cudem dotąd mi się wydawało, że to mdły i nijaki slodki zapach? Jest bardzo głęboki, rzeczywiście aksamitny, moim zdaniem rozwija się baaardzo podobnie do Rumeur...Ale jest jednak delikatniejszy. Zdecydowanie idealny na jesień, na lato - na upał - może być troszkę...Za ciepły. Ale ogółem bardzo ładny, kobiecy zapach, po chwili od pryśnięcia są jakieś nawet słodkie owoce, a potem to już słodycz. Nie ma nic współnego z oryginalną wersją - i dobrze.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:testy