Lirene Dermoprogram, Folacyna Intense, Intensywny krem przeciwzmarszczkowy na dzień

Widocznie wygładzone zmarszczki i wyraźna poprawa elastyczności skory to efekt zastosowania innowacyjnego kremu Folacyna Intense. Oparty na rewolucyjnym kompleksie FolacyrianE™, intensywny krem przeciwzmarszczkowy zawiera bogaty zestaw składników wygładzających już istniejące i opóźniający powstawanie nowych zmarszczek. Krem odmładza, ale także wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry, głęboko ją nawilża i odżywia. Zawarty filtr UV skutecznie chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników powstających pod wpływem promieni słonecznych.

Dramat.

Mój początek drogi z tym kremem był jak z bajki, szybko się wchłaniał i dawał poczucie ulgi mojej skórze. Na jakiś czas zniknął ze sklepowych półek, a po jakimś czasie wrócił z nowym opakowaniem i już nie było tak kolorowo. Po nałożeniu go na twarz szybko zrozumiałam że coś jest nie tak, spowodował swędzenie skóry twarzy i szyji, oraz pozapychał mi pory. Dodatkowo strasznie mnie po nim wysypało. Myślałam że trafiłam na felerne opakowanie jednak następny zakup okazało się być taką samą porażką.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Odpoczynek dla mojej twarzy

Mam 35 lat.Ten krem nic szczególnego nie robi, ale moja twarz "cieszy się" jak tylko go widzi- więc kupuję.
\\n
\\nLekkie opakowanie, miły zapach (choć na poczatku był dla mnie zbyt glicerynowy- ale wada stała się zaletą), nawilża, lekko napina, twarz odpoczywa. Takki oddech od innych wynalazków.
\\n
\\n Z czystym sumieniem polecam- warto spróbować... no i cena p.t. chi chi

Całkiem całkiem :)

Przyznam, że krem ten nie zwróciłby mojej uwagi w drogerii, na mojej twarzy pojawiły się bowiem przedwcześnie zmarszczki mimiczne, ale do 35 lat mi sporo brakuje ;)
Wygrałam jednak całą linię Folacyny w konkursie, więc trzeba było zużyć. I po pierwszym kontakcie z tym kremikiem mój stary krem poszedł w odstawkę.
Bardzo przyjemna lekka konsystencja, miły zapach. Świetne nawilżenie, wygładzenie i komfort. Na mojej mieszanej cerze sprawdził się na 6 z plusem. Nie zapychał, nie podrażnił mnie, choć miewam podobne historie.
Pierwsze zagniecenia skóry rozprasował niemal całkowicie w ciągu trzech tygodni. Nie wiem, czy dojrzalszą skórę też zadowoli, ale u mnie spisał się na medal. Rewelacyjny pod makijaż! Używając go zauważyłam, że buzia stała się bardziej jędrna, wypoczęta, świeża.
Nie powiem o nim złego słowa, z czystym sumieniem polecam!

Używam tego produktu od: niedawno się skończył niestety :( Ale obecny mnie rozczarowuje, więc wrócę do Folacyny :)

Manicure - geometryczny french

Zaskakująco dobry i niedrogi

Zasoczył mnie pozytywnie, krem niedrogi a wyraźnie działa, konsystencja lekka, szybko się wchłania a skóra jest odżywiona, elastyczna, nawilżona daje poczucie komfortu, mam 29 lat trochę mniej niż według producenta adresatka tego produktu, nie wiem czy dla starszej skóry nie byłby zbyt lekki ale dla mnie idealny, nadaje się pod makijaż, używałam również wcześniejszej wersji z folacyną gdy jeszcze były w zielonym plastikowym słoiczku z ciemniejsza nakrętką. Mam wrażenie że producent nieco zmienił recepturę - poprzednia wersja wydawała mi się gęstsza, bogatsza ale może to tylko mi się wydaje.
Generalnie polecam, najlepszy w tej kategorii cenowej.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 5-6

Bardzo dobry:)

Pomimo, że krem jest przeznaczony dla osób po 40 ( a mnie jeszcze trochę brakuje), sięgnęłam po niego, ponieważ po zimie potrzebowała czegoś bardziej mocnego dla mojej skóry. Krem ma bardzo przyjemną, puchatą ale zarazem lekką konsystencję i ładny słodkawy ( jakby orzechowy zapach). Dobrze się rozsmarowuje, świetnie wchłania, ale pozostawia cerę dobrze nawilżoną. Wyraźnie wygładza, odżywia i regeneruje skórę. Moja cera ze zmęczonej po zimie odzyskała ładny koloryt i świezość. Mam zastrzeżenia jedynie do opakowania- palstikowy słoiczek mógłby być trochę ładniejszy ( ot choćby jak pozostałe kremy Lirene), bo trochę trąci tandetą.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:W trakcie pierwszego