Rexona, Rexona Women, Biorythm Body Responsive, Antiperspirant 24H Spray (Dezodorant antyperspiracyjny w sprayu)

Przyjemnie, intensywnie pachnący (naturalnie, roślinnie), natychmiastowo się wchłaniający i długotrwale skuteczny antyperspirant w spray'u. Niestety zostawia białe ślady na ubraniach. Poręczne, estetyczne opakowanie z zabezpieczeniem przed przypadkowym użyciem.

Cena: ok. 9zł / 150ml

w sprayu

Nie działa

Antyperspirant oprócz dość przyjemnego (który szybko znika) nie wyróżnia się niczym dobrym. Zupełnie nie chroni przed poceniem, ale nie oczekuję wysokiej ochrony od tego typu produktów. Oczekuję natomiast hamowania powstawania nieprzyjemnego zapachu, a ten produkt nie radzi sobie z tym. Dodatkowo zostawia białe plamy na ubraniach, przy aplikacji brudzi otoczenie na biało, zostawia białą plamę pod pachami. Przy aplikacji w łazience powstaje dusząca chmura. Mało wydajny. Jestem na nie.

Dość fajny

Pocę się naprawdę bardzo mocno i mało który dezodorant sobie z tym radzi, a już na pewno żaden w sprayu. Rexona i tak jeszcze w miarę daje radę. Producent zapewnia, że dezodorant "uaktywnia się" w momencie stresu czy wysiłku, kiedy zaczynasz się mocniej pocić. I coś w tym jest. Mam wrażenie, że kiedy mocniej się pocę, dezodorant mocniej pachnie. Także nie ma mowy o nieświeżym zapachu, natomiast samo działanie antyperspiracyjne jest słabe.

Plusy:
+śliczny zapach, który jest naprawdę intensywny i długo się utrzymuje
+dezodorant intensyfikuje swoje działanie w sytuacji zwiększonego pocenia
+jakoś tam chroni przed poceniem, choć bez rewelacji
+dostępność

Minusy:
-bardzo mało wydajna
-brudzi ubrania na biało

nie polubiłam go

Po ponad miesiącu używania tego antyperspirantu już wiem na pewno, że rexona to nie jest moją ulubioną marką jeśli chodzi o tego typu produkty, gdyż nie sprawdzają się u mnie kompletnie.

Jeśli chodzi o samo działanie to w moim przypadku nie blokuje on pocenia się. Maskuje nieprzyjemny zapach ale nie wiem jak sprawdziłby się przy wysokich temperaturach. Większe zaufanie w tej kwestii mam do antyperspirantów,które mają bardziej wyczuwalny zapach. Jeśli ktoś szuka antyperspirantu o zapachu,który nie będzie się kłócił z zapachem perfum to powinien być zadowolony. Dużą jego wadą jest na pewno zostawianie białych śladów i to,że dość mocno pyli i stosowany w małych pomieszczeniach powoduje u mnie napad kaszlu.
Do pozytywów na pewno można zaliczyć wygodne opakowanie,cenę i dostępność.
Ogólnie ani nie polecam ani nie odradzam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

depilacja ciąża

dobry:)

Mam wersje różową. W sumie kupiłam przez pomyłke,bo zawsze kupuje Rexone Fine Fragrance,tą o zapachu perfum w wersji różowej i biorąc na szybko,wiełam tą.
Ma całkiem przyjemny zapach.Nie jest duszący. Nie gryzie się z perfumami. Nie podrażnia ona skóry,używana nawet po depilacji. Nie zostawia na skórze pudrowego białego osadu. Nie brudzi ubrań. Dobrze chroni przed potem -sprawdza się podczas aerobiku i siłowni.

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Dobry był:)

Kupiłam go sobie kiedyś tam we wrześniu ubiegłego roku, bo potrzebowałam antyperspirantu na zaraz.
Pierwsze wrażenie-cena O.K, dostępność dobra.
Ładny zapach-kobiecy, delikatny i nigdy mi się nie znudził ani nie zbrzydł.
Chronił przed potem w miarę dobrze. Nawet wtedy kiedy na rowerku pedałowałam do szkoły (4 km w jedną stronę). Cały dzień czułam się świeżo, jednak pod koniec dnia mokre plamy już były.
Neutralizował zapach potu, nie śmierdział.
Wygodny w użyciu(na pewno lepszy od kulki Biorythm, której kiedyś używałam).
Mało wydajny-1,5 miesiąca i opakowanie puste.
Ale, że cena w miarę korzystna to można polecić:)

Używam tego produktu od: używałam we wrześniu
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Obfituje w biały "proszek"

Antyperspirant wyróżnia się butelką ze specjalnym otwarciem - mamy dzięki temu pewność, że nikt w drogerii nie używał go przed nami. Uważam, że to wygodne rozwiązanie.
Antyperspirant przyjemnie, kwiatowo pachnie, zapach nie kłóci się z perfumami. Nie podrażnia, bez obaw stosowałam go na skórze świeżo wydepilowanej. Nie zapewnia 100 % suchości, ale tego od niego nie wymagam, wszak nic nie zapewnia takiej ochrony. Skutecznie chroni przed nieprzyjemnym zapachem. Przesadą i chwytem reklamowym, stosowanym już nie tylko przez Rexonę, jest próba zapewnienia o 48-godzinnej ochronie.
I wszystko byłoby pięknie, gdyby nie to, że antyperspirant obficie rozpyla biały "proszek". Żeby było jeszcze ciekawiej, rozpyla go tylko pod jedną pachą, niezależnie od tego, od której zaczynam, jak mocno wstrząsam butelką przed użyciem, z jakiej odległości i jak długo rozpylam. W skrajnych przypadkach antyperspirant wręcz się sypie.
Antyperspirant zostawia białe plamy na czarnych koszulkach, mimo że nie używam go w dużych ilościach, odczekuję kilka minut po aplikacji zanim założę koszulkę i zawsze przed jej założeniem usuwam nadmiar antyperspirantu pod pachami chusteczką.
Antyperspirant jest dosyć wydajny, regularnie dostępny, często w promocyjnych cenach, na przykład w Rossmannie. Załączam zdjęcie aktualnie dostępnej w sprzedaży butelki.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedna butelka (150 ml)

Najlepszy!!

Jak do tej pory nic lepszego nie znalazłam.
Cudowny trwały zapach, działa tak jak powinien, nie podrażnia, nie wysusza, nie zostawia śladów, czuję się naprawdę pewnie z nim.
Minusów nie potrafię znależć ;)

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Jak dla mnie ideał!

To jest to! :)

PLUSY:
* cena
* nie pozostawia śladów na ubraniach
* bardzo przyjemnie pachnie
* skutecznie walczy z potem i brzydkim zapachem
* nie pyli się od groma
* wydajny

MINUSY:
* brak

Mój KWC.

Polecam!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Ujdzie w tlumie..

Ogolnie nie ma tragedii ale moja skora np bardzo sie szybko przyzwyczaila do tego antyprespirantu i szczerze mowiac po tygodniu juz nie bylo zadnych efektow.Zapachy sa ladne i dosc dlugo sie utrzymuja .Brudzi troche ubrania wiec tu duzy minus.Po goleniu nie moge go uzyc bo bardzo podraznia skore.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 niecale

Świetny

Zdecydowanie najlepszy antyperspirant jaki dotychczas stosowałam. Ma bardzo przyjemny delikatny zapach,nie podrażnia skóry,bardzo dobrze chroni nas przed nieprzyjemnym zapachem. Ma blokadę dzięki czemu zawsze możemy go ze sobą zabrać,cena też nie jest wygórowana. Nie zostawia białych śladów na ubraniach. Jedyny minus jest taki,ze przy regularnym stosowaniu jest troszkę nie wydajny,ale wobec tych wszystkich zalet mogę mu to wybaczyć. Jak najbardziej polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe opakowanie

nie przypadł mi do gustu

Plusy:
+ na początku nawet ładnie pachniał
+posiada "blokadę"

Minusy:
-po jakimś czasie zapach przestał mi odpowiadać
-tylko lekko maskuje zapach potu i to przez chwilę
-nie blokuje potu
-długo wysycha

Używam tego produktu od: 3-4 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: pół

Zawiodłam się.

Jak wyżej ^^ Bardzo lubię antyperspiranty Rexony, które zarówno dobrze chronią, jak i ładnie pachną, niestety ten okazał się niewypałem. Przede wszystkim wogóle nie chroni przed poceniem (oczywiście producent wpiera,że będzie chronił przez 24h, co jest bzdurą bo już 3 minuty po aplikacji mam mokrą skórę). Bardzo długo schnie, trzeba czekać z ubraniem się, bo inaczej bluzka przykleja się do skóry. Jak na Rexonę, słabo maskuje zapach potu, poza tym niewydajny - duże opakowanie 200ml zużyłam w ok. miesiąc, bo musiałam używać go kilka razy dziennie. To byłoby na tyle z minusów, na plus mogę dać ładne, wygodne opakowanie, śliczny zapach, niską cenę w stosunku do dużego opakowania (kupiłam w Naturze 200ml za 8,90). Poza tym antyperspirant nie zostawia białych śladów na ubraniach, nie osypuje się i można stosować go po depilacji, gdyż nie zauważyłam, zeby podrażniał skórę. Podsumowując, na pewno nie skuszę się na niego po raz drugi, bo jak dla mnie za słabo chroni. Używam tego produktu od:miesiąca