Soraya, Care & Control, Specjalistyczny tonik antybakteryjny

Soraya, Care & Control, Specjalistyczny tonik antybakteryjny

Specjalistyczny tonik antybakteryjny to natychmiastowo i skutecznie działający preparat, który koi podrażnienia oraz pomaga łagodzić stany trądzikowe. Receptura toniku jest oparta na kompozycji pięciu ekstraktów ziołowych (wyciągi z oczaru wirginijskiego, szałwii lekarskiej, kory wierzby, macierzanki piaskowej, kłącza pięciornika kurze ziele), łagodzącym d-Panthenolu i antybakteryjnym wyciągu z trawy cytrynowej.

zwykły

nie zauważyłam, żeby miał jakieś wlaściwości przeciwtrądzikowe ale się już przyzwyczaiłam, że nie należy wymagać tego od toników;)
ma ładny, ziołowy zapach, jest wydajny, odświeża i napina skórę. nieco nawet nawilża. poza tym na pewno nie powstrzymuje wysypu, wiec dziaąłnie antybakteryjne można między bajki włożyć;)
plusem jest wygodne zamknięcie-wystarczy nacisnąć i otwarte! dobre dla leniwych:D

Używam tego produktu od:2 mies.

Nie ma co...

Nic, co mogłoby Wam pomóc. NIe zauważyłam działania antybakteryjnego. Oczyszczania tez nie wspomaga. Cera p[o użycia pozostaje jakaś... dziwna. Taka szara... Marzycie o matowej cerze? Cóż... Nie z tym tonikiem... Nie kupujcie, szkoda pieniędzy.