Nutritive, Bain Satin 1 (Kapiel odżywcza 1)

Nutritive, Bain Satin 1 (Kapiel odżywcza 1)

Kąpiel przeznaczona do włosów naturalnych lub po lekkiej koloryzacji, suchych, lekko uwrażliwonych. Szampon zapewnia łagodne mycie i intensywne odżywianie, bez efektu obciążenia.

Zawiera 3 składniki odżywcze: węglowodany, lipidy i proteiny działające nie tylko na włosy, ale również skórę głowy, dodatkowo substancje kationowe i pochodne silikonu, które utrzymują się na powierzchni włosa sprawiają, że po umyciu twoje włosy nabierają satynowej miękkości, lekkości i połysku.

absolutnie nie jest wart swojej ceny

Na szampon ten skusiłam się zachwycona działaniem nektaru termicznego Kerastase i stwierdziłam, że "zrobię coś dobrego dla włosów" i zainwestuję w "dobry" szampon. Kupiłam go razem z odżywką Lait Vital i razem używałam.
Niestety mój zawód był przeogromny... Szampon nie robi właściwie niczego fajnego z włosami – lekko lśnią tak jak lśniły po najzwyklejszych lekkich szamponach których używałam, ale nie były ładnie odżywione. Mało tego, po codziennym używaniu szamponu wraz z odżywką z serii moje włosy były kompletnie pozbawione lekkości i zaczęły płasko opadać, a tego nienawidzę (mam dość zdrowe włosy, zależy mi na lekkim odżywieniu, ale jednocześnie zachowaniu fajnej objętości).
Do tego zapach szamponu jest dla mnie koszmarny – czysta chemia. Po wysuszeniu włosów woń, która zostaje, jest na szczęście mniej nieprzyjemna, ale i tak wolę inne zapachy. Buteleczka jest ładna, to chyba tyle zdecydowanych plusów. Cena koszmarnie wysoka jak na działanie tego szamponu.

Plusy:
– ładna butelka
– nie plącze włosów, ale to chyba szczyt chwalić szampon z tej półki cenowej za to, że łaskawie nie plącze włosów...

Minusy:
– okropny, chemiczny zapach
– brak widocznego działania
– obciąża włosy po regularnym używaniu
– strasznie wysoka cena, niewspółmierna do jakości produktu (ja zapłaciłam ok. 70 zł (13,2 GBP) na stronie feelunique.com)

Zdecydowanie nie polecam – jeśli już mam wydać sporo pieniędzy na dobry szampon, wolę zamówić kolejną butelkę mojego miodowego szamponu Lusha (ok. 70 zł), który nie dość, że super odżywia bez obciążania, to jeszcze pięknie pachnie i jest superwydajny. A co do Kerastase – wstrzymam się z kupowaniem kolejnych ich kosmetyków (poza Nektarem, bo jest świetny).

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Taki sobie

Od dluzszego czasu poszukuje idealnego dla mnie szamponu, ktory poprawilby jakosc moich wlosow i skusilam sie na ten produkt kerastase.

Uwazam, ze moze byc, aczkolwiek nie jest pozbawiony wad.
Zalety:
- wlosy sa lsniace
- bezposrednio po myciu maja fajny wolumen
- bezposrednio po myciu (kilka godzin) wygladaja zdrowiej: suche konce mniej widoczne
-ladnie sie pieni i dobrze splukuje

Wady:
- efekt wolumenu i zdrowszego wygladu zanika w moim wypadku po jakichs 6 godzinach
- nie moge go uzywac codziennie - po kilku dniach nieprzerwanego stosowania wlosy zaczynaja byc jakby obciazone i musze uzyc czegos lzejszego
- zapach jest mdly, slodkawo-chemiczny
- bez odzywki nie moge rozczesac wlosow po tym szamponie
- zadnych dlugoterminowych efektow poprawy jakosci wlosow
-cena

Podsumowujac: robi swoje (myje) i poprawia wyglad wlosow (na chwile) ale bez rewelacji.
Uzywam z odzywka z tej samej serii.

dobry szampon z gornej polki cenowej

Kupiony z polecenia fryzjera. Moje suche, uwrazliwione po farbowaniu wlosy bardzo go lubia, sa miekkie, lsniace (niestety dzieki silikonom). Skora glowy lubi go nawet bardziej bo nic nie swedzi.
Zapach mi osobiscie bardzo przypadl do gustu, dlugo utrzymuje sie na wlosach.
Odejmuje 1 gwiadke bo zawiera silikony, a ja strasznie chce sprobowac sie odzwyczaic. jesli mi sie nie uda :) to wroce wlasnie do niego. Kosztuje w przedziale £10(promocja) -£14 za 250ml.

depilacja czego nie wolno

zwykły szampon w niezwykłej cenie

Tak jak pisałam w innej recenzjii produktu Kerastase, zaznaczę i tu, że kiedy przymierzałam się do zakupu produktów Kerastase, bardzo dużo czytałam na ich temat. Udałam się do dwóch salonów fryzjerskich po poradę. Wszystko po to, aby dobrać jak najlepiej produkty do moich włosów (podniszczonych, lekko suchych). Zakupiłam więc serię Nutritive. Używałam trzy i pół miesiąca dokładnie wedle zaleceń. Niestety jak dla mnie ani Szampon, ani pozostałe produkty tej serii nie poprawiły kondycji włosów. Jednym słowem niczym się nie wyróżniają.

Sam szampon moim zdaniem jest najsłabszym produktem z całej serii. Dobrze myje i za to gwiazdka. Jednak równie dobrze, a może nawet lepiej - delikatniej myje szampon mojego synka za kilka złotych. Pieni się średnio. Wydajny w miarę. Niestety bez odżywki ani rusz, ponieważ bardzo plącze włosy. Zapach nie do wytrzymania. Męczący, powodujący ból głowy. Co do ceny - pozostawiam to bez komentarza. Nie wiem co w tym szamponie aż tyle kosztuje.

Używam tego produktu od: maja
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Okropny

Pierwszy i niestety nieudany zakup Kerastase.

Plusy: gęsta konsystencja, dobrze pieniący się.

Minusy: niesamowicie mdławy, nieznośny i co gorsze - długo utrzymujący się na włosach zapach, zero efektu zapowiadanego przez producenta. Matowe, szorstkie i bardzo obciążone włosy. Używałam szamponu także z maską z tej samej serii i oba produkty uważam za nietrafione.

Ilość zużytych opakowań: jedno - 250 ml

porządny:)

Szampon godny polecenia-dokladnie oczyszcza,dobrze sie pieni i łatwo spłukuje:)Po zastosowaniu włosy są sprężyste i lśniące.Stosowany z mleczkiem z tej samej serii utrzymuje włosy w dobrej kondycji .Jedną gwiazdkę odejmuje za chemiczny zapach.

Używam tego produktu od:5 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno 1000ml

never again

kupilam go zaraz po tym jak skonczylam uzywac produktow kerastase do wlosow kreconych ( ktore bardzo polecam) i na tym bardzoo sie zawiodlam, po pierwsze on smierdzi nie moglam zniesc tego zapachu, po drugie ciezko sie rozprowadzal na moich wlosach i zostawil moje wlosy szorstkie i matowe i suche, bardzo nieciekawie sie nim masowalo wlosy i az mnie kreci jak sobie przypomne ten zapach bleee nie polecam, dla mnie definitywnie nie byl ok, ale moja wspolokatorka podkradala mi go i dla niej byl just ok i nie marudzila ...
ps i nie byl wydajny jak wiekszosc kerastase dla mnei
Używam tego produktu od: miesiac

b.dobry

dla mnie najlepszy z calej gamy szamponow Kerastase.
Nie powoduje płowienia koloru, nawilza bez obciazania, wygladza.Ma ciekawy zapach, niezbyt intensywny, mleczno-pudrowy .Wydajny jak diabli, wiec czego chciec wiecej?
moze jakiejs promocji cenowej jedynie ;-))

Używam tego produktu od:pol roku
Ilość zużytych opakowań:2x 250ml