Krem odżywczy do rąk i paznokci

Krem odżywczy do rąk i paznokci

Krem odżywczy do rąk i paznokci z keratyną i prowitamina B5. Dobrze natłuszcza, nawilża i odżywia skórę rąk, poprawia jej elastyczność, likwiduje nadmierną szorstkość dłoni. Wzmacnia płytkę paznokciową, zapobiega jej rozdwojeniu, poprawia połysk paznokci.

Cena: ok. 3zł / 80ml

mam gęsią skórkę na samą myśl!!

Kupiłam go jakiś czas temu, bo połasiłam się na bardzo duże opakowanie i niską cenę.
-nie nawilża
-natłuszcza, ale za chwilę skóra znowu jest sucha
- zapach jest kwestią gustu więc o nim nie dyskutuję
OKROPNOŚĆ!! Strasznie nie lubię go używać;/.

Jak dla mnie PLUSÓW BRAK;/.

Ilość zużytych opakowań: nie mogę zmęczyć jednego

może być

Krem gęsty, treściwy, odżywczy.
Ale niestety zapach b.mi nie przypadł do gustu i dlatego już więcej go nie kupię.
Na plus zasługuje stosunek ceny do ilości (125ml - więcej niż standardowo).
Jakąś taką lepką powłoczkę zostawia, co może chronić przed czynnikami zewnętrznymi, ale ja osobiście preferuję kremy wchłanialne.
Ogólnie może być.

Naprawdę fajny :)

Krem jest bardzo dobry - nawilża, dłonie są po nim gładkie a nie zostawia tłustego filmu, dobrze się wchłania a to dla mnie bardzo ważne :) Co prawda na zimę naogół potrzebuję czegoś "mocniejszego" ale moje ręce jak jest zimno to stają się naprawdę bardzo ciężkim przypadkiem ;) Na pozostałe pory roku jest idealny ;) No i cena niska zwłaszcza za taką pojemność :)

Używam tego produktu od:?
Ilość zużytych opakowań:ok 4

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

Cudeńko ;)

Nie na tłuszcza, niestety też mało nawilża dlatego nie max. punktów. Bardzo podoba mi się w nim zapach :) Dłonie po użyciu ślicznie pachną i stają się gładziutkie. Jednym słowem POLECAM :)

Używam tego produktu od: parę tygodni

Polecam!

Miło mnie zaskoczył-taki niby zwykły tani kremik (kupiony za 3 zł w Rossmannie!) a taki fajny;) Pojemność 125 ml, super konsystencja-gęsta, ale nie za ciężka. Zapach-delikatny przyjemny, ale trudno powiedzie czym pchnie? Do tego bardzo szybciutko sie wchłania, pozostawiajac na dłoniach przyjemne uczucie wygładzenia. Według mnie zasługuje na miano KWC jako że za cenę 3 zł jest naprawdę dobry i spełnia obietnice producenta.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

dobry

faktycznie wzmacnia paznokcie
jest niezmiernie wydajny
o fajnej gęściejszej ale jednoczesnie blyskawicznie wchlaniajacej sie konsystencji
zapach normalny- niezly
krem bialy
kiedy go stosowalam nie lamaly mi wie wogole pazurki a mam dlugie naturalne :) Nie wiem czy bede kupowac bo lubie ciagle badac nowosci- taki charakterek:)

Używam tego produktu od:dlugo