Prostownica ceramiczna PR-42 z regulacją temperatury

Prostownica ceramiczna PR-42 z regulacją temperatury

Nowoczesne urządzenie do prostowania włosów,
dane techniczne:
- ceramiczne płytki prostujące, wymiarypłytki ok. 3x9cm
- błyskawiczne nagrzewanie
- płynna regulacja temperatury (pokrętło z boku)
- stała temperatura pracy

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Naj!!!

Uwielbiam ją, prostowanie wlosów z tą prostownicą to przyjemność!
Nie puszą sie, są gładkie, proste.
A co do urządzenia to szybko się nagrzewa, ma regulację temp. Nie zmienie na inną. Często mi spada i jej nic nawet ryski. Wcześniej miałam taką samą ale spadła ze schodów no i tego nie wytrzymała dlatego byłam zmuszona kupić drugą, która okzazła się nie wypałem więc powróciłam do Holdena i teraz nie zamienię na inna!.

Używam tego produktu od:2lat

ogólnie rzecz biorąc polecam.

Kupiłam ją sobie w prezencie Bożonarodzeniowym, dwa lata temu i od tego czasu ani razu mnie nie zawiodła. Szybko się nagrzewa, regulacja temperatury pozwala oszczędzić moje troszkę suche na końcach włosy, nie jestem dla niej zbyt delikatna, a płytki ani reszta konstrukcji nie uległy uszkodzeniom, łatwo się czyści, ma długi obrotowy kabel co jest bardzo wygodne, nie kosztuje dużo.
Nie zapewnia efektu idealnie sypkich, prostych jak druty włosów, ale możliwe że zależy to od ich rodzaju.
Płytki nie przylegają do siebie idealnie, ale nie przeszkadza mi to w korzystaniu, chociaż czasem prostownica nie "jedzie" po włosach idealnie gładko i troszkę ciągnie, może to wada tylko mojego egzemplarza.
Korzystały z niej też moje koleżanki i nie narzekały ;)
Używam tego produktu od: dwóch lat.
Ilość zużytych opakowań: jedno.

Swietna

Dosytalam ja na gwiazdke juz pare ladnych lat temu, jest cudna. ODporna na uszkodzenia sluzy mi wierbnie od kilku lat. Prostuje wlosy na dlugi czas i nie niszczy ich. Ogolnie jestem zadowolona.

Używam tego produktu od:kilku lat

Manicure - pastelowe paski

lubię

Całkiem fajna prostownica. Szybko sie nagrzewa, jest odporna na uszkodzenia i nie niszczy włosów. Nadaje sie do częstego używania. Nie daje co prawda efektu super śliskich włosów jak profesjonalna prostownica mojej bratowej-fryzjerki ale też nie kosztuje 350 zł tylko 50. Na wieksze wyjścia i dla super efektu wolę jej prostownicę ale dla domowego użytku ta jest super.

Używam tego produktu od:roku

To moja druga prostownica po tym, jak remingtona zaczęła dymić. Prawdopodobnie została podtopiona przez moją bratanicę.. Mniejsza o to. Postanowiłam, że już tyle pieniędzy nie wydam. I tak moja fryzjerka poradziła mi produkty Holdena. Jest wspaniała. Jest wąska, można zmienić temperaturę (u mnie musi być niska-mam cienkie włosy). Raz mi już upadła i jeszcze działa! Ma tylko jedną wadę. Łatwo ją przez przypadek wyłączyć. Raz już sobie tak "prostowałam" włosy :P

Używam tego produktu od: 12-ego lipca 2007r
Ilość zużytych opakowań:Jedno i mam nadzieję, że tak zostanie