Colour Fusion Mono (cienie)

Colour Fusion Mono (cienie)

Bardzo trwałe - utrzymują się w idealnym stanie przez ok. 8-9 godzin. Mają pudrową, aksamitną, delikatną konsystencję, idealnie łączą się ze skórą. Efektowne opakowanie z lusterkiem.

Cena: 120 zł

KWC wśród cieni

Mam odcień brązu i jest to mój ulubiony ze wszystkich odcieni. Utrzymuje się dokładnie tyle czasu ile obiecuje producent. Idealnie się rozprowadza. Nie kruszy się. Starczy na bardzo bardzo długo.

So far, so good...

To kolejny z moich cieni których używam jedynie w lecie ze względu na kolor- sielsko anielski ;) błękitny.
Bardzo go sobie chwalę mimo, że ma bardzo pudrową konsystencję, a ja jestem fanką satynowo-kremowej, to w tym przypadku nie mogę absolutnie mu nic zarzucić.
Cudnie rozprowadza się na powiece, od jednego machnięcia łapką kolor leży równoniernie, intensywność można stopniować dodając kolejną warstwę, a jak opalizuje... Nie wiem czy wszystkie odcienie mają taki połysk, bowiem posiadam tylko ten jeden, ale mój rzuca naokoło przepiękną poświatę, nie jest to brokat, ani bardzo intensywna perła, tylko połysk jednoczesnie nienachalny i zarazem intensywny.
Jeszcze jeden plus za solidne, masywne opakowanie z dużym lusterkiem.
Nie daję 5 gwiazdek, bo nie jest to ideał, ale bardzo, bardzo niewiele mu brakuje :) oraz dlatego że już go w sklepach nie ma. So far, far away... ;)

na zawsze ten błękit

Odkupiłam na wizażowym targowisku za niewielkie pieniądze nie wiem czy cienie są wycofane czy nie na rzecz statement'ów które nota bene również są dobre, ale jeśli tak to ogromna strata :( opakowanie jest cudne masywne, szczelnie zamykane,ze sporym lusterkiem, aplikator trwały i mięciutki.Same cienie są ogromnie trwałe wytrzymują niemal cały dzień w niezmienionym stanie są one raczej matowo-satynowe,mam odcien eternity blue :) i mają kolor intensywnego turkusu na powiece łatwo stopniowac nasycenie koloru.Są wyraźne, aksamitne :) bardzo fajne, chciałabym mieć z nich jeszcze jakis bezyk lub kremowy kolorek :)

Manicure - geometryczny french

bardzo dobre

Bardzo dobre matowo-satynowe cienie, które trwają na powiekach bez szwanku przez cały dzień. Opakowanie solidne, aplikator bardzo dobry. Cień w pudełeczku ma bardzo intensywny kolor, jednak na powiece jest transparentny. Można oczywiście stopniować jego nasycenie nakładając kolejne warstwy. Świetnie pokrywa powiekę. Tylko 4 gwiazdki, bo mimo samych zalet nie zakochałam się w nim:) Bardzo wydajny.

Super

Cień bardzo dobrze się naklada, dużo go w kasetce, aż za dużo :) , mam go juz prawie rok, a ubytku prawie nie widać.Jest bardzo bardzo trwały! U mnie ok 10 godzin, a schodząc nie psuje makijażu, ponieważ blednie na powiece i to równomiernie, nie zbiera się w złamaniach powiek.Opakowanie solidne, z lusterkiem, choć takie ciężkawe :D .Nie orientuję się czy cienie zostały wycofane, ale szkoda by było, bo to świetny produkt.

jakość BDB

bardzo dobre cienie, ale tak nawiasem mówiąc to będą teraz wycofywane na korzyść nowszej wersji pojedynczych cieni HR, które są jeszcze lepsze:)(są już zgłoszone w KW) Te dobrze się trzymają, nie wałkują, ale jak na mój gust są zbyt matowe(choć to pewnie zależy od koloru). Jakościowo świetne.