Natural Skincare, Moisture Concentrate SPF 15 (Skoncentrowany krem nawilżający na dzień SPF 15)

Ekstra bogaty, z olejkiem z wiesiołka dwuletniego, ekstraktem z brzozy, kompleksem nawilżającym i filtrami UV chroni suchą skórę w każdych warunkach pogodowych. Do stosowania codziennie rano.

Dobry i wydajny

W moim przypadku sprawdzil sie. Nic dodac nic ujac, cera po tym specyfiku jest nawilzona i gladka. Podoba mi sie tez duze 100ml opakowanie w przystepnej cenie.
Jestem z niego bardzo zadowolona.

Używam tego produktu od: 2 m-ce

Bez rewelacji

Krem mnie rozczarowal. Slabo sie wchlania, slabo nawilza, pozostawiajac swiecaca warstwe. Dodam, ze mam cere mieszana, ktora ostatnio potrzebowala czegos wiecej na suche partie; tutaj krem sie nie sprawdzil, a nawet pogorszyl sytuacje. Mam za swoje probujac czagos nowego a tym samym pozostawiajac moich ulubionych: Nivea Aqua i Olay CompleteUżywam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: jedno niedokonczone

mieszane uczucia

Niby krem dobry, nie mam do niego większych zastrzeżeń. Potwierdzam głosy poprzedniczek, o tym, że nie zatyka porów, jest delikatny, ładnie pachnie, delikatnie nawilża. Ale ja jakiś zachwytów nad nim nie mam, nie wiem z czego to wynika. Dobry produkt, nie mam nic do zarzucenia, ale nie zafascynował mnie, dlatego nie jest moim KWC.
Nie wiem czy kupię, bo jest dosyć pojemny, a ja mam w zwyczaju częste zmiany kosmetyków.

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

depilacja opóźnianie porostu włosów

przyjemny

Bardzo przyjemny, godny polecenia dobry nawilżacz, zamknięty w ogromnym (jak na krem do twarzy) 100 ml jajku ;)
Ma lekką konsystencję, jest "mięciutki", fajnie się wchłania i odczuwalnie nawilża. Cera jest po nim gładka i miękka. Nie zapycha, nie podrażnia, nie pozostawia tłustej warstewki i nie powoduje świecenia. Pachnie bardzo delikatnie, mnie zapach kojarzy się z jogurtem.
Filtr nie jest fotostabilny, więc ochrona przeciwsłoneczna jest dosyć słaba.

Nie wiem czy kupię ponownie, ponieważ rzadko zdarza mi się używać tego samego kremu więcej niż 2x - a ten ma 2x większa pojemność, niż standardowe słoiczki.

fajny

kremik dobry - dobrze nawilza. po posmarowaniu sie czasami mam wrazenie ze mam na buzi taka niewchlonieta warstewke - jednak jak przejade dlonmi raz jeszcze po twarzy, znika. z racji duzego opakowania - cena bardzo przystepna.

Używam tego produktu od: 1,5 m