Gliss Kur Oil Nutritive, Szampon z olejkami pielęgnacyjnymi (stara wersja)

Gliss Kur Oil Nutritive, Szampon z olejkami pielęgnacyjnymi (stara wersja)

Szampon z olejkami pielęgnacyjnymi: arganowym i shea - odbudowuje i regeneruje suche partie włosów oraz zapobiega rozdwajaniu się końcówek. Scan Reapir Complex dokładnie regeneruje i odbudowuje zniszczoną strukturę, bez obciążania włosów.
Szampon przeznaczony do włosów długich z rozdwajającymi końcówkami.

Dodanych produktów: 690

Napisanych recenzji: 1537

Rewelacyjny!

Super szampon dla mnie, faktycznie odżywia włosy, od razu po zastosowaniu są silniejsze. Fantastyczna konsystencja, lekko oleista, dla mnie bomba, przez to kosmetyk jest bardzo wydajny, starcza na baaaardzo długo, ciągle nie można go zużyć:) Chyba najbardziej wydajny ze wszystkich znanych mi szamponów. Ma specyficzny, ale dla mnie bardzo przyjemny zapach, taki profesjonalny. Ładne, estetyczne i poręczne opakowanie, a do tego wcale nie jest taki drogi. Polecam!

Używam tego produktu od: 7-8 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018350].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 71

Nothing special

Szampon pięknie pachnie, idealny świeży zapach na lato pod prysznic. niestety zapach to jedyna przyjemność. Dla moich zniszczonych suchych włosów ten szampon zrobił absolutnie NIC oprócz umycia.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[929380].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 11

Średniak jakich wiele

Bardzo podoba mi się opakowanie tego szamponu, do tego była promocja w Rossmanie więc wzięłam. Według mnie słabo się pieni i jest niewydajny. Ma dość dziwny zapach, ale to taki przyjemny dziwak :) Nie zauważyłam jakiejś większej poprawy, poza tym, że nieco bardziej błyszczą mi się włosy. Skończę opakowanie i wracam do poprzedniego szamponu.

Używam tego produktu od: ok. 1,5 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[769935].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

Dodanych produktów: 29

Napisanych recenzji: 299

może być

Kupuję go na zmianę z innym szamponem, ponieważ wolę uniknąć efektu przyzwyczajania się moich włosów, ogólnie szampon na 3+

+ pienie pachnie
+ miła konsystencja
+ dobrze się pieni
+ wydajny
+ nie plącze włosów,ułatwia rozczesywanie
+ nie obciąża cienkiej czupryny

+/- nawilża włosy ale przy dłuższym stosowaniu traci tę właściwość

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[722448].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 22

Rewelacja

Jest rewelacyjny.
*Piękny zapach
*Fajna konsystencja
*Dobrze myje włosy(to chyba najważniejsze w szamponie, o czym często zapominamy ;p )
*Włosy są po nim ładnie odżywione i pachnące
*Efekt jakby olejku - lecz nie przetłuszcza włosów
Na prawdę rewelacja, lecz jedno małe \'ale...
Jeśli chcecie kupic, kupcie małe opakowanie, a nie tą dużą butelkę, gdyż zauważyłam, że po dłuższym stosowaniu tego szamponu włosy mi się już do niego przyzwyczaiły i przestały miec takie efekty jak na początku.
Warty wydania tych pieniędzy, ale raczej na małą buteleczkę, bo ja męczyłam tą dużą sporo czasu, a nie dawał już potem takich efektów.

Używam tego produktu od: nie pamiętam dokładnie, ale stosowałam może ze 2miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[703070].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 24

Super.

Przetestowalam juz wszystkie mozliwe marki na rynku jezeli chodzi o szampony. Po niektorych swedziala glowa, mialam lupiez, ale niewazne. Ten szapon mnie zachwycil. :)

+ super opakowanie
+ piekny zapach
+ odpowiednia konsystecja
+ meeega sie pieni
+ zapach dlugo utrzymuje sie na wlosach
+ wydajny
+ nablyszczal wlosy, ale nie obciazal ich
+ cena

Super szamponik, polecam wszystkim. Ja mam dlugie i grube wlosy. Bardzo mi sie podobal i wroce kiedys do niego. :) Jednak na razie testuje inne szapony, ale z pewnoscia nieraz go kupie.

Używam tego produktu od: uzywalam kilka miesiecy temu, nie pamietam dokladnie
Ilość zużytych opakowań: 2 calutkie opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[622744].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 19

fajny

Szamponik spowodowal ze moje brazowe ,suche wlosy staly sie blyszczace,odzywione i nawilzone.Zanim go kupilam probowalam przeroznych szamponow ale nigdy nie osiagalam zamierzonego efektu .Wlosy byly matowe ,suche i takie nijakie,a po tym szamponiku sa bardzo ozywione i gladkie.Tak wiec polecam go,jedyna wada to,taka ze szybciej sie po nim wlosy przetluszczaja,ale cos za cos,i tak myje co 2 dzien wiec oki.

Używam tego produktu od: drugi raz
Ilość zużytych opakowań: jedno i zaczynam drugie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[612768].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 339

Dobry produkt

Bardzo dobrze wspominam ten szampon. Nie obciążał włosów, był wydajny oraz przyjemnie pachniał. Włosy po jego użyciu były jakby bardziej lśniące i gładkie. Nie miałam po nim problemów z ułożeniem fryzury, jak zdarzało mi się to przy niektórych szamponach. Produkt wart wypróbowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[523876].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 85

Plącze ;/

Szampon bardzo splatywał moje długie włosy ;/ nie wiem, czemu, może tak akurat na niego reaguja. Ja nie polecam. Skusiło mnie masło shea (uwielbiam jego zapach) ale zaluje zakupu.

Używam tego produktu od: uzywalam
Ilość zużytych opakowań: 1 400 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[500079].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 10

Napisanych recenzji: 340

lekkie i zdrowe włosy

Włosy są po nim wypielęgnowane. Cudownie pachnie ;D Nadaje lekkosć oraz piękny połysk włosom. Polecam szczególnie do długich włosów. Jest dość mało wydajny. Cena przystępna.

Ilość zużytych opakowań: 2 po 400 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[467122].usefull || 0 }}% pomocna.