Fa, Natural & Pure, Shower Gel (stara wersja)

Fa, Natural & Pure, Shower Gel (stara wersja)

Krystalicznie czysta formuła żelu pod prysznic Fa z pielęgnującymi witaminami odświeża i daje poczucie czystej i delikatnej skóry. Zapach pobudzi Twoje zmysły. PH naturalne dla skóry.
Dostępne zapachy:
- pomarańcza i kwiat brzoskwini
- róża i kwiat passiflory

bardzo dobry

miałam ten różowy
plusy:
- ładny zapach
- wydajny
- nie trzeba go dużo nakładać, poniewaz dobrze się pieni
- dobrze rozprowadza się na skórze
- wygodne opakowanie
- niska cena

minusów brak ;-)

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Lekki i delikatny, choć zapach nie oszałamia

Używam wersji z różą i kwiatem passiflory. Dodam, że jest to żel niemiecki, nie mam porównania z tymi dostępnymi w polskich drogeriach.
Żel jest dosyć rzadki, ale dzięki temu jest lekki, łatwo się spłukuje. Nie jest przez to mniej wydajny. Poza tym łatwiej jest go zużyć do końca. Zapach średnio przypadł mi do gustu, choć jest słabo wyczuwalny, nienachalny.
Żel nadaje się również do depilacji. Poza tym dobrze się pieni, nie podrażnia, nie wysusza skóry (choć i tak zawsze używam potem balsamu lub mleczka do ciała).
Butelka jest poręczna, zamyka i otwiera się bez problemu. Co prawda nie można jej postawić do góry dnem, ale i tak konsystencja żelu pozwala na zużycie go do końca. Poza tym butelka jest przezroczysta - widać, ile jeszcze żelu w niej zostało.
Cena - bardzo przystępna. Ogólnie polecam, choć ja tej wersji pewnie już nie kupię, będę testować inne zapachy.

Używam tego produktu od: ok. 3 m-cy (na zmianę z innymi)
Ilość zużytych opakowań: jedna butelka (250 ml)

Piękny zapach to za mało...

Oceniam wersję z różą i kwiatem passiflory.

Żel ma szalenie przyjemny zapach. Świetnie odświeża, zwłaszcza w upalne dni. Nie wysusza skóry ani jej nie podrażnia. Jest całkiem wydajny, ale dość słabo się pieni. Dla mnie jego największą wadą jest jednak to, że oblepia skórę tłustą warstwą, którą ciężko spłukać :/ Bardzo tego nie lubię. Na mojej skórze jego zapach w ogóle się nie utrzymuje, ale nie przeszkadza mi ten fakt, bo po kąpieli zawsze używam balsamu.

Czas używania produktu: ok. 4 miesięcy

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

Biała herbata - tak!

Używałam wersji z białą herbatą i bambusem.

Opakowanie, typowe dla żeli Fa, jest typowe i poręczne. Łatwo się otwiera i zamyka. Nie ma możliwości postawienia go do góry dnem, ale konsystencja kosmetyku tego nie wymaga.

Żel pachnie obłędnie - niesamowicie świeżo i pobudzająco. Kocham wszystko, co ma związek z białą herbatą i zapach tego kosmetyku mnie nie zawiódł. Żel ma gęstą konsystencję, taką "żelową" właśnie, jest przezroczysty.

Kosmetyk rewelacyjnie się pieni! Przy niewielkiej ilości żelu, tworzy on na myjce gęstą i obfitą pianę. Dobrze myje, dając uczucie świeżości i komfortu. Nie wysusza skóry, ale nie zauważyłam też działania nawilżającego czy natłuszczającego.

Podsumowując - naprawdę świetny kosmetyk! Nie wiem, czy kupię go jeszcze raz, bo lubię wypróbowywać nowości.

Używam tego produktu od: hmm, dawna, na zmianę z innymi

Uwielbiam <3 !

Mogłabym pisać poeamty na cześć tego kosmetyku :D ! Odkryłam go przypadkiem (dostałam jako gratis przy zakupie dezodorantu) i zakochałam się od pierwszego uzycia. Zapach żelu jest przeeeeecuuudoooownyyy ;* ( miałam wersję Pomarańcza i Kwiat Brzoskwini) Przypomina mi Fantę lub taki syrop pomarańczowy do rozcieńczania w szklanej butelce. Jeszcze nigdy nie spotkałam się z żelem, który miałby tak długotrwały zapach - podczas kąpieli pachnie cała łazienka, a na skórze utrzymuje się dosłownie cały dzień,czasem nawet przebija zapach balsamu. Niesamowicie wygładza, odświeża ciało ( rewelacyjny rano, gdy chcemy się obudzić lub w upalny dzień), poza tym mam wrażenie, że nawilża skórę, bo ma lekko olejkową konsystencję. Bardzo często nie używałam balsamu po kąpieli z Fa i skóra była gładka i miękka przez cały dzień, o wysuszeniu i podrażnieniach nie ma mowy :)Kolejny plus to wydajność- dostałam go na początku maja, a przy codziennym używaniu ( wprawdzie na zmianę z Luksją) skonczył mi się dopiero dziś. Żel tworzy gęstą,treściwą pianę. Minus dostrzegam jedeynie jeden i tak naprawdę nieistotny : Troszkę nieporęczne opakowanie z dziwna kulką, przez co nie można odwrotnie postawić butelki,aby kosmtyk spływał w dół. Uważam, że to najlepszy żel,jaki kiedykolwiek miałam, z pewnością kupię jeszcze nie raz ten i inne warianty, zwłaszcza,że często bywa w promocji po ok. 4,90 ;)

Używam tego produktu od:maja

w sam raz na lato

Miałam wersję pomarańczową. Żel pięknie pachnie, unosi się w całej łazience, na skórze się nie utrzymuje. Jest niezbyt wydajny jak to żele Fa. Dobrze się pieni i świetny zapach umilają jego stosowanie. Nie nawilża, a a czy wysusza nie wiem, bo regularnie stosuję balsam po kąpieli.
Kusi mnie jeszcze wersja różowa.

Używam tego produktu od: używałam przez 3 -4 tygodnie

Piękny zapach

Miałam żel Pomarańcza i kwiat brzoskwini, zapach świetny, cudowny wręcz :)

Żel starcza na dość długo, zapach też utrzymuje się na skórze, choć mógłby troszkę dłużej...

Dobrze się pieni i dodaje takiej pozytywnej energii.

Używam tego produktu od: parę miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: na razie 1

bardzo dobry

miałam wersję z białą herbatą i bambusem.
ogólnie żel jest bardzo fajny.
wydajny, dobrze się pieni, pachnie nieziemsko wręcz, nawilża.
czyli ma w sobie wszystko to czego od żelu pod prysznic można wymagać ;)

świetny produkt!
polecam :)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

OK

Oceniam wersje:Róża i Kwiat Passiflory.
Żel bardzo dobrze odświeża, nie wysusza skóry(w moim przypadku zbędne jest zastosowanie balsamu do ciała po kąpieli tym żelem). Ma ładny zapach(choć z początku nie podobał mi się), dobrze się pieni, jest wydajny, wygodne przeźroczyste opakowanie.
Jednak na razie nie kupię go ponownie, ponieważ mam zapas żeli, a lubię też zmieniać kosmetyki do pielęgnacji ciała;)

Używam tego produktu od:ponad miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

ok

Miałam wersję pomaranczową. Bardzo fajny żel. Dobrze myje, pieni się, jest wydajny, ma dobrą konsystencję. Miły zapach, plus za porządne opakowanie. Normalny żel pod prysznic, który dobrze myje-spełnia wszystkie obietnice producenta a ja od żelu pod prysznic nie wymagam nie wiadomo czego ;)

Używam tego produktu od:miesiąca

nie za bardzo

Miałam różową wersję zapach nie za bardzo przypadł mi do gustu był taki jakiś mydlany.Cena i konsystencja żelu w porządku.Produkt wydajny i ma fajne opakowanie ale jest tyle ładniejszych zapachów,że drugi raz go nie kupię

Używam tego produktu od:używałam dawno

mmmyyy uwielbiam!

Mam pomarańczową wersję.

Bardzo podoba mi się opakowanie, które wręcz idealnie komponuje się z bezbarwnym przeźroczystym żelem i ślicznie wygląda między kolekcją kosmetyków.
Piękny zapach sprawia, że kąpiel przynosi mi dużo przyjemności.
Żel dobrze się pieni, idealnie masuje i oczyszcza skórę.

Na pewno jeszcze do niego wrócę, ale chcę też wypróbować tę drugą wersję.

Używam tego produktu od:2 tygodni