Lekko brązujący balsam do ciała

Lekko brązujący balsam do ciała

Działa delikatniej niż samoopalacze.
Doskonale się wchłania, delikatnie pachnie kokosem, po jego użyciu skóra nabiera naturalnego, złocisto-brązowego koloru. Balsam zawiera wyciąg z orzecha włoskiego i ekstrakt z kakao.

Cena: ok. 10-12 zł / 200 ml

mój pierwszy:)

Mój pierwszy w życiu balsam do ciała kiedy to było:).Pamiętam,że ma bardzo fajną konsystencje,szybko się wchłania,ma takie delikatniutkie drobinki i pięknie pachnie dla mnie orzechem.Brązuje równomiernie i bardzo delikatnie,nie robi smug i jest bardzo wydajny i tani.Taka ciekawostka widziałam go ostatnio w sklepie wszystko po 5 złoty:) Używam tego produktu od:używałam kilka ładnych lat temu

Lubiłam go

Na pewno jeden z lepszych produktów w tej kategorii i za tą cenę... szkoda, że już zniknął:/

+ super zapach
+ nawilżenie ok
+ lekko brązowił
+ tani
- już go nigdzie nie można dostać:/ gdyby wrócił na pewno zakupię ponownie

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: 2,3

doskonalosc w balsamie

Znowu pytam co sie stalo z tym cudenkiem? Najlepszy nawilzacz w balsamie, pieknie pachnial, moja skora byla jedwabiscie gladka i mieciutka w dotyku jak u niemowlaka. Kochalam ten balsam.

Używam tego produktu od:1997
Ilość zużytych opakowań:nie pamietam juz

Manicure - geometryczny french

fajna sprawa;)

hmmm kupowalam go dla pieknego zapachu:P nie zalezalo mi na opaleniznie wiec nawet nie zwracalam uwagi czy koloryt sie zmienia:P pamietam tylko ze skora poprostu zdrowo wygladala;) dobrze nawilzal;) no i postanowilam wyprobowac cos nowego, zapomnialam jakos o nim ... i przez pewien czas go szukam :( jakims trafem nigdzie nie moge go znalezc:( coz ... wszystko ma swoj koniec;P ale dobrze go wspominam;)

Używam tego produktu od:jakies 3 lata temu:)

To były czasy...

Kiedyż używałam namiętnie tego balsamu. Był taniutki no i polski, a to się dla mnie liczyło. Szczerze mówiąc, mimo, że brązujący nie śmierdział jakoś tragicznie, nawet całkiem przyzwity miał zapach. Nawilżał, odżywiał, kolorek, który dawał był ładny, choć przy dłuższym używaniu żółtawy. Być może kiedyś do niego wrócę, tym bardziej, że znów mam okres namiętnego stosowania samoopalaczy i balasamów brązujących :)

Używałam tego produktu jakieś 2, może 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań: kilka, conjamniej 3

delikatna opalenizna bez plam

Używałam tego balsamu podczas ostatnich 2 lat z przyjemnością. Bronzuje bardzo delikatnie, ale sa tego duże zalety. Nie ma ryzyka powstawania plam, więc jest idealny do jasnej karnacji. Dodatkowo przepiekny zapach-tutaj nie uświadczymy nieprzyjemnego zapachu samoopalacza, tylko kakao? czekolada? Bardzo przyjemny, polecam na poczatek sezonu lub do przedłużenia opalenizny jesienią.

Używam tego produktu od:2 lat

milusi :)

ta starsza wersja była lepsza (mocniejszy efekt opalenizny ;)) miała znośny zapach bardzo zachęcającą cenę zaś sam balsam był w miarę wydajny i rozprowadzał się bardzo dobrze - naturalnie bez smug itp dodatkowo lekko natłuszczał ciałko :p polecam ..Używam tego produktu od:ze 3 lata temu
Ilość zużytych opakowań:1 albo 2

może byc

Balsam ma bardzo fajny zapach , efekt brązowienia bardzo malutki dodatkowo smaruję sie jeszcze balsamem nawilżajacym, ogólnei jako balsam może być.

ok!

Bardzo dobry, lekutki i delikatny balsam na lato. Zapach bardzo mi się podoba (apetyczny!), choć wyczytałam tu negatywne oponie na jego temat, więc jest to sprawa indywidulana.
Nawilża fajnie, ale nie na długo (ale wsmarowywanie go to miła czynność, więc nie narzekam :))
Pożyczyłam go siostrze i bratu po opalaniu i wiem, że się im spodobał.
Polecam, ja na pewno kupię go na nowo, gdy mi sie skończy (jest wydajny, bo konsystencja jest lekutka)

poprawny

Kupiłam go, bo nie było ulubionego balsamu mojego męża. Jakis czas go omijał ( nie lubi nowości, niestety), teraz juz kończy. Balsam jest wydajny, wystarczy mała ilość. Ma ładny zapach, nie narzucający się( mąz nie lubi kokosa). Brązuje słabiej niz Bielenda, zato nie brudzi ubrań.

ooj nie...

To mój pierwszy balsam brązujący jaki miałam.Kupiłam ponieważ urzekł mnie swoim zapachem,ach te kokosy...Jednak po pewnym czasie juz miałam go dosyć.Efekty dawał bardzo delikatne jednak nie był to brąz ani żółty odcień.Coś pomiędzy.Minus za zapach który nawet po kąpieli czułam spalenizne fuj :-/.

Lubie :) na poczatku zakochalam sie w zapachu, dla mnie byl taki mmmm kokosowy, niesamowity. Teraz juz mi tak ladnie nie pachnie, ale swoje wlasciwosci pielegnacyjne zachowuje:) dobrze nawilza, pielegnuje. Co do brozowienia - daje efekty po regularnym stosowaniu - ja nie uzywam go regularnie i mam za swoje - jak sie nim posmaruje jestem bardziej zolta niz brazowa:P ale to tylko moja wina:) polecam:)