Avon, Naturals, Jelly Body Wash (Galaretka pod prysznic - różne rodzaje)

Avon, Naturals, Jelly Body Wash (Galaretka pod prysznic - różne rodzaje)

Nowe produkty specjalnie dla kobiet, które lubią naturalne zmysłowe doznania i zbawienną moc natury. Galaretki kąpielowe myją i wygładzają skórę, zawierają ekstrakty owoców, które odżywiają i regenerują skórę. Są łagodne i nie wysuszają skóry jak tradycyjne mydło.
Dostępna w 3 rodzajach:
-odżywczej - Miód i Cytryna
-regenerującej - Mango i Passiflora
-regenerującej - Czereśnia i Gałka Muszkatołowa

Skład: aqua, sodium laureth sulfate, peg-175 diisostearte, cocamidopropyl betaine, perfum, sodium chloride, methylparaben, disodium edta, propylene glycol, sucrose, alcohol denat., methylchloroisothiazolino ne, prunus serotina extract, methylisothiazolinone, helianthus annuus seed extract, melia azadirachta seed extract, vitis vinifera seed extract, myristica fragrans extract, ci 14700, ci 17200, ci 42090, ci 15895, linalool, hexyl cinnamal, limonene.

Cena: 16,90zł / 200ml

Coś innego...

W sumie to dobry pomysł i fajna zabawa, żeby zamiast normalnego żelu pod prysznic, płynu do kąpieli w wannie użyć owocowej galaretki. Ja miałam mango i passiflora. Pachniał szałowo owocowo. Soczyście. Pieniła się całkiem dobrze i łatwo rozpuszczała. Jedynym problemem było to, że czasem uciekała z dłoni:) Dodatkowo skóra była po niej gładka miękka i pachnąca:)

Używam tego produktu od: obecnie nie używam
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam

Ciekawa rzec, ale ma wady.

Miałam kilka smacznych rodzajów galaretki, wszystkie ślicznie pachnące owocami.

Zalety:
*ciekawy gadżet kosmetyczny, konsystencja galaretki wygląda smakowicie
*bardzo ładne, owocowe zapachy
*ładny wygląd
*niska cena

Wady:
*galaretka to na pewno bardzo ciekawy i innowacyjny kosmetyk pod prysznic, ale niestety - konsystencja tak naprawdę jest mega niewygodna, galaretka przykleja się do ciała podczas kąpieli, opornie się rozpuszcza
*prawie wcale się nie pieni
*nie jest wydajna, szybko się zużywa

Raz na jakiś czas można się skusić na galaretowatą kąpiel, ale stosowanie tego kosmetyku na dłuższą metę staje się niewygodne - kiedy trzeba mocno szorować, by zmyć z ciała poprzyklejane kawałki galarety, kąpiel nie jest zbyt przyjemna. Zapachy jednak zachęcają bardzo i w sumie kosmetyk raczej na plus.

Używam tego produktu od: 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: około 5 sztuk

to było super :D

Miałam galaretkę z miodem i cytryną i używanie jej było czystą przyjemnością. :D Już sam zapach był orzeźwiający, galaretka bardzo wydajna, a skóra po jej użyciu była miękka i przyjemna w dotyku.

Używam tego produktu od: skończyłam ją 1,5 roku temu

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Średniak

Kupiłam wersję z mango za namową rozanielonej koleżanki, niestety zawiodłam się. Zapach był całkiem ładny, jednak forma galaretki była całkowicie nie praktyczna. Ciężko było się tym dobrze umyć a efekty jak po zwykłym mydle. Nie polecam.

Używam tego produktu od: kupiłam parę lat temu

sama nie wiem...

Miałam tą galaretkę w wersji "Czereśnia i gałka muszkatołowa", miała śliczny zapach, fajnie się pieniła ale miałam problemy z aplikacją, galaretka często zasychała w opakowaniu, czasami zostawiała smugi na ciele. Chyba więcej jej nie kupię, po pierwsze, ostatnio zniknęła z katalogu, a po drugie to chyba wolę poszukać czegoś lepszego

Używam tego produktu od: wakacje 2007

Bardzo fajny kosmetyk

Jak dla mnie super. Mam o zapachu mango i passiflory - bardzo energetyzujący zapach :) Rzeczywiście klei się trochę do skóry ale ja ją używam nakładając na myjkę - super się pieni i zostawia na skórze ładny zapach. Niestety nie widziałam jej już później w ofercie dlatego jedno opakowanie używam od roku - staram się oszczędzać na specjalne okazje ;)

Używam tego produktu od: rok

fajny-jako zabawka

totalnie nie potrafię tego rozsmarować na skórze i się tym umyć, całe szczęście, że kupiłam w promocji.
fajny glut do rozciągania i ugniatania i ładnie pachnie.
Ale zapach to nie wszystko.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:jeszcze pierwsze czeka na zbawienie

Super!!

Cudowny!
*super konsystencja,
*zapach bardzo ładny (mam miód i cytryna),
*ładnie się pieni,
*pozostawia skórę gładką,

Naprawdę polecam !!!

Używam tego produktu od: 2 lata

dobry :)

Miałam trzy galaretki, w trzech różnych "smakach". Najbardziej chyba polubiłam ten czereśniowy, według mnie także najładniej pachniał. Bardzo fajna odmiana zamiast zwykłego żelu pod prysznic, jednakże za pierwszym razem miałam mały problem z rozprowadzeniem galaretki na ciele. Ale ogólnie - bardzo pozytywnie, choć moim zdaniem mógłby być troszkę tańszy. Kupię, jeśli będzie w jakiejś promocji.

Używam tego produktu od:paru miesięcy

Przyjemna

Miałam 3 opakowania tej galaretki. Najbardziej pod względem zapachu przypadła mi do gustu ta z mango i passiflorą, następnie z czereśnią, a na końcu z miodem i cytryna. Ta ostatnia pachnie dokładnie jak gorąca herbata z duża iloscia cytryny i miodu. Posiada bardzo specyficzny zapach który nie kazdemu moze sie podobać. Ogólnie kosmetyk ten bardzo mi się podobał. Nie wysuszył mojej skóry, zapach utrzymywał sie na niej jeszcze chwile po kąpieli.
Był wydajny, dobrze się pienił, nie uczulił.
Całkiem przyjemna konsystencja, któa rzeczywiście przypominała galaretkę.
Szkoda, że go juz wycofali z produkcji, bo pewnie kupiłabym ten produkt ponownie.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

Mieszane uczucia

Mialam te galaretke jakis czas temu w wersji czeresniowej. Pachniala fajnie i zapach dosc dlugo sie utrzymywal, jednak na dluzsza mete byl zbyt chemiczny i meczacy. Poza tym produkt trudno sie pienil i ciezko bylo sie nim dobrze umyc. Trzeba bylo dluzsza chwile poswiecic na namydlanie skory. Wole jednak klasyczne zele pod prysznic. Dla milosniczek lazienkowych gadzetow i bardzo slodkich zapachow bedzie w sam raz.

Używam tego produktu od: miesiac

Zaskoczenie - bardzo przyjemne

Czytając recenzje na wizażu trochę się obawiałam zakupu, szczególnie, że za Avonem nie przepadam... Dałam się jednak skusić ładnemu opisowi w katalogu oraz chęci spróbowania czegoś nowego. I zaskoczenie - galaretka ma u mnie same plusy. Mam zapach cytrynowy, uważam, że jest fantastyczny.

- ładnie się pieni i dobrze myje
- jest szalenie wydajna
- nie mam żadnych trudności z nałożeniem, wystarczy lekko dotknąć gąbką
- opakowanie jest w zupełności funkcjonalne - w końcu to galaretka, której nie wyciskamy z tubki ;)
- nie wysusza mojej skłonnej do przesuszenia skóry
- no i naprawdę ładnie pachnie

Więcej grzechów nie pamiętam, wiem że cena promocyjna była również bardzo przyzwoita.
Jeśli ktoś lubi próbować nowych rzeczy nawet kosztem odkręcania pudełeczka - polecam ;)

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego