Color Trend, Pretty Eyes Case (Paletka cieni w kremie)

Color Trend, Pretty Eyes Case (Paletka cieni w kremie)

4 kremowe cienie w najmodniejszych kolorach, pędzelek do ich nakładania i lusterko w jednym.

Dostępne w wersjach:

- Flirty Flutters (srebrzysty, róż, fiolet, turkus)

- Butterfly Frost (chłodny wrzos, miedź, złoto, beż)

Cena: 30,90zł / 4x1,5g

Fajne, ale nie trwałe

Ten zestaw cieni w kremie z brokatem dostałam od mojej siostry dość dawno temu - Flirty Flutters (srebrzysty, róż, fiolet, turkus)
Powiem Wam, że nawet je lubię. Bardzo pięknie wyglądają na powiekach.
Minusem jest to, że jest nietrwały. Trzeba go poprawiać co jakiś czas, ponieważ schodzi.

Ilość zużytych opakowań: cały czas jestem przy pierwszym opakowaniu

super

Uwielbiam te cienie są na prawdę świetne fajnie się rozprowadzają ogólnie preferuje cienie w tej konsystencji są bardziej wyraziste oraz trwalsze polecam wszystkim

Używam tego produktu od: ok.2lat
Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Dobre pierwsze wrazenie i nic wiecej :/

Gdy zobaczylam te cienie najierw zwrocilam uwage na kolory. W opakowaniu wygladaja slicznie. Ale teraz nie nazywalabym tego cieniami...zdecydowanie wiecej wad niz zalet :/
\\\\nWady:
\\\\n-minus dla opakowania, zawsze mialam problem z otwarciem
\\\\n-trwalosc jest do kitu, przy mojej cerze tlustej cienie zaraz osadzaly sie w \\\\\\\\\\\\\\\'zgieciu\\\\\\\\\\\\\\\' oraz odbijaly sie na gornej czesci powieki przez co wygladalam jak klaun
\\\\n-zapach, niby bez zapach ala da sie wyczuc cos czego nie moge okreslic ale mi sie nie podoba
\\\\nZalety:
\\\\n-ladne kolory
\\\\n-latwo sie naklada

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Beznadzieja

Po raz kolejny zawiodłam się na Avon. Paletka skusiła mnie kolorami-mam tą nową Taupetastic . Cienie po 1 h od nałożenia zupełnie znikają i zbierają się w załamaniu powieki. Nic nie pomogło, ani baza ani przypudrowanie pudrem lub cieniami w kamieniu. Jedna wielka pomyłka.

Ilość zużytych opakowań: 1 poczwórna paletka

Szału nie ma

To chyba jedne z pierwszych cieni, dlatego nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo są złe. Dostałam od mamy lat temu uuu... Pasował mi brąz bo jestem blondynka, cieszyło mnie ze mogę nakładać je palcami, a nie szukać tych aplikatorow z gąbeczka. Ale ważyły się na powiekach, spływały, wybierały, grudki zbierały się w zalamaniach, najgorzej było w ciepłe dni.. Takie produkty zniechechecaja do avonu, gdzie w katalogu wszystko wygląda cudnie, a rzeczywistość robi swoje.

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

Dramat!

Kosmetyk cieszący oko bardzo, ale to bardzo ładnym opakowaniem oraz kolorami. Niestety na tym koniec! Cienie zbyt "maziaste", totalnie nie utrzymują się na powiece. Jeśli jednak jakiś ich ślad zostanie na oku - to jest to najprawdopodobniej wielka gruda w załamaniu powieki. Niestety - kosmetyk roluje się okropnie, jest ciężki w aplikacji i do tego bardzo źle wyciąga się go z ów ślicznego pudełeczka. Z całego serca nie polecam!!

Plusy:
+ ładne opakowanie
+ ładne kolorki
+cena

Minusy:
- ciężkie wydobycie produktu z opakowania
- roluje się
- nietrwały
-zbyt mokry

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

na pewno już nigdy się nie skuszę na cienie z Avonu, nie tylko ta paletka mnie zawiodła.

słaba pigmentacja cieni, niby łatwo rozprowadza się je na powiece ALE zostają tam nie więcej niż 5 minut :(
opakowanie owszem - piękne ale nieporęczne, kilka razy otworzyło się samo w kosmetyczce brudząc resztę kosmetyków.
cienie na powiece dają wrażenie "tłustego oka", są ciężkie i odczuwalne mimo, że ich od dawna nie widać. najgorzej było kiedy zrobiłam na nich kreskę - mimo super trwałego eyelinera kreska się rozjechała, rozpłynęła, powieki były tłuste, a krecha zrolowana.

Ilość zużytych opakowań: 1 - nie całe

z daleka od tego produktu

Kupiłam go jak jeszcze byłam konsultantką AVON. Zachęciła mnie cena i ładny wygład. I na tym koniec. Cienie się rolują po krótkim czasie, juz nie mówiąc że po kilku godz. wyglądaja tandetnie, waża się i powstaja niemiłe grudki. Tragedia. Nawet baza pod cienie nie dała sobie rady. Żałuje zakupu, bo inne cienie sypkie czy takie w kamieniu zachowuja sie jak należy, nawet te nakładane pędzelkiem jak błyszczyk. Z tymi cos jest nie tak i zdecydowanie odradzam.

Używam tego produktu od: juz nie uzywam
Ilość zużytych opakowań: niepełne jedno

koszmar

Te cienie dostałam w prezencie. W pudełku wyglądały ładnie no i tylko tyle z \'ładności\'

Lepka, dziwna konsystencja, która szybko spływa . Ani to trwałe ani nie wygląda super.
Cienie po nałożeniu wyglądały okropnie, ciężkie, w kąciku powiek pojawiały się \'grudki\', który przypominały zwykły tłuszcz ;/

Używam tego produktu od: 24.10.2013
Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Okropieństwo

Chciałam urozmaicić swój makijaż. Pomyślałam AVON-czemu nie? No własnie NIE! Coraz częściej zawodzę się na ich kosmetykach, a mimo to ciągle, nie wiedzieć czemu, daję im szansę! Wybrałam cienie w kolorach granat, fiolet, delikatny róż i chyba perłowy. Po naniesieniu kolor zupełnie nie odpowiada temu w gazetce czy w pudełeczku. Konsystencja jest okropna, trudno się rozprowadza, a jak już się uda, to po paru mrugnięciach, wszystko zostaje w kącikach oczu i na załamaniu powieki. Totalna pomyłka!

Używam tego produktu od: kupiłam i nie używałam

kolejny żart

Po prostu w głowie mi się nie mieści jak można coś takiego oferować swoim klientom!

Osobiście kupiłam sobie odcień zieleni - miałam zaplanowany makijaż na imprezę przebieraną.
Pieniądze w błoto, ja nie wiem za co oni chcą pieniądze.

Równie dobrze mogłabym sobie wymieszać zieloną farbę z margaryną, efekt by był taki sam.

Klejące się cienie, spływające, nie utrzymujące się na powiece, po prostu żart.
Aplikacja ciężka, to opakowanie też sprawy nie ułatwia.
Pieniądze w błoto.

Używam tego produktu od: raz

Szkoda pieniędzy

Kolory są piękne, konsystencja również, przyjemnie mi się nakladalo, ale efekt utrzymuje sie 10 minut, potem cienie zaczynają zbierac sie w załamaniu powieki, wytrąca się z nich olej, bardzo nieestetycznie wyglądają. Dawałam im wiele szans ale nic z tego, nie nadają się do użytku, nawet do makijażu na dzien, w ktorym zostaje w domu

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: jedna trzecia jednego