Avon, True, Nutra Effects, Ageless Revitalising, Day Cream SPF 20 35+ (Przeciwzmarszczkowo-wygładzający krem na dzień)

Przeciwzmarszczkowo – wygładzający krem na dzień SPF 20 zmniejsza widoczność pierwszych oznak starzenia się skóry, takich jak linie mimiczne czy drobne zmarszczki. Intensywnie nawilży Twoją cerę i dogłębnie ją odżywi. Zawarte w formule kremu wit. E, zwana witaminą młodości oraz ekstrakt z nasion granatu wzmocnią strukturę Twojej skóry i ochronią ją przed działaniem wolnych rodników. W rezultacie pierwsze zmarszczki zostaną wygładzone, a skóra stanie się jędrniejsza. Dodatkowo, dzięki filtrowi SPF 20, kosmetyk zapewnia ochronę przed działaniem promieni słonecznych. Ten wygładzający krem na dzień przeznaczony jest dla cery 35+.

Filtry
SPF 15 – 30
na dzień
nawilżające, ujędrniające, przeciwzmarszczkowe
w słoiczku
Wiek
30+

Dobry

Zakupiłam ten krem w zestawie wraz z jego nocną wersją. Pod względem opakowań - oba produkty są identyczne - są to szklane słoiczki z plastikowym wieczkiem, bardzo standardowe i niewyszukane. I dobrze. Po co sztucznie podbijać cenę rzeczami które dla skuteczności produktu nie mają żadnego znaczenia. Być może dzięki temu jest to produkt niedrogi i bardzo ekonomiczny. Jeżeli chodzi o sam krem - jest bardzo lekkie i łatwo się rozsmarowuje, skóra natychmiast jest nawilżona i miła w dotyku. Krem ładnie się wchłania i nawet kiedy nałożymy na twarz nieco grubszą warstwę - nie roluje się. Krem nakładam na twarz około 20-30 minut przed wykonaniem makijażu. Na skórze znajduje się wówczas jeszcze jego niewielka ilość. Produkt dobrze dogaduje się z różnymi podkładami i korektorami, które stosuję. Produkty nie ważą się na nim. W ciągu dnia skóra nie przetłuszcza mi się w żadne przesadny sposób i nie świecę się mocniej niż zwykle. Krem nie zapycha mojej cery, podczas jego używania nie pojawiły mi się na skórze nowe wypryski ani podrażnienia. Ładnie nawilża i wygładza skórę, powoduje że jest ona przyjemna w dotyku. Po nałożeniu czuję go na twarzy ale dopóki nie ma to swoich konsekwencji w postaci zapchanej skóry lub wyprysków, jestem w stanie to ignorować. Krem ma bardzo zwyczajny zapach - prosty i świeży. Czuję że ten krem dobrze robi mojej skórze i o to chyba chodzi, pomimo że efekt przeciwzmarszczkowo-wygładzający nie jest spektakularny.

Kupiony w: U konsultantki

Tani a jednocześnie dobry krem

Krem przeznaczony jest dla skóry 35+, ale jako, że mi bliżej niż dalej do tego wieku to kupiłam go w zeszłym roku.
Do ostatka go wykorzystałam i muszę przyznać, że nigdy nie sięgałam po kremy z Avonu inne niż z serii Anew a tu zaryzykowałam i jestem mega zadowolona!
Idealne dla suchej skóry. Rewitalizują buźkę do tego działają przeciwzmarszczkowo! Teraz czasem pojawia się na wyprzedaży i można go kupić za naprawdę śmieszne pieniążki.

Wykorzystała: kilka próbek

Nie dla mnie

Jeśli chodzi o ten krem dostałam kilka próbek do przetestowania. Na pewno za krótko używałam go by stwierdzić czy rzeczywiście wygładza zmarszczki ale wiem, że nie jest to krem dla mnie. nie jest zły, co to to nie. Ma przyjemny zapach, gęstą konsystencję ale dobrze się rozprowadza. Dobrze nawilża ale jest właśnie ale. Być może jest to spowodowane typem mojej skóry (mam cerę mieszaną) ale bardzo długo się wchłaniał. I niestety sprawił, że czoło oraz broda nieestetycznie się błyszczały. Myślę, że jest to bardzo dobry krem dla skóry suchej.