Rouge Singulier (szminka)

Rouge Singulier (szminka)

Łączy trwałość i intensywność koloru z właściwościami pielęgnacyjnymi. Zastosowano w niej innowacyjny składnik PMMA, stymulujący produkcję protein w tkance łącznej. Dzięki temu skóra zostaje nawilżona i wzmocniona. Pokrywa usta cienką i delikatną warstwą, a mimo to jest bardzo trwała.

Świetna szminka!

Yves saint laurent dostaje ode mnie wielkiego plusa za to arcydzieło! :)

Szminka świetnie nawilża, ma świetną konsystencje, długo zostaje na ustach, jest na tyle tłusta, że jakikolwiek kontakt z wodą jej nie zmywa.

Polecam! :)

Ilość zużytych opakowań: trzy

znalazłam szminkę idealną

Jak dla mnie najlepsza szminka, której używałam.
tym razem mam ją w pięknym beżowo-różowym kolorze.
Nawilża usta, kolor jest bardzo trwały, wcale jej nie czuję na ustach i czasami zapominam, ze ja mam.

Polecam, polecam :)

Używam tego produktu od: prawie 2 lat
Ilość zużytych opakowań: 3 pełnowymiarowe

Rouge Volupte 26

nigdy nie byłam fanką szminek, ale YSL spełnia w tej szmince wszystkie obietnice, jest genialna, kolor świetne lezy na ustach jednocześnie doskonale komponuje się a ich naturalnym kolorem. Jak na szminkę kolorową, usta są bardzo dobrze nawilżone, miękkie, odżywione, szminka dość długo utrzymuje się na ustach. Na pewno zagości na długo w mojej kosmetyczce.

Używam tego produktu od: tydzień

Dieta na AZS

genialna

przyłączam się do zachwytów. to jedna z moich ulubionych szminek. kupiłam ją o wele taniej (na lotnisku) w pięknym brudnoróżowym odcieniu. jeszcze nie miałam szminki tak fajnie "leżącej" na wargach - kryje, a nie wysusza, zmiękcza. no i to piękne, praktyczne opakowanie. cudeńko!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

fantastyczna

Producent spełnia wszystkie obietnice,które zawarłam w zgłoszeniu.Usta są pokryte bardzo trwałym kolorem,jednak szminki na ustach zupełnie sie nie czuje.Można zapomnieć,że się je pomalowało,gdyby nie to,że usta są miękkie i wypielęgnowane:)Oczywiście posiada piękne opakowanie.Ja ją uwielbiam:)