Morgan, Sweet Paradise EDT

Morgan, Sweet Paradise EDT

Zapach Sweet Paradise należy do kategorii kwiatowo - owocowej. Został stworzony przez duet Antoine Lie oraz Guillaume Flavigny.
Myślą przewodnią było stworzenie zapachu o "modnym nastawieniu z nutką szyku w stylu boho".

Nuty zapachowe:
nuta głowy: różowy pieprz, owoc lychee, kwiat hibiscusa
nuta serca: róża, pączki kwiatu czarnej porzeczki, orchidea, cyklamen,
nuta bazy: drzewo sandałowe i kwiaty frangipani

Cena: 140zł / 60ml; 210zł / 100ml

Słabiutki

Zacznę od tego, że uwielbiam buteleczki Morgana :)
Skusiłam się na kolejną, aby mieć wszystkie w kolekcji.
Zapach jest niestety słabiutki.
Lekki, owocowy - raczej w kategorii "kwaśnych owoców" ;)
To najgorszy z "Morganów". Na dodatek jest nietrwały (choć w tym przypadku może to zaleta? ;) )

Dla mojego nosa jest dokładnie wymieszany - tzn. nie wyczuwam poszczególnych składników. Może jedynie początkowo czarna porzeczka się wyróżnia, dalej jest już tylko gorzej. Bezpłciowo, bezbarwnie, kwaśno :(

Ocena:
Butelka 4*
Zapach 2* (najchętniej z minusem)

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań:jedno - prawie 60ml

nic wspólnego z perfumami

Jednym słowem beznadziejne. Nie mają w sobie żadnej głębi, niczego oryginalnego, ba, rzeczywiście pachną jak cytrynowy odświeżacz do toalet.
Zgadzam się z opinią, że opakowanie jest fajne, idealne do zabrania ze sobą na plażę, ale też same perfumy nadają się do użycia wyłącznie nad wodą, gdzie szybko możemy je z siebie zmyć.
Cieszę się niezmiernie, że zakupiłam je jedynie za 4 funty na przecenie w drogerii ;p Teraz przynajmniej nie pluję sobie w brodę :D

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (35ml)

ratunku..

myślałam że ma do czynienia z wodą równie dobrą jak LOVE LOVE MORGAN, którą wręcz "pożarłam" ale niestety po tym czymś dostaję lekkiej "niestrawności"- zapach może i lekki słodkawy ale potem przechodzi w jakiś kwas - 60 ml patrzy na mnie jak wyrzut sumieniaUżywam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:1 otware

TOP 10 męskich perfum

Opakowanie ładne,zapach średni

Dostalam go w prezencie i owszem opakowanie na 4* , ale zapach... zdecydowanie nie moj. Nie jest paskudny, ale do ladnych tez nie nalezy.
Za zapach daje 2*.
Jesli mialabym oceniac trwalosc to ocenilabym na 3*. Trzyma sie do 4-5 godzin, a po tym czasie sladu po nim nie ma. Jak za ta cene- nie warto.

Używam tego produktu od: tyg.
Ilość zużytych opakowań: 1/5 opak.60ml.

Jak dla mnie jest to lzejsza wersja Baby Doll YSL. czuc tu kwasne owoce pozbawione tej slodkosci z BD. jest to zapach orzeżwiający, ale inny od typowych swieżuchów. Radosny:)
Średnio trwały.

WC kaczka w stylu boho

Jedyne co czuję to liczi, róża i jakieś tropikalne gadziństwo. I faktycznie podlane kibelkowym odświeżaczem. Początkowo badzo ostry i kwaśny, po półgodzinie już go nie ma na szczęście. Kształt butelki przypomina mi jakiś środek dezynfekcyjny do muszli. Nie wiem po co toto i dla kogo.

nic specjalnego

Miałam okazje przetestowac go w Douglasie - i nie skusił mnie, nawet najmniejsza pojemność ( 7 ml). Opakowanie może byc, zapach - jest totalnie przecietny. Seznówki Escady to przy nim mistrzostwo, przynajmniej sa wyraziste...A tu - mamy najpierw mdławe kwiatki, potem rozcienczony kompocik, wszystko spryskane jakby morskim odświeżaczem do wc...Niby nie jest żle,ale tak bezbarwnie, ze z ulga odetchnęłąm, gdy zniknął z mojej skóry. A zniknał piorunem...I dobrze, bo moge go skreslic z listy potencjalnych ofiar mej rozrzutnosci :D

Używam tego produktu od:dziś
Ilość zużytych opakowań:testy

Wakacyjny

Kolejny wakacyjny zapach, w typie Amor amor czy Escady. Podoba mi sie, ale jest malo trwaly. Dominuja tropikalne owoce i... na tym moja ocena moze sie zakonczyc. Ladny flakon - wygodny i kolorowy, do zabrania ze soba na plaze.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: test