Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Ziaja, Nuno, Antytrądzikowy krem tonujący

Ziaja, Nuno, Antytrądzikowy krem tonujący

Cena już od 7,09 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Tonuje niedoskonałości skóry, nadaje równomierny odcień i poprawia koloryt, zmniejsza wydzielanie sebum, ogranicza rozwój bakterii, nawilża skórę, nie zatyka porów.

Tani i dobry

Jest to moje odkrycie, ponieważ krem jest bardzo tani, a jednocześnie bardzo dobry. Na długo matuje skórę i w moim przypadku zapobiega robieniu się nowych pryszczy. Zdecydowanie polecam tym, którzy lubią tanie i dobre kosmetyki!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1516531].usefull || 0 }}% pomocna.

co to za kolory?

Choć nie używam tego produktu, sięgnęłam po niego ostatnio do kosmetyczki mojej siostry... wyskoczyły mi pryszcze na buzi no a zastanawiałam się w ogóle nad lżejszymi podkładami, więc czemu nie krem dla nastolatki do walki z pryszczlolami...
Młoda miała dwa odcienie 1 i 2... siegnełam pierw po 2 bo nie jestem bladziochem i tutaj się przeraziłam - która nastolatka w polsce jest taka brązowa???? dla wypróbowania zaraz po 2 nałożyłam najjaśniejszą 1 i co? przerażona zmyłam to... nie dziwię się że moja siostra tego nie chce używać bo jak dla mnie to jest za ciemne a ja chociaż czasem purdem sobie rozjaśnie podkład to dla nastolatek które mają jasną cerę to w ogóle nie trafione jest

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1495921].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Był to mój pierwszy podkład, więc nie oczekiwałam zbyt dużo. Krycie było w porządku, nie zauważyłam pogorszenia ani polepszenia cery. Jednak największym minusem tego produktu jest świecenie się ! Kolory, a raczej ich brak, powodował, że moja twarz wyglądała na pomarańczową. Zdecydowanie nie polecam nikomu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1445856].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak nakładać podkład?

Nie

Ja, co prawda trądziku nie mam ale moja siostra ma i to ona używała tego kremu, niestety krem nic dobrego z twarzą nie robił, a nawet i pogorszył stan cery mojej siostry, więc bardzo szybko wylądował w koszu. Jedyne, co w nim fajne to ładne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1430256].usefull || 0 }}% pomocna.

Słabiutki

+krycie zerowe
+robi plamy na twarzy, nierówno się rozprowadza
+świeci się bardzo na twarzy
+nietrwały
+podkreśla suche skórki, zmarszczki, pory skóry

Jak Ziaję ogólnie bardzo lubię tak ten produkt to chyba jakiś żart.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1418826].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry na pierwszy podkład.

Jest to tylko krem tonujący, nie ma zbyt wielkiego krycia i wielkiej poprawy trądzikowej nie zauważyłam. Był to moj pierwszy podkład i byłam z niego bardzo zadowolona. Dla młodych dziewczyn polecam, dla starszych lepiej zainwestować w cos mocniej kryjącego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400001].usefull || 0 }}% pomocna.

bubel

Tragedia.. 01 wcale nie jest taki jasny, na mojej buzi po kilku minutach zamienia się w lekką pomarańczkę! Krycie? zerowe, nie jest w stanie sobie poradzić z najmniejszą krostką do tego się strasznie ciastkuje! Bubel - ląduje w koszu na śmieci.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1373376].usefull || 0 }}% pomocna.

NIE

Kupiłam ten krem w celu delikatnego wyrównania kolorytu twarzy i do tego spisał się dobrze gdyby nie świecenie się twarzy po jakimś czasie. Dobrze się zmywa. Krem jest zbyt wodnisty-przecieka przez palce. Za tą cenę można było się tego spodziewać

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1325081].usefull || 0 }}% pomocna.

Tragedia

Oprócz przyjemnego zapachu i niskiej ceny nie znalazłam w tym kremie żadnych innych pozytywnych cech. Mam cerę tłustą, na której pojawiają się codziennie jakieś wypryski i niestety ten krem ani trochę nie pomógł mi w ich zwalczeniu. Niestety "antytrądzikowy" to tylko chwytliwa nazwa dla osób, które są zdesperowane przez trądzikową cerę, natomiast ze zwalczaniem ich nie ma nic wspólnego.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1316221].usefull || 0 }}% pomocna.

Niestety nie...

Stosowałam ten krem na początku mojej przygody z kosmetykami, gdy nie miałam jeszcze większych zmian trądzikowych. Na początku - okej, nie wymagałam zbyt wiele za niewielką cenę. Było okej, ale jednak z czasem miałam wrażenie, że im dłużej go stosuję tym bardziej mnie wysypuje, dlatego go odstawiłam. Tak jak się potem okazało, dostałam reakcji alergicznej ;)

Oprócz fajnego zapachu, ceny i w miarę jako takiej konsystencji więcej dobrego powiedzieć niestety nie mogę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1271976].usefull || 0 }}% pomocna.