Ziaja, Nuno, Antytrądzikowy krem tonujący

Ziaja, Nuno, Antytrądzikowy krem tonujący

Tonuje niedoskonałości skóry, nadaje równomierny odcień i poprawia koloryt, zmniejsza wydzielanie sebum, ogranicza rozwój bakterii, nawilża skórę, nie zatyka porów.

Za dzieciaka się sprawdzał

Stosowalam go za czasów gimnazjum/liceum i wtedy zdecydowanie mi wystarczal. Nie zapychal A ładnie krył, dodatkowo leczył moje trądzikowe problemy, może nie jakoś spektakularnie, ale zawsze coś. Nie wróciłabym do niego bo na rynku mamy wiele dużo lepszych produktów, ale jak ktoś chce użyć na pierwszy raz to polecam.

Gdy byłam nastolatką bardzo go lubiłam

Używałam go gdy byłam nastolatką i był to mój pierwszy krem tonujący jakiego używałam. Wiem, że teraz młode dziewczyny są bardziej wymagające co do makijażu, ale wtedy był on bardzo fajny. Wyrównuje koloryt, nawilża skórę, pielęgnuje ją, bardzo fajnie się z nią stapia dając naturalny wygląd bez efektu maski. Jest delikatny, lekki i idealny dla podkreślenia pięknej młodzieńczej cery. Ma bardzo wygodne opakowanie z tubką, dzięki czemu wyciska się tylko taką ilość, jakiej potrzebujemy. Przyjemnie się go rozsmarowuje - jak krem nawilżający. Jedyny minus to trwałość - utrzymywał się na twarzy bardzo krótko, ale też znikał z niej dość równomiernie i niezauważalnie.

bez rewelacji

Ten krem mojej skórze nie przypadł do gustu. Tak jak lubie kosmetyki tej firmy to co do tego kremu jestem na nie. Moje skora nie wyglądała po nim zbyt dobrze. Niestety wiecej razy go nie kupię

Raczej nie...

Jako krem tonujący ok, jak krem antytrądzikowy? chyba nie... skoro już chce się jednocześnie pielęgnować i zakrywać zmiany trądzikowe to chyba trzeba czegoś wiecej niż lekkiego zabarwienia i lekkiego przykrycia skóry. U mnie nigdy się nie sprawdził. Wygląda dobrze tylko po nałożeniu a potem gdzies znika i szybko się wyciera. Zużyłam jedno opakowanie i więcej nie kupię.

Używałam go jako nastolatka i pamiętam , że był to mój ulubiony krem . Spełnia idealnie oczekiwania , ładnie tonizował . Produkt tani i wydajny
Moim zdaniem dobry to młodej cery

Krem tonujący, ale czy antytrądzikowy

Moim zdaniem to ten krem za bardzo nie ma działania antytrądzikowego. Nadaje się bardzo dobrze jako taki lekko, a nawet bardzo lekko tonujący krem i to wszystko. Nie zauważyłam po jego długim używaniu zmian jeśli chodzi o kondycję cery. I oczywiście kolejny raz to irytujące opakowanie, w którym zostaje pół produktu którego nie można już użyć.

Wspomnienia

Uzywalam go kiedy bylam nastolatka i pamietam ze to byl bardzo fajny krem tonujacy. Robil co mial robic a jezeli chodzi o stosunek jakosci do ceny to same superlatywy. Polecam osobom mlodym szczegolnie ze to nasza rodzima firma.

Ok

Używałam tego produktu jak byłam młodą dziewczyną, która dopiero w chodziła w świat kosmetyków i wszystko było dla niej obce.
Bardzo dobry produkt dla młodszych. Delikatny. Nie powodował podrażnień. Lekko zakrywał niedoskonałości.
Dobra konsystencja. Wydajny!

nie zaszkodził ani nie pomógł

używany w latach młodości na trądzik. Zapach przyjemny, jednak to tyle. Nie pomógł mi nic. Jedynie minimalnie nawilżył cerę. Dalej była zaczerwieniona i pełna krost. Nadawał się pod makijaż. ale nie spełniał swojej roli.

Miło

Miło się funkcjonuje z tym produktem. Nakładam go często, gdy chcę delikatnie zakryć niedoskonałości i odrobinę wyrównać koloryt skóry, a jednocześnie nie zapchać i nie przeciążyć mojej wrażliwej cery. Nie ma co ukrywać, że nie zakryje wszystkiego, ale jest to (jak mówi sam producent) tylko krem tonujący. Ma delikatny zapach. Cenię go za to, że nie zapycha i jest bardzo delikatny. Jednocześnie należy dodać, że nie jest zbyt wydajny. Jeżeli chcę by się dłużej utrzymywał na skórze muszę go przypudrować, ponieważ cera po nim się świeci.

A właśnie że tak

jak w tytule właśnie, że jestem na tak. Nie kryje, nie matuje, nie robi szczegolnie nic co można by spodziewać się po bężowawej substancji nakładanej na twarz która od razu kojarzy się z fluidem czy podkładem. Oj nie w tym przypadku. Ja polecam serdecznie ! Jest zima nie ma co zapychać na co dzień porów cięzkimi fluidami, kiedy można użyc kremu tonującego ktory jedynie delikatnie swoim kolorem pokryje skóre. A na pewno ochroni przed zimnem. Jestem na tak !

jak dla mnie zwykla maska na twarz (kolor 01)

to byl moj pierwszy taki krem. nic pozytecznego nie zrobil a na twarzy wygladal jak maska, wazyl sie, byl ciezki, tlusty. nie polubilam go, dla mnie za ciezki na produkt ''dla mlodziezy'' a z opakowania wszystko sie leje...