Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Ziaja, Nuno, Antytrądzikowy krem tonujący

Tonuje niedoskonałości skóry, nadaje równomierny odcień i poprawia koloryt, zmniejsza wydzielanie sebum, ogranicza rozwój bakterii, nawilża skórę, nie zatyka porów.

nie zaszkodził ani nie pomógł

używany w latach młodości na trądzik. Zapach przyjemny, jednak to tyle. Nie pomógł mi nic. Jedynie minimalnie nawilżył cerę. Dalej była zaczerwieniona i pełna krost. Nadawał się pod makijaż. ale nie spełniał swojej roli.

Miło

Miło się funkcjonuje z tym produktem. Nakładam go często, gdy chcę delikatnie zakryć niedoskonałości i odrobinę wyrównać koloryt skóry, a jednocześnie nie zapchać i nie przeciążyć mojej wrażliwej cery. Nie ma co ukrywać, że nie zakryje wszystkiego, ale jest to (jak mówi sam producent) tylko krem tonujący. Ma delikatny zapach. Cenię go za to, że nie zapycha i jest bardzo delikatny. Jednocześnie należy dodać, że nie jest zbyt wydajny. Jeżeli chcę by się dłużej utrzymywał na skórze muszę go przypudrować, ponieważ cera po nim się świeci.

A właśnie że tak

jak w tytule właśnie, że jestem na tak. Nie kryje, nie matuje, nie robi szczegolnie nic co można by spodziewać się po bężowawej substancji nakładanej na twarz która od razu kojarzy się z fluidem czy podkładem. Oj nie w tym przypadku. Ja polecam serdecznie ! Jest zima nie ma co zapychać na co dzień porów cięzkimi fluidami, kiedy można użyc kremu tonującego ktory jedynie delikatnie swoim kolorem pokryje skóre. A na pewno ochroni przed zimnem. Jestem na tak !

Bobbi Brown - Jak dobrać róż do policzków

jak dla mnie zwykla maska na twarz (kolor 01)

to byl moj pierwszy taki krem. nic pozytecznego nie zrobil a na twarzy wygladal jak maska, wazyl sie, byl ciezki, tlusty. nie polubilam go, dla mnie za ciezki na produkt ''dla mlodziezy'' a z opakowania wszystko sie leje...

Ziaja, Nuno, Antytrądzikowy krem tonujący

Zakupiłam ten kremy ,kiedy zobaczyłam na mojej twarzy pojawiające się niedoskonałości ,więc postanowiłam zacząć je zwalczać i zatuszować w tym celu używałam tego kremu. Ten krem NA PEWNO nie zwalczy wam trądziku nawet nie ma o tym mowy , może co jedyne nie zapychać porów i nie prowadzić do tworzenia nowych pryszczy. Jego krycie jest bardzo lekkie więc jeśli oczekujecie pełnego krycia to on nie załatwi tej sprawy. Jest idealny dla osób młodych , nastolatek. Idealnie sprawdzi się na lekki i świeży makijaż do szkoły na który nie mamy zbyt wiele czasu. Ma łatwą aplikacje ,ale trzeba uważać aby nie nakładać na twarz zastygniętego produktu obok dziurki ,ponieważ to powoduje smugi na twarzy co nie wygląda ładnie. U mnie ten krem jest hitem jednak nie polecam go kobietą które oczekują pełnego krycia oraz takim które oczekują zwalczenia trądziku dzięki temu kremu ;))). Chciałam również dodać o kolorze tego kremu gama zachwyca nas aż chyba 2 kolorami co moim zdaniem jest śmieszne no niestety nieraz mamy 10 kolorów a i tak zdarza się że żaden nie pasuje do naszej cery a co dopiero 2 kolory oraz nr 1 moim zdaniem jest zbyt ciemny . Ja posiadam właśnie nr 1 a moja cera jest dość jasna ,ale na szczęście u mnie się kolor sprawdza . W niektórych sklepach jest również brak testerów a produkt jest zamknięty w pudełku co uniemożliwia sprawdzenie koloru ,więc nie polecam brania w ciemno szczególnie osobą z bardzo jasną cerą

Bardzo lubię

Produkt dobrze nawilża, nie wyskakują po nim niespodzianki i nadaje ładny kolor. Jest wydajny, a opakowanie jest wygodne w użyciu. Cena również jest świetna bo produkt kosztuje około 15 zł. Nie uzyskamy nim mocnego krycia, ale to tylko fluid.

Koszmar

Krem zakupiłam parę lat temu kiedy byłam w podstawówce. Chciałam zacząć robić sobie delikatny makijaż, ponieważ zaczęły mi pojawiać się wypryski i miałam zaczerwienioną cerę. Postanowiłam wybrać ten krem, gdyż nie czułam potrzeby katowania twarzy ciężkimi podkładami. Z perspektywy czasu widzę, że ten krem był chyba najgorszym jaki mogłam wybrać.
Krem znajduje się w plastikowym opakowaniu o ładnej, minimalistycznej szacie graficznej o pojemności 60 ml. Cena nie jest wysoka, zapłaciłam mniej niż 10 złotych.
Kosmetyk jest dość trudno dostępny, do tej pory widziałam go tylko w Naturze i sklepach Ziaja.
Gdy dokonywałam zakupu, w Naturze dostępny był tylko odcień 01. Pomimo, że jest to najjaśniejszy odcień, jest on bardzo ciemny. Moja cera jest bardzo jasna i żółta, a krem nie dość że zdecydowanie za ciemny, to stawał się zwyczajnie pomarańczowy.
Ostatnio natknęłam się na odcień 02 i z ciekawości sprawdziłam kolor. Jest on dużo ciemniejszy niż 01, bardziej brązowy. Nie rozumiem, dlaczego polska marka produkuje tak ciemne odcienie, skoro większość polek ma jasne karnacje.
Konsystencję miał bardzo lejącą, łatwo powstawały smugi. Nie zakrywał niedoskonałości, a nawet je podkreślał. Nie ważne w jakiej ilości nałożyłam i ile trzymałam - nie zastygał. Cały czas łatwo się ścierał przez nawet lekkie muśnięcie twarzy.
Na plus zaliczę zapach, był przyjemny.
Podrażnił mnie, czułam się z nim niekomfortowo. Po zmyciu moja twarz była zaczerwieniona i lekko piekąca.
Produkt po kilku użyciach wylądował w koszu, nie zamierzam więcej po niego sięgnąć, choćbym i za darmo dostała.
Podsumowując - zdecydowanie nie polecam. Nastolatki, do których jest kierowany ten produkt, mogą się nim tylko zniechęcić do makijażu.

dobrze go wspominam

Używałam go gdy pojawił mi się trądzik czyli koło 14 roku życia. lekko krył przy tym bardzo naturalnie wyglądając a to ważne w makijażu nastolatki. Używałam go razem z cała serią ziaja nuno i pomogło mi to w walce z trądzikiem.

Bubel i dramat

Zachęcona tym, jak kosmetyki Ziaji się u mnie sprawdzają w ciemno kupiłam ten kremik dla siebie.

No i nie.

To jest dramat i tragedia w jednym akcie. Człowiek nawet go na stopy nie zużyje (do czego chyba każdy używa kremów, które mu się nie sprawdziły...).

Paskudna pasta, która pozostawia smugi na twarzy i nie robi poza tymi smugami zupełnie, totalnie, absolutnie nic. Warzy się, ma zerowe krycie, nie wyrównuje kolorytu, odbija się na wszystkich ubraniach... Wystarczy dotknąć i mamy starty placek. Nie zastyga w ogóle, tworzy po prostu warstwę na twarzy.

Jestem wręcz zniesmaczona, że taki produkt powstał. Nie wiem dla jakiego przedziału wiekowego mógłby się sprawdzić, bo ani dla nastolatków, ani dla 20+, ani tym bardziej dla 30+ i wyżej.

Nie polecam, skończył w koszu po kilku próbach jego użycia, było to ładne kilka lat temu a niesmak mam do dziś.

świetny jako pierwszy "podkład"

zacznijmy od tego, że jako gimnazjalistka baaaaardzo chciałam się malować. Mamusia oczywiście (i całe szczęście) pozwalała mi tylko na delikatny tusz do rzęs i bezbarwną pomadkę. Niestety miałam pryszcze na twarzy w wyniku złego dbania o nią no i dojrzewania - w związku z tym byłam bardzo zła, że mama nie pozwala mi się malować i podkradałam jej fluid. Kochana mamusia uznała - dość tego! i kupiła mi ten krem mówiąc, że to super fluid
Ja jako zadowolona gimnazjalistka smarowałam tym buzie dzień w dzień i cieszyłam się moim wyglądem (chociaż dużo nie pomógł)

super dla bardzo młodych dziewczyn

Używałam ich pod koniec gimnazjum i byłam super zadowolona. Tworzył naturalny, delikatny efekt, cena jest super w stosunku do jakości. Teraz to bym go pewnie trochę przypudrowała transparentnym pudrem ryżowym czy bambusowym, bez tego troszkę się rozmazywał i brudził ubrania. Polecam wszystkim nastolatkom borykającymi się z trądzikiem :)

W sam raz dla młodej cery

Bardzo lekki krem tonujący, nie zapycha i nie robi efektu maski tak jak niektóre tego rodzaju kremy. Krycie jest słabe, więc osoby z bardzo widocznymi wypryskami mogą mieć z nim problem. Trwałość niestety też nie jest powalająca.