Ziaja, Nuno, Peeling enzymatyczny

Ziaja, Nuno, Peeling enzymatyczny

Złuszcza martwe komórki naskórka, pobudza procesy odnowy skóry, oczyszcza pory, wygładza i rozjaśnia skórę.

Polecam posiadaczkom cery wrażliwej ale zanieczyszczonej

Moja cera jest bardzo wrażliwa, przez co nie mogę stosować zbyt silnych peelingów. Niestety na mojej twarzy pojawiają się od czasu do czasu jakieś pojedyncze krosty, a o zatkanych porach nie wspominając.

Peeling Ziaji nie jest typowy, nie posiada bowiem tych okrutnych, drażniących drobinek. Konsystencją przypomina krem, który nakładamy na zwilżoną twarz, zostawiamy na kilka minut i zmywamy.

Skóra po regularnym stosowaniu posiada zdrowy koloryt i jest oczyszczona.

Polecam wszystkim kobietom, które mają skłonność do zaczerwienień, popękanych naczynek, ale także np. rozszerzonych porów i obawiają się, że zbyt silny peeling bardziej zaszkodzi ich cerze.

Delikatny

Delikatny peeling, fajny dla cer suchych i wrażliwych. Nie robi jakiś cudów, ale jest przyjemny w użyciu a przy dłuższym i regularnym stosowaniu czuć różnicę. Stosowałam razem z maseczką z tej serii i byłam całkiem zadowolona. Przede wszystkim nie zatyka porów, a cera jest po nim odświeżona i uspokojona.

niezbyt dobry

Ten peeling mi nie pomógł, skórki jak były przed, tak i po użyciu (trochę łuszczyła mi się skóra po peelingu chemicznym - inne lepiej sobie radziły). Trzymałam dłużej niż trzeba, aż mnie oczy zaczynały swędzieć, ale nie widziałam różnicy. Jedyny plus to cena... Na końcu ręce nim smarowałam, żeby się szybciej skończył.

depilacja opóźnianie porostu włosów

maseczka

Peeling enzymatyczny działa bardzo łagodnie - ma formę kremu, który nanosi się na skórę i substancje w nim zawarte działają przez te kilkanaście minut gdy trzymamy go na skórze.
Właściwie lepiej ocenić ten peeling w kategorii maseczki, bo w zasadzie właśnie tak najlepiej się sprawdza.

PLUSY
- jest łagodny dla skóry (można trzymać nawet dłużej niż proponuje producent, zero szczypania czy zaczerwienień)
- nawilża i odświeża skórę
- łagodnie wysusza i łagodzi stany zapalne (krosty, pryszcze)
-wydajność

MINUSY
- nie oczyszcza skutecznie porów (!!!)

Stosuję ten produkt co 2-3 dni, zostawiam na około 15min (czasem dłużej). Po skończeniu opakowania pewnie wypróbuję inne kosmetyki, ale niewykluczone, że kiedyś do niego wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

...

Tak jak tu już kilka osób pisało, ten peeling przypomina raczej maseczkę. Wygładza skórę, lekko ją rozjaśnia, trochę nawilża.
Niestety nie oczyszcza porów, co obiecuje producent i nic nie robi z śladami po niedoskonałościach.

Jest bardzo delikatny dla skóry, ja używałam co drugi dzień i skóra nie była podrażniona.
Ma bardzo ładny zapach. Cena jest b. niska. Peeling jest również wydajny.

Warto rozciąć opakowanie, bo w środku jest jeszcze mnóstwo produktu.

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

okropny śmierdziuch

Peeling niestety musiałam wyrzucić przed skończeniem tubki, bo nie dało się go używać. Po nałożeniu okropnie śmierdział, nie mam pojęcia dlaczego. Ponadto nie oczyszczał, ewentualnie minimalnie nawilżał. Taka se, delikatna maseczka nawilżająca. Ogromnym plusem tego produktu jest cena, kupiłam w aptece za jakieś 7 zł.

Trochę jak maseczka :)

Peeling całkiem spoko. Nie ma granulek, więc efektu ,,złuszczania\'\' nie czuję. Skóra jest później miękka, gładka, trochę jak po maseczce. :) Nie stosuje go regularnie, ale mam wrażenie, że lekko rozjaśnia ślady po niedoskonałościach.

Używam tego produktu od: nie wiem dokładnie
Ilość zużytych opakowań: nie całe 1

spodziewalam sie silniejszego dzialania preparatu, jednak biorac pod uwage cene i firme to jestem z

Kupilam ten produkt z powodu niskiej ceny i dlatego, ze moja skora potrzebuje peelingu enzymatycznego.

plusy:
+skora rzeczzywiscie jest wygladzona po zastosowaniu jak obiecuje producent
+delikatnie rozjasnia przebarwienia po tradzikowe
+ladnie pachnie
+dosc wydajny
+nie klei sie, dziala bardzo delikatnie
+nie przesusza, dziala nawilzajaco
+niska cena
+efekt odswiezonej cery

minusy:
-aby efekt byl widoczny trzeba uzywac dwa razy w tyg.
i to chyba tyle.

nie wiem czy bym go kupila ponownie.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1ego

Taki o, średniaczek.

Ciekawy produkt, fajnie, że go mam, ale nie wiem czy kupię ponownie. Ma zalety, ale mimo to mnie nie przekonał, chyba potrzebuję czegoś mocniejszego. Póki co odstawiam wszelkie kosmetyki na rzecz Effaclar.

1. NIE PODRAŻNIA.

Choć na początku po aplikacji czuję lekkie pieczenie, to nie jest to problem. Wiem, że działa :)

2. OCZYSZCZA.

Chyba. Nie wiem. Tzn. wiem. Oczyszcza trochę, odświeża. Ale to robi też pianka oczyszczająca...

3. NIE JEST DROGI.

4. JEST WYDAJNY.

Ale...
-Nie wygładza,
-Nie oczyszcza porów,
-Nie redukuje zaskórników i wyprysków, jedynie delikatnie wspomaga walkę z nimi,
-nie usuwa martwego komórka w stopniu, jakiego oczekuje lub wręcz potrzebuję.

Fajnym pomysłem okazało się dodanie do peelingu NUNO odrobiny korundu- łączę w ten sposób peeling enzymatyczny z mechanicznym. Mam też wrażenie, że nuno lepiej działa, albo po prostu to korund jest aż tak niesamowity.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: niedługo kończę pierwsze

Dla wrażliwej cery idealny...

mam cerę wrażliwą , ale nie trądzikową.
Dla mnie sprawdza się idealnie, spełnia swoje zadanie
plusy
- ładnie pachnie
- wygładza
- dobrze oczyszcza
minusy
- brak

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

Spodziewałam się, że będzie lepszy

PLUSY:
- cena
- wydajność
- wygładza skórę
- nie uczula, nie podrażnia

MINUSY:
- nie radzi sobie z oczyszczaniem porów
- nie rozjaśnia skóry
- nie likwiduje suchych skórek
- działanie jest za słabe

Używam tego produktu od: marca 2014

świetny!

Całe życie używałam peelingów z granulkami i ostatnio jakoś mnie wzięło by spróbować enzymatyczny. A mam cerę trądzikową,więc wybrałam tą serię. No i rewelacja! Na pewno nie wrócę już do granulowanych.
Zalety:
+tani
+wydajny
+nie wysusza/lekko nawilża
+wygładza
Robi to co powinien robić peeling, skóra jest gładsza i lepiej "wsiąka" krem.
Minusów nie widzę :)