Fioravanti, Straightening Gel (żel prostujący włosy)

Fioravanti, Straightening Gel (żel prostujący włosy)

Wystarczy nałożyć na wilgotne włosy, rozczesać i wysuszyć a loki znikają same :) Żel ten nie tylko prostuje, ale i pielęgnuje. Włosy stają się po nim błyszczące, miękkie i elastyczne jak po dobrej odżywce. Do naturalnych loków.

rewelacja

Zupełnie inne włosy!!! Tak jak poprzedniczka mam falowane i miękkie włosy, jednak dla mnie ten produkt jest rewelacyjny!!! Może dlatego, że stosuję go z innymi kosmetykami tej marki. Mam szampon Tonucia oraz odżywki z serii do suchych włosów Carthame bez spłukiwania. Już po pierwszym użyciu włoski stały się sprężyste i bardzo łatwo je wyprostowałam na szczotce przy użyciu tylko suszarki. Dodatkowo zakupiłam żel i efekt jest wspaniały. Zakochałam sie w Rene ;) szkoda tylko, że ceny są takie wysokie :(

Używam tego produktu od:5miesięcy

pielęgnuje- nie prostuje!

kupiam ten żel z myślą o tym, że nie będę musiała prostować włosów codziennie a tu klapa. nakładam odrobnę żelu na mokre włosy i czy suszę czy nie włosy i tak nie są proste a nie mam kręconych, raczej falowane, lekko puszące się. można z czystym sumieniem stwierdzić, że napewno odżywia włosy, nadeje im miękkości ale o spektakularnym blasku nie ma mowy! polecam jako preparat raczej ochronny niż prostujący. trzeba przyznać, że jest bardzo wydajny, lekki, nie obciąża włosów, łagodny zapach, poręczne opakowanie.

Używam tego produktu od:1,5 roku

nic specjalnego

Spodziewałam sie naprawdę fajnego efektu, a tutaj niestety go nie bylo, nałożyłam na mokre włosy i lekko wyprostowało, normalnie mam kręcone a to mleczko po prostu zrobiło z nich fale, poza tym wlosy byly miękkie, trochę blyszczące i w sumie tyle...

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 01 pinup

godny polecenia

Czytajac poprzednie recenzje- doszla do wniosku , ze niezadowolenie wyniaka z bardzo prostego faktu- kosmetyk dziala, ale tylko jesli uzywa sie go zgodnie ze wskazaniem producenta.Czyli nakladac na mokre wlosy...
Nie mam zbytnio puszacych sie wlosow, ponadto fale sa na nich minimalne.Zel nalozonym( w naprawde niewielkich ilosciach ) na mokre wlosy powoduje , ze po wyschnieciu(nie uzywam suszarki)sa idealnie proste oraz nie pusza sie.Blasku takze przybywa im troche, chociaz nie stwierdze tego jednoznacznie- gdyz moje wlosy ostatnio sa w tak dobrej kondycji, ze same z siebie niezle lsnia:)
Po uzyciu prostownicy efekt utrzymuje sie nawet nastepnego dnia.
Bardzo milo pachnie:)

Kipski

Mam falowane, miekkie wlosy. Liczylam, ze po nalozeniu zelu i wymodelowaniu - zamienia sie w proste, tym bardziej, ze moich wlosow kreconymi nazwac nie mozna. Niestety nie zauwazylam zadnego efektu poza wzmozonym przetluszczaniem sie wlosow, ktore pod koniec dnia wygladaja juz bardzo nieestetycznie (a normalnie myje co drugo dzien). Jak za to cene produkt bardzo rozczarowuje. Oddalam bratu ktory rozwiez nie byl zadowolony i w rezultacie produkt wyladaowal w koszu.

wygładza , ale nie prostuje

Żel Fioravanti niestety nie dał sobie rady z moimi lekko kręconymi włosami. Nie zauważyłam spektakularnego efektu wyprostowania, zamiast tego moje włosy były bardzo miękkie, średnio nabłyszczone i bardzo naelektryzowane.
Produkt leciutko wygładza moje włosy, jednak w przypadku fryzury gładko ściągniętej do tyłu (kok lub kucyk) nie daje efektu całkowitego wygładzenia, a na to liczyłam.
Znalazłam jednak inne zastosowanie dla tego kosmetyku. Otóż wgniatam go w dolne partie włosów i w ten sposób zamieniam "sianko" w naturalnie uformowane, elastyczne i lśniące fale.
Przyznaję jednak tylko trzy gwiazdki, ponieważ produkt prostuje właśnie na trójkę.
Używam tego produktu od 7 miesięcy/ Ilość zużytych opakowań:

Uzupełniam ocenę: 2004-01-12

Stosuję na mokre, rozczesane włosy - przy aplikacji mocno prostuję włosy (naciagając je ręką)i przeczesuję gęstym grzebieniem, następnie pozwalam im wyschnąć. Działa: wygładza i nadaje lekki połysk. Żel jest bardzo wydajny.

prostuje

Był w moim życiu (a może raczej w życiu moich włosów)taki okres,że tworzyły mi się na głowie idiotyczne fale.Nie mogłam tego znieść-co innego loki,a co innego fale,do tego każda w swoją stronę bez ładu i składu.Tak więc przetestowałam kilka preparatów stworzonych do prostowania loków i nic-fale jakie były takie pozostawały.W akcie desperacji sięgnęłam po ten żel i nareszcie!!! Włosy idealnie proste!!!Nie musiałam też stosować odżywki bo włosy po tym żelu są lekkie,zdrowe,puszyste i proste.Dla mnie ideał,ale daję mu tylko cztery gwiazdki,bo nie wiem czy upora się z naturalnymi lokami.Myślę,że naprawdę warto go wypróbować!