Golden Affair Sculpting Blush

Golden Affair Sculpting Blush

Dramatycznie podkreślone policzki! Uwodzicielskie kolory i złote akcenty nadadzą twarzy właściwego charakteru.
Ultra-jedwabista formuła różu z dodatkiem pięknego złotego wzoru wtopionego w produkt.
Tak naprawdę po kilkukrotnym przejechaniu pędzlem po pudrze, złota część kwiecistego wzoru rozprowadza się po reszcie pudru, i piękny motyw znika. Pozostaje natomiast tylko pięć kropek, które są zakończeniami motywu, i tylko one są wtłoczone w cały produkt, dodając złotych drobinek przy każdym muśnięciu.
Dostępny w czterech odcieniach:
- Naughty or Spice (brąz)
- Berry Daring (malinowy)
- Rose Rapture (brzoskwiniowy)
- Merlot at Midnight (ciemna wiśnia)

Cena: 13,99USD / 6g

Nie jest idealny

Zalety:
+mocno na-pigmentowany.
+ciekawe kolory
+cena

Wady:
- zdarza się, że tworzy plamy na twarzy
- nie jest prosty do nałożenia
- niezbyt długo się trzyma na twarzy

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: całe jedno

Bardzo fajny

Świetny róż do policzków. Jago zaletą jest wydajność. Używam go już ponad rok i codziennie i mam jeszcze więcej niż połowę opakowania. Ma bardzo intensywny kolor, ja używam koloru Rose Rapture nr 430. Producent pisze, o złotych punktach, które dodają blasku, ale jest to raczej mało widoczny efekt, a powiedziałabym nawet, że żaden. Ogólnie polecam.

Używam tego produktu od: Ponad rok
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

doskonały dopoliczkow

jestem bardzo wybredna co do kosmetykow. ten kupilam przez przypadek oraz z ciekawosci. przykuł moja uwage wyglad tego kosmetyku. zloty kwiat wyglada naprawde magicznie. stosuje go juz od ponad 9 miesiecy. jest bardzo wydajny. trzeba uwazac z iloscia. musimy pamietac ze mniej znaczy wiecej. jestem zadowolona z tego kosmetyku. ja stosuje odcien 420 naughty or spice.

Używam tego produktu od:9 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:moze 1/4 opakowania

Bordowe usta H&M

NIe do końca taki wspaniały

Zalety:
- mocno napigmentowany (trzeba uważać z ilością!)
- ciekawe kolory
- cena
Wady:
- zdarza się, że tworzy jakby plamy na twarzy
- nie do końca prosty do nałożenia
- niezbyt długo się trzyma na twarzy

Ogólnie nie jest najgorszy, ale też nie najlepszy.

POLECAM

Zgadzam się z poprzedniczką, idealnie się rozprowadza, trzyma się długo,jest niezwykle wydajny.
Jak Prawie każdy kosmetyk kolorowy tej firmy jest godny polecenia .

Używam tego produktu od:1m-ca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-ego

doskonały róż / bronzer

Mój odcień to Naughty or Spice, który zaliczyłabym raczej do bronzerów niż róży do policzków.

Przezroczyste, bardzo ascetyczne i proste opakowanie jak dla mnie jest śliczne.

Pierwsze wrażenie po przejechaniu pędzelkiem po pudrze to smutek, że pięknie złoty odcień motywu, to tylko cieniutka wierzchnia warstwa, pod którą kryje się oryginalny, w moim przypadku brązowy kolor różu. Złoty kwiatek znika więc prędko, ale dla pocieszenia zostaje pięć złotych, wtłoczonych kropek, które dodają złotego blasku przy każdym muśnięciu.

Na twarzy róż rozprowadza się idealnie, nie tworzy plam, i , jak w przypadku wielu produktów Revlonu, utrzymuje się długo - w moim przypadku ok. 8h. Odcień Naughty or Spice daje ładny efekt opalenizny, nawet na bladej twarzy.

Róż jest bardzo wydajny.