Diamond Lust Sheer Shadow

Diamond Lust Sheer Shadow

Diamentowo-perłowy cień i olśniewające odcienie z niespotykanym nigdy wcześniej blaskiem. Delikatne, inspirowane diamentami cienie mogą być nakładane pojedynczo, lub w połączeniu z innymi dla uzyskania olśniewającego efektu.

Dostępne w palecie ośmiu odcieni:

- White Hot (biały)

- Champagne Buzz (złoto - żółty)

- Peach My Interest (brzoskwiniowy)

- Pillow Talk Pink (jasny róż)

- Lavender Unleashed (jasny fiolet)

- Platinum Plaything (platynowo - srebrny)

- Grab Me Gold (złoty)

- Grab Me Gold (brąz)

Od siebie dodam że są niesamowicie trwałe i wydajne.

Cena: 12.99USD / 5g

boski!

Mam odcień 605 GRAB ME Gold i dodam, że jest prześliczny! Mieni się pięknie na złoto i utrzymuje się od rana do wieczora. Cień ten jest niesamowicie wydajny, gdyż mam go już 4 lata i nawet nie jestem w połowie opakowania (oszczedzam go teraz, gdyż nigdzie nie mogę go dostać).
Może macie jakiś namiar na niego? Gdzie go można jeszcze kupić? Sprawdzam cały czas na Allegro, ale niestety bez powodzenia.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Dla mnie bomba

Już nie pamiętam skąd się u mnie wziął pomysł na kupienie tego cienia. Ale długo nie mogłam się zdecydować, aż w końcu wyhaczyłam na allegro promocję. Cień jest po prostu świetny, mam kolor lavender i jest on bardzo subtelny. Jego zaletą jest to, że powiększa optycznie oko. Ponadto jest wydajny i utrzymuje się na oku przez cały dzień. Przymierzam się do kupienia jeszcze jakiegoś koloru.

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Subtelne:)

Zakupiłam na zimę dwa odcienie tych cieni lavendowy i biały. Zacznijmy od opakowania plastikowe, przezroczyste całkiem przyjemne, poza otwieraniem. Odcień biały otwiera się bez problemu, lavendowy masakrycznie ciężko. Przy długich paznokciach mogą być problemy z otwieraniem cieni. Kolory są bardzo subtelne, bardziej postawili na migocące drobinki niczym diamenty, niż na kolor:) Jeśli ktoś chce uzyskać mocny, wyrazisty kolor, to na pewno nie są cienie dla niego, jeśli ktoś szuka czegoś subtelnego, migoczącego - polecam te cienie. Właściwie jak każde cienie osypują się, dlatego nakladanie podkładu, korektora polecam po przetarciu policzków wacikiem z tonikiem, bo inaczej wygląda się jak bombka choinkowa. Kolory w miarę trwałe, bardzo wydajne. Ogólnie pozytywnie, tylko za taką cenę przydałoby się kilka szczegółów dopracować np. brak jakiegokolwiek aplikatora. Trzeba nosić ze sobą pędzelek, bądź aplikator z innych cieni jeśli ma się ochotę poprawić w ciągu dnia makijaż.

Używam tego produktu od: 4 tyg
Ilość zużytych opakowań: w trakcie