Extra Nourishing Body Milk (Odżywcze mleczko do ciała)

Extra Nourishing Body Milk (Odżywcze mleczko do ciała)

Mleczko wygładza i nawilża skórę. Olejek z pestek winogron bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe i witamina E gwarantują utrzymanie optymalnego poziomu nawilżenia.

działa

Pamiętam jak dostałam to mleczko. Były wakacje i słońce mocno suszyło skórę Mleczko zadziałało jak opatrunek. Skóra była nawilżona i miękka. Zapachu nie pamiętam niestety.

Używam tego produktu od: kilka lat temu

****

Mleczko te kiedyś bardzo lubiałam . Bardzo dobrze nawilżało, odżywialo. Było to moje ulubione mleczko z Oriflame. Miało fajną, płynną konsystencję. Szybko się wchłaniało, ale pozostawiało taki lekki film na skórze. Szkoda, że go już nie ma. Było niedrogie i wydajne.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: 1 mleczko

bardzo fajne!

Mleczko dobrze nawilża i wygładza skórę,jest wydajne,nie drogie i ma przyjemny zapach,opakowanie też jest niezłe....... napewno jeszcze nie raz kupię to mleczko,polecam!

Używam tego produktu od:2-3miesięcy

depilacja brwi

przyjemne

Ja lubię to mleczko ;) Nie powiem, przy pierwszym uzyciu zdziwiła mnie wodnistość konsystencji, ale ma ona niewątpliwie swoje plusy, np. wydajność. Mleczko jest także idealne na lato - wodnista konsystencja przyjemnie chłodzi skórę, dobrze sie rozprowadza, smarowanie się tym mleczkiem jest przyjemne.
Czasem się maże na skórze, ale w sumie i tak dosyć szybko się wchłania. Zapach nie powala na kolana, ale też nie przeszkadza, tak samo jak opakowanie.
Faktycznie nie ma właściwości ekstremalnego odżywiania, ale moim zdaniem całkiem nieźle nawilża i pielegnuje. Jedno z lepszych mleczek po goleniu nóg - nie podrażnia, wręcz łagodzi i, co dla mnie ważne, nie zostawia tłustego filmu tylko przyjemnie nawilżoną skórę i ładny błysk.
W promocji warto nabyć - całkiem porządne mleczko, duża pojemność i śmiesznie niska cena.

Nie wiem czy kupię ponownie, bo wciąż mam pierwsze opakowanie, nie doszłam nawet do połowy. Jeżeli sie skończy, to chyba zakupię następne, bo na lato jest wymarzone.

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

Jak dla mnie hit

Mówcie co chcecie, ale ja to mleczko uwielbiam :) Skóra po nim jest gładka i nawilżona. Produkt wydajny - ma duże opakowanie 400ml i w promocji kosztuje tylko 11.90zł. Gorąco polecam.

Używam tego produktu od:kiedyś tam

A cóż to?

Od tego mleczka zaczęły się moje problemy z krostkami na ramionach, dekolcie i plecach.
Konsystencja rzadka, wodnista, wylewa się z opakowania. Zapach znośny, opakowanie też. Słabo nawilża, zostawia tłusty film przez kilka godzin i nic więcej. Rano skóra znowu jest sucha.
To "odżywcze" mleczko jest jakimś żartem dla mało wymagającej skóry, a i po co nawet taką męczyć tym specyfikiem?
Nigdy więcej nawet w akcie desperacji.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Całkiem , całkiem..

Super nawilża skore, nie podraznia, lagodzi. Jest bardzo wydajne, super pachnie. Mogloby byc troszq ciekawsze opakowanie..ale wybaczam. Zostawioa na skorze delikatna poswiate. Super!Hmmm..w takiej cenie 400 ml..Warto kupic!Używam tego produktu od:3 miesiecy

Słabe!

Kompletnie nie odżywia, a właściwie odżywia tylko na etykiecie, bardzo słabo nawilża. I ten koszmarny zapach. Kupiłam za 5zł, i tyle jest warte. Nie wiem co napisać ponieważ wyraziełam swoje zdanie na temat tego mleczka.

Używam tego produktu od:m-ca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Oj tam, odżywcze...

Kupiłam to mleczko jako konsultantka za zawrotną cenę sześciu złotych z groszami. I tyle jest warte. Niestety nie jest odżywcze, nie jest nawet zabardzo nawilżające. Jest za to bardzo lekkie, leiste, szybko się wchłania, łagodzi podrażnienia. Ma delikatny zapach, nie podraznia po depilacji. Ale na pewno nie jest odżywcze, jak obiecuje producent. Nie sądzę, by znów zagościło na mojej półce, znam lepsze mleczka za podobną cenę. Opakowanie jest duże, starcza na długo.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy