Sensations, Szampon do włosów normalnych `Mleczko owsiane i brzoskwinia`

Sensations, Szampon do włosów normalnych `Mleczko owsiane i brzoskwinia`

Timotei Mleczko Owsiane i Brzoskwinia sprawia, że normalne włosy są miękkie, puszyste, nawilżone i dłużej zachowają młodość. Intensywnie nawilża również skórę głowy, a od jej kondycji zależy zdrowy wygląd włosów. Ta unikalna kompozycja składników wzmacnia włosy, również te suche i zniszczone. Mleczko owsiane zapewnia włosom połysk, puszystość i zapobiega ich elektryzowaniu się. Natomiast brzoskwinia to bogactwo nasyconych i nienasyconych kwasów tłuszczowych, minerałów i witamin. Ekstrakt z brzoskwini zawarty w nowym szamponie i odżywce Timotei zapewnia włosom świeżość i witalność, nadaje im piękny zapach jogurtu brzoskwiniowego.

Piękny zapach! :)

Szampon bardzo przyjemnie się używało, głównie dlatego, że pięknie pachniał. Mycie nim włosów to była czysta przyjemność! :)
Włosy były po nim bardzo, bardzo miękkie, puszyste i błyszczące!
Używałam w połączeniu z odżywką.
Dobrze się rozczesywały.
Na pewno jeszcze kiedyś do niego powrócę... :)

Używam tego produktu od: używałam ze 2 lata temu
Ilość zużytych opakowań: 2 op.

sredni

-dobrze sie peni
- jest tani
- nie jest wydajny...
-włosy sa po nim matowe nie błyszczą.
-plus to to ze ładnie pachnie.
- opakowanie nieporęczne
nie polecam

Używam tego produktu od:miesiac

Raczej nie

Plusy:
- zapach,
- dobrze się pieni,
- rzeczywiście nadaje miękkość włosom.

Nie wygładza, a wręcz przeciwnie - włosy po użyciu są sianowate i brakuje im blasku. Ponadto mam po nim łupież.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Pycha!

Kupiłam ten szampon bo uwielbiam zapach brzoskwini we wszelkiego rodzaju kosmetykach i lubię poza tym szampony Timotei. Ten jest całkiem dobry ale nie zachwycił mnie tak jak np. ten z mleczkiem migdałowym.
świetnie się pieni, wystarczy niewielka ilość do dokładnego umycia całej głowy co pozytywnie wpływa na ekonomicznośc tego produktu. Zapach jest śliczny - jak lody brzoskwiniowe, jednak po 3 tygodniach zaczął mnie drażnić, że jednak jest za słodki. Włosy są po nim bez rewelacji - dobrze się rozczesują ale nie są dobrze nawilżone. Lubią się puszyć i falują, muszę wkraczać do akcji z prostownicą. Szampon pozostawia jednak fajny połysk.
Nie wiem czy kupię ponownie, może kiedyś jak zatęsknię za tym zapachem :)

Używam tego produktu od: 2 m-ce
Ilość zużytych opakowań: pół

dobry, ale nie dla mnie

Szampon ma bardzo przyjemny zapach, dobrze się pieni, a włoasy po jego użyciu są faktycznie miękkie, cóż z tego skoro także bardzo sie puszą i stają się "sianowate".Nie zauważyłam jakiegoś szczególnego nawilżenia zarówno włosów jak i skóry głowy.Nie polecam go osobom, którym zależy na gładkich, błyszczących włosach.

Używam tego produktu od:3 tyg.

calkiem fajny

no tak wiec szamponik fajnie sie pieni i myje, nawet wlosy wytrzymuja troche dluzej niz zwykle, a z odzywka timotei tej z bambusem sa juz calkiem fajne:) troche trudno je rozczesac po samym szamponie, ale jest ok. co najwazniejsze narazie nie wysusza wlosow, nie wiem jak bedzie potem;p ale jestem dobrej mysli;p
fajny szampon za male pieniadze:)

Używam tego produktu od:tydzien
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1go

***super piana i miękkość***

Ostatnio zaopatrywałam się w kosmetyki profesjonalne w hurtowniach fryzjerskich, ale z uwagi na cenę postanowiłam przerzucić się na sklepowe produkty. No i powiem, że naprawdę jestem zaskoczona, ale ten konkretny szampon jest wprost rewelacyjny!
Porównuję z szamponami prof., które często plątały mi włosy i musiałam nakładać hektolitry odżywek, a ten szampon

ŚWIETNIE SIĘ PIENI, ZMIĘKCZA WŁOSY i świetnie się po nim rozczesują nawet farbowane blond włosy.

Także naprawdę polecam. Inny szampon Timotei nie jest już tak dobry. A ja uwielbiam miękkość włosów. :D

Używam tego produktu od:2 tyg.

bez rewelacji

Plusy:
- tani
- wydajny
- dobrze się pieni
- włosy po nim są lekkie
- nie uczula (bynajmniej mnie nie uczulił)

Minusy:
- ma ładny,ale bardzo krótkotrwały zapach
- zupełnie nie regeneruje włosów, a te ze skłonnościa do puszenia się są po nim sianowate

Może dodam jeszcze, że szampon daje o wiele lepsze efekty w połączeniu z odżywką z tej samej serii.Ogólnie nie jest zły, ale to ciągle nie mój kwc :)

Bardzo dobry:)

Cóż za przyjemne zaskoczenie, o szamponach Timotei raczej nie słyszałam dotąd pochlebnych opinii- na ten skusiłam się dość przypadkowo, bo był w promocji wraz z odżywką. To naprawdę dobry produkt:) Przede wszystkim bardzo dobrze się pieni, umycie nim włosów ( ja mam dość długie) to kwestia chwili no i ten cudny brzoskwiniowo-mleczny zapach. Po umyciu włosy rozczesują się bezproblemowo ( ale ja zawsze używam odżywki) są lekkie ( ale nie sypią się), błyszczące, ładnie się układają i dobrze wyglądają. Fryzura długo zachowuje świeżość, praktycznie na 2-3 dzień po myciu włosy wyglądają jak świeżo wymyte:)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:W trakcie pierwszego

Niezły, ale...

Pierwsze opakowanie kupiłam tacie, ale niestety miałam wtedy Elseve, który był okropny i tak zaczęła się moja przygoda z tym szamponem :) Umyłam nim włosy raz, potem drugi aż w końcu skończył się i kupiłam następne opakowanie. Przez pierwszy miesiąc włosy myte tym szamponem wyglądały bardzo świeżo i nie przetłuszczały się zanadto. Myje włosy codziennie, więc zupełnie mi wystarczał. Niestety w około połowie drugiego opakowania coś było nie tak. Włosy nawet zaraz po umyciu (suche) wyglądały tłusto.
Bardzo ładnie pachnie. Nie jest to chemiczna brzoskwinia tylko naturalna. Nie trzeba dużo nakładać, bo dobrze się pieni. Łatwo spłukuje.
Nie kupię ponownie, bo moje włosy już się na niego uodporniły.

Używam tego produktu od: stycznia

Sympatyczny szampon:)

Taki właśnie jest - przyjemny, wydajny, świetnie pieniący się, nie obciążający włosów, ułatwiający ich rozczesywanie, nie elektryzujący włosów, sprawiający, że sa miękkie, puszyste, dobrze nawilżone.
Jedyny minus to to, iż szampon słabo pachnie - zapach owszem jest bardzo przyjemny, ale na tyle delikatny, że na włosach praktycznie niewyczuwalny.Szkoda.
Mimo to zdecydowanie najlepszy szampon sposród Timotei:)

Używam tego produktu od:połowa pierwszego opakowania
Ilość zużytych opakowań:

Bardzo przyjemny

Szampon jest bardzo przyjemny w użyciu dzięki swojej mięciutkiej, gęstej konsystencji i nazwijmy to - wysokiej spienialności. :D Pięknie pachnie, dobrze się spłukuje. Wydajność jest przeciętna, cena nieduża, a opakowanie bardzo estetycznie. Jakiegoś wpływu na włosy nie zauważyłam, zresztą i tak zawsze używam odżywki lub maseczki, ale wydaje mi się, że są jak zawsze. :D

Ilość zużytych opakowań: kończę 1