Bronze Anti-Ageing, Shimmering After Sun Oil Spray (Złocisty olejek w sprayu po opalaniu)

Zawiera bardzo malutkie drobinki, które na skórze elegancko i dyskretnie migocą nadając ciału olśniewający wygląd. Sam olejek działa nawilżająco, zawarty w nim kompleks Skin Screen spowalnia procesy starzenia się skóry. Wygodna forma sprayu.

Cena: 24,90zł / 120ml

Tłuścioch:(

Kosmetyk ma wady jak i zalety.
Zalety:
Ładny,przyjemny zapach
Pięknie rozświetla skórę
Aplikacja w formie spraya.
Wady:
Bardzo tłusta konsystencja
Mocno natłuszcza
Dłuuugo się wchłania.
Ze względu na te wszystkie wady,kosmetyk nie spełnia moich kryteriów i nie zakupię go już ponownie,a szkoda,bo efekt ładny,tylko takim kosztem?

Używam tego produktu od:...
Ilość zużytych opakowań:1/4 opakowania

efekt ok ale nie po opalaniu

Sam olejek z drobinkami jest dobry, pozostawia skore jedwabista miekka i blyszczacom (trzeba wstrzasnac opakowaniem bo drobinki siedza na dnie) Co do tego brokatu.. nie wyglada on jakos rewelacyjnie, chyba ze na idealnie rownej skorze.

Zdecydownaie nie polecam po opalaniu kiedy skora wymaga nawilzenia. Preparat dodatkowo ja wysuszy! Zdarzylo mi sie tez niejednokrotnie dostac od niego mocnego podraznienia i skora piekla podwojnie.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego

beznadzieja

dla mnie beznadzieja.
Olejek śmierdzi etanolem i to jak...wysusza skórę w efekcie końcowym. Drobinki-ilość znikoma, ani ich nie widać, ani nic.
oT TAKI NISZCZYCIEL.

Używam tego produktu od: w zeszłe wakacje, może pół opakowania przez wakacje
Ilość zużytych opakowań:1/2

Avon Mark - relacja

Ciekawy...

Najbardziej podoba mi się to, ze ładnie wyglądają te drobinki na słońcu. Skóra wydaje się wtedy jeszcze bardziej opalona i tak ładnie nawilżona. Delikatnie natłuszcza skórę. Wieczorem też ładnie wygląda więc przyda się nie tylko na lato, ale i na cały rok...

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: ciągle jedno

fajny na lato

Produkt godny uwagi. Ma fajne złote drobinki, jest w formie olejku - tak jak lubię. Na początku zapach jest alkoholowy ale szybko on znika i pozostawia fajny zapaszek. Ja nawet lubię więcej takich drobinek i dlatego wolę jego brata - balsam z drobinkami bo tam mogę stopniować ilość drobinek jak i brązowienia skóry.

Używam tego produktu od:paru tyg

Fajny letni gadżecik ;)

Sama nie wiem jakie jest właścicie przeznaczenie tego kosmetyku :cojest: Nie zauważyłam żeby jakoś pomagał w kojeniu skóry po opalaniu ani też nie nawilża jej, gdy jest wysuszona od słońca.
Jedyne co ten spray robi to rozpyla na ciele maleńkie złote drobinki, które ślicznie migoczą w słońcu :love: Efekt jest super, nie są to wielkie drobiny brokatu tylko malusieńkie drobinki, dzięki czemu skóra ładnie się mieni i drobinki te nie brudzą ubrań ani nie przemieszczają się po ciele w te miejsca w których ich nie chcemy np. na twarz :ehem:
Zauważyłam, że skóra po użyciu jest jakby gładsza i ładnie pachnie.
Podsumowując - fajny gadżecik na lato, gdy chcemy by opalona skóra ładnie się prezentowała :ehem: Poza tym nic ten spray nie daje. Ja stawiam mu jednak 4 gwiazdki za ten śliczny efekt na skórze :D

średni

Mi on jakoś średnio podpasował.
Ma delikatne drobinki, które baaardzo subtelnie migocą na skórze, naprawdę trzeba się dobrze przyjrzeć, by coś zauważyć, plusem jest, że nie są one jakieś tandetne- dyskotekowe, tylko bardzo delikatne. Natłuszcza skórę, ale nie na długo, u mnie ten efekt ginie po krótkim czasie. No i ten zapach alkoholu, mi nie odpowiada zupełnie. Niby czuć go zaraz po użyciu, a później już nie, ale ja mam wrażenie, że on ciągle za mną "chodzi".

Używam tego produktu od: około 2 tygodni

KWC-suuuper

KWC mialam ten olejek w zeszlym roku i szczerze mowiac nie wyobrazam sobie juz lata bez niego... :) jest swietny. naprawde brazuje skore i na dzien i na wieczorne wyjscia po opalaniu jest swietny. super sie blyszczy i daje efekt slicznej zloto-brazowej skory. polecam wszytkim kobietkom :) dekolt z tym cudem wyglada oblednie ;) mysle ze podana cena jest troche przesadzona...ja kupilam z ostatniego katalogu za 16,9

Używam tego produktu od:roku

Bardzo dobry

Jest poprostu super.na opalonej skorze wyglada poprostu przepieknie.jest zlocisty,skora slicznie promienieje,opalona skora wyglada o wiele ladniej jak sie go uzyje.polecam go wszystkim w lecie,ja cale tamte lato przelecialam na tym produkcie a na disco jest poprostu niezastapiony

Używam tego produktu od:roku

Skóra promienieje!!!

Skóra po olejku jest delikatnie natłuszczona i mieni się drobinkami złota!! Poprostu super! Ciałko wyglada na bardziej opalone niz jest. Opakowanie bardzo wydajne, plusem jest to że nie trzeba go rozsmarowywać. Zdecydownie polecam. Jedynym minusem jak dotąd jest w składzie alkohol, który może z czasem wysuszyć delikatnie skórę. Jak dla mnie był super, czekam juz do lata!!!