Tigi, Catwalk, Catfight Pliable Pudding (Pudding do stylizacji)

Tigi, Catwalk, Catfight Pliable Pudding (Pudding do stylizacji)

Preparat o konsystencji gęstego budyniu, pozwalający na kreatywną stylizację włosów. Doskonały do włosów krótkich i półdługich. Fryzura jest maksymalnie utrwalona przy zachowaniu pięknego wyglądu włosów. Dzięki odżywczym składnikom kosmetyku są one naturalne w dotyku, miękkie, błyszczące, nawilżone i gładkie.
Efekt: rozczochrana i zwariowna fryzura.
Utrwalenie: średnie.
Do włosów: krótkich i półdługich (falowane, proste, kręcone - wszystkie rodzaje)
Zapach: owocowy.
Szczegóły: fryzura odporna na wilgoć, długie utrwalenie z możliwością resfylizacji w ciągu dnia, połysk, objętość i teksturyzacja włosów gwarantowane.
Sposób użycia: Niewielką ilość kosmetyku rozetrzeć w dłoniach i nanieść na suche, lub wilgotne włosy. Kreować, stylizować, układać...

taki jak potrzeba

bardzo polubiłam ten pudding. Mam krótkie włosy i lubię je układać w taki sposób, aby mieć lekki bałagan na głowie. Dotychczas uzyskiwałam ten efekt przy pomocy odrobiny wosku, jednak wosk bardzo obciąża włosy.
Natomiast ten pudding jest dokładnie takim produktem, jakiego szukałam. Z łatwością uzyskuję pożądany efekt, który również z łatwością utrzymuje się cały dzień. Włosy nie są przy tym usztywnione ani obciążone, choć ja niestety mam na tyle trudne w układaniu włosy, że od zawsze używam na koniec lakieru, co może zakłamywać nieco moją opinię.
Pięknie pachnie i jest bardzo wydajny. Już odrobinka wystarczy, aby stworzyć pozorny nieład na głowie :-), ale mogłoby go być trochę więcej.
Opakowanie średnio wygodne, ale za to jakie śliczne :-D.
Cena powala, dlatego polecam zakupy na strawberrynet. Tam pudding kosztuje mniej niż 40zł.
Odświeżam recenzję - wystarczył na 3 miesiące codziennego używania więc całkiem nieźle choć mogłoby być lepiej, gdyby opakowanie nie było takie malutkie :-(
Używam tego produktu od:3,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie drugiego