Mildness, Krem do rąk i paznokci z mleczkiem migdałowym

Mildness, Krem do rąk i paznokci z mleczkiem migdałowym

Regenerujący krem do zniszczonych rąk i paznokci. Proteiny mleczne zapewniają skuteczną regenerację oraz chronią przed działaniem czynników zewnętrznych. Ekstrakt z mleczka migdałowego dostarcza skórze brakujących witamin i składników odżywczych.

Cena: ok. 5zł / 100ml

dobry i tani!

Kupilam ten krem skuszona migdalowym zapachem. Chcialam tez poszukac czegos nowego, troszke juz mi sie znudzily kremy Ziaji, ktorych uzywam non stop.
Nie znalam wczesniej kosmetykow tej firmy, widzialam je pierwszy raz.
I jestem bardzo pozytywnie zaskoczona! Kremik jest bardzo dobry, pachnie cudownie i badzo trwale. Swietnie nawilza skore i natluszcza. Przez dlugi czas czuc taki tlustawy film na dloniach.
Nie znika po kilku minutach, nie wysusza rak. Bardzo wydajny, odrobina wystarczy do posmarowania calych dloni.
Na pewno skusze sie na ten krem jeszcze raz. Albo na jakas inna wersje zapachowa.

Używam tego produktu od:od miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Szok

Wylosowalam go w koszyku z kosmetykami w jakims podrzędnym samie - mąz kazal sobie kupic coś do łapsk, bo ma suche okrutnie. Obydwoje bylismy cięzko zdziwieni. Ja nie twierdzę, że jest to najlepsze czym kiedykolwiek dłonie smarowałam, bo najlepszy dla mnie był, jest i będzie dostepny tylko na allegro Kamill, ale za ta cenę (szarpnęłam się bezwiednie na 4 złote i 14 groszy :D) to jest całkiem niezły, przyznać muszę. Przede wszystkim używając go nie mam wrażenia smarowania dloni wodą z gliceryną. Jest tłustawy, zostawia przyjemny film, nieźle się wchłania i mogę sie nawet pokusić o stwierdzenie, że lekko pielęgnuje skórę. Pachnie przyjemnie dosyć.

Używam tego produktu od:miesiąca

na zimę

Kupiłam w wakacje gdy w pracy moje dłonie były albo mokre albo dusiły się w ochronnych rękawiczkach wiec po pracy potrzebowały mega nawilżenia. Na kremik natknęłam się w osiedlowym sklepie i kupiłam go bo nie miałam czasu poszukać czegos innego po rossmanach i innych drogeriach. Stwierdziłam ze jak cos posiada mleczko migdałowe to co nieco powinno pomóc. A muszę przyznać że pomogło wiele. Krem jest treściwy
-plusem tego jest mocne konkretne nawilżenie
-minusem długi czas wchlaniania
zapach jest bardzo przyjemny ale i mocny. Na moich łapkach utrzymuje się nawet po umyciu rak.
zapłacilam za niego 5 zł za 100ml-super.
nie potrzeba dużej ilości aby rozsmarować na obydwu dłoniach. A konsystencja jest fajna troszke moze "przyciężka" ;) ale już pisałam że kremik treściwy.
Dzięki takiej gęstości jest wydajny :)
Jakiś czas temu odstawiłam go bo juz nie potrzebwałam tak mocnego i ciężkiego odżywiania ale jak napisałam na początku-gdy zaczną się mrozy wróci do mojej torebki i jestem pewna że się sprawdzi Używam tego produktu od:4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:cały czas jedno

Manicure - velvet nails

no cóż, szukam dalej!

Myślałam a raczej miałam nadzieję, że krem pomoże moich suchym dłoniom! No i pomaga, ale tylko chwilowo. Nie jest jednak tak do końca zły, dosyć gęsty i treściwy, trzeba poczekać chwilkę żeby się wchłonął, ale niestety nie pomógł mi, także nie kupie go choć cena i pojemność jest na plus. No może jeśli moje dłonie będą w lepszej formie.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:końcówka pierwszego