Piękno Natury, Mleczko oczyszczające z ekstraktem z wiesiołka

Piękno Natury, Mleczko oczyszczające z ekstraktem z wiesiołka

Doskonały preparat o unikalnej kombinacji naturalnych składników aktywnych, delikatnie i skutecznie oczyszcza skórę z makijażu , zanieczyszczeń i tłuszczu. Nie narusza warstwy hydrolipidowej, pozostawiając długotrwałe uczucie świeżości i komfortu. Kolagen morski przyspiesza proces odnowy komórkowej, łagodzi podrażnienia i zaczerwienienia skóry. Ekstrakty z wiesiołka i lilii wodnej nawilżają i uelastyczniają skórę, pozostawiając ją miękką i jedwabiście gładką.

Cena: ok. 8zł / 200ml

super

Nigdy nie miałam okazji używać mleczek do twarzy Kolastyny, a po użyciu tego aż zaczęłam żałować.Na pewno skuszę się na następne, teraz mam ochotę na rajską oliwkę, choć jak na razie jestem w połowie tego. Przede wszystkim mleczko jest delikatne, nie jest zbyt lejące ani zbyt gęste, nie podrażnia, nie uczula, pozostawia tłusta warstewkę, ale ja i tak na końcu przemywam twarz czystą wodą. Mleczko bardzo dobrze zmywa tusz do rzęs, nie muszę przez to używać kilku preparatów. Jedynym małym minusem jest jego średnia wydajność, ale co to jest przy cenie 7,40zł.

Używam tego produktu od:m3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego