All About Eyes (Krem pod oczy)

All About Eyes (Krem pod oczy)

Krem zawiera lipidy, witaminy B6 i E, wyciąg z zielonej herbaty. Długotrwale nawilża, zmniejsza drobna zmarszczki, obrzęki i cienie. Chroni przed szkodliwym działaniem środowiska.

W porządku, ale bez szału

To mój drugi krem pod oczy, jaki testuję. Stosowałam go wyłącznie na noc, więc nie ocenię, jak stapia się pod makijaż.

ZALETY:
- dobrze nawilża skórę
- nie uczula - przynajmniej mnie
- bez zapachu

WADY:
- nie likwiduje cieni - mam dość głębokie, krem wyłącznie je maskował swoim cielistym kolorem
- opakowanie - kiedy zaczął się kończyć, ciężko było wydobyć resztki, wchodził pod paznokcie

Niestety

Oceniam wersję rich
To prawda, że prawdopodobnie mam najbardziej wymagającą skórę pod oczami, jaka tylko może się zdarzyć ;|
ale mam prawo wymagać od tak drogiego kremu tak "porządnej" marki, żeby chociaż trochę pomógł
Krem tworzy na skórze coś w rodzaju warstwy, która waży się przy próbie nałożenia korektora czy cienia

Dobre nawilżenie na dzień i pod makijaż

To dobry krem - jest przyjemny w aplikacji dzięki lekkiej formule (jakby żelowej). Do tego lekko chłodzi, nawilża i wygładza. Szybko wtapia się w skórę i stanowi dobrą bazę pod korektor pod oczy - nie roluje się, nie rozpuszcza maskary do rzęs (jak zdarzało się innym kremom pod oczy). Niby same zalety. Ale ... :) Przy zmęczonych oczach już tak dobrze sobie nie radzi - podobnie zimą. Wtedy szukać trzeba innego - bardziej bogatego i skuteczniejszego (ja znalazłam takie KWC w kremie Shiseido).
Teraz przy coraz upalniejszych dniach używam ponownie tego kremu, bo spełnia swoje zadanie. Na noc potrzeba mocniejszego, przynajmniej dla mnie. Ten nie jest KWC, ale to jednak produkt na 5 - wydajny, dobrze nawilżający, wygładzający :)
Póki nie znajdę lepszego na ciepłe miesiące w roku, to właśnie ten Clinique kupię ponownie!

ulubiony kosmetyk wojciechowskiej

Jest spoko, ale nie za taką cenę

Krem dostałam w prezencie od siostry. Zdarza mi się kupować droższe kosmetyki, ale są to przemyślane zakupy i odkładam na nie pieniądze.
Krem ma ładny zapach, przyjemną, lekką konsystencję i kompletnie nie podrażnił moich oczu.
Moim zdaniem średnio sprawdzi się na noc, właśnie dlatego, że jest taki leciutki. Natomiast świetnie sprawdza się na dzień, pod makijaż. Szybko się wchłania, więc nie musimy czekac godzinę zanim zrobimy make up. Nie jest tłusty, nie "siedzi" na skórze pod okiem i nie drażni. Nie rolują się na nim korektory, nie wchodzą z nim w reakcję, ponieważ szybko się wchłania. Moim zdaniem nie nawilża jakoś super mocno, bardziej sprawia, ze skóra nie jest przesuszona a to jednak trochę za mało. Pod koniec dnia okolica pod okiem nie wygląda zbyt dobrze i zmarszczki sa podkreślone (mam 27 lat). Po prostu za taką cenę oczekują lepszego, mocniejszego nawilżenia, więc nie kupię już sama drugiego słoiczka.

Dobry, ale szukam dalej...

Krem kupiłam po bardzo długich wahaniach, ze względu między innymi na cenę.
W koncu jednak "chciejstwo" wzięło górę nad zdrowym rozsądkiem i kupiłam.
Nie mogę powiedzieć, że jest to zły krem, ale po jego zużyciu i zastąpieniu go innym (Fitomed z aksamitką) uważam, że nie jest wart ceny, którą musimy za niego zapłacić. Zwłaszcza, że nie grzeszy wydajnością.
Mimo tego, że mam dopiero 32 lata krem nie nawilżył mojej skóry tak jak bym tego oczekiwała.
Na dzień pod makijaż spisuje się dobrze, ale na noc potrzebuję czegoś bardziej treściwego, dlatego też moje poszukiwania trwają.
Nie mniej jednak, dla mniej wymagających, polecam.

Na pewno nie za 100zł

Mam ten krem już trochę czasu i używam codziennie dużym plusem jest to, że mnie nie uczulił. Na pewno nie zmniejsza zasinień czy opuchlizny jednak daje poczucie złagodzonej skóry pod oczami oraz dobrze ją nawilża.

Mogłabym go porównać z kremem pod oczy z Ziaji, który kosztuje niecałe 10zł.

Cudów nie ma :(

Kremik ten jest lekki i ma ładny zapach, odczuwalnie nawilża skórę wokół oczu, nie podrażnia. Nie rozjaśnił jednak moich cieni pod oczami :( chyba nic ich nie ruszy - sprawa genetyczna... Krem jest dobry, ale ja szukam takiego, który zdziała cuda :P Za taką cenę mogłam tego oczekiwać ale niestety ... Taki sam efekt uzyskam kremem za 20 zł :P

Dla skóry bez problemów

Kupiłam go bo mam problemy z opuchnięciami i cieniami pod oczami. Wcześniej stosowałam tańsze kremy dostępne w drogeriach/aptekach. Ma kremowo-żelową konsystencje, lekko chłodzącą.
Minusy:
- nie zmniejsza opuchnięć
- nie zmniejsza cieni
- nie jest wydajny
- nie nadaje się na noc( za lekki)
- cena ( zbyt duża za słabą jakość)
Plusy:
- dobry pod podkład
-bez zapachu
- nie podrażnia oczu.
Jest to krem dla osób które nie mają problemów w tym obszarze skóry, które chcą lekki krem na dzień.

Male rozczarowanie....

Jestem posiadaczka odwodnionej i suchej skory pod oczami, w dodatku zaczely sie pojawiac male zmarszczki :(
Postanowilam sprobowac czegos innego niz moj najukochanszy krem (Extra Eye Repair Cream (Krem pod oczy) Bobbi Brown) i padlo na Clinique All About Eyes.

Plusy:
+ lekka konsystencja
+ mnie nie podraznil
+ delikatnie daje ukojenie
+ dobry pod makijaz ( raczej wszystkie moje korektory sie z nim lubia)
+ opakowania , a dokladnie ze mozemy go kupic i w sloiczku i w tubce o tych samych pojemnosciach 15 ml ( mam oba)
+ bez zapachu

Minusy:
- malo wydajny
- nie nawilza jak to obiecuje producent
- raczej tylko na dzien, na noc zbyt delikatny
- nie robi nic z opuchnieciami oczu
- nie splyca zmarszczek
- nie zapobiega powstawaniu nowym

Niestety nie wart swojej ceny , nie dorownal Bobbi Brown ale najdziwniejsze jest, ze wiecej dziala krem witaminowy za 3 zl :( Moze sprawdzi sie jedynie u nastolatek jako krem odzywczy nie wiem ja nie jestem juz nastolatka i moich oczekiwan nie spelnil :(
Po wykonczeniu wracam do BB :)

Wykorzystała: kilka próbek

Może podrażniać

Lubię kosmetyki z Clinique i zazwyczaj bardzo dobrze się u mnie sprawdzają.
Firma kojarzy się z kosmetykami dla wrażliwej cery, jest to jednak pierwszy produkt, który irytował moją skórę pod oczami.
Za taką cenę od takiej firmy spodziewałam się znacznie więcej!
Zgodzę się, że ma przyjmą konsystencję, jednak cały czas czułam, że mam coś nałożonego pod oczami. Bardzo nieprzyjemne uczucie. Skóra nie sprawiała wrażenia odżywionej czy nawilżonej, bardziej była zmęczona stosowaniem tego produktu.
Niestety dyskomfort stosowania przysłonił zalety produktu. Zdecydowanym minusem jest niehigieniczne opakowanie,
Ze znalezieniem idealnego kremu pod oczy jest jak z poszukiwaniem idealnego podkładu.
Ja nadal poszukuję.
Zdecydowanie polecam przetestowanie próbki przed zakupem pełnowymiarowego opakowania.

Cudo

Mam wersję rich i tę. Ku mojemu zdziwieniu ta jest lepsza!

PLUSY
-nawilżenie
-ukojenie, odżywienie i regeneracja skóry
- skóra jest niesamowicie gładka, żaden krem nie dał mi takiego efektu
-krem wchłania się w pełni, nadaje się wspaniale pod makijaż
- okolica pod oczami wygląda lepiej
-wydajność
-konsystencja
-skład
- ładne opakowanie w słoiczku, można zużyć do końca
-zmarszczki, które pojawiły mi się od przesuszeń i mrozu bardzo się spłyciły

MINUSY
- zapach

Dobry

Jest dobry ,nie robi jakiś cudów. Bardzo dobrze nawilża powieki oraz skórę pod oczami -nie ma mowy z nim o jakichkolwiek podrażnieniach dlatego zawsze do niego wracam jak coś się dzieje nie tak z oczami. Polecam :)