Polecamy: 3 DNI DO BIELI

All About Eyes (Krem pod oczy)

All About Eyes (Krem pod oczy)

Cena już od 108,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem zawiera lipidy, witaminy B6 i E, wyciąg z zielonej herbaty. Długotrwale nawilża, zmniejsza drobna zmarszczki, obrzęki i cienie. Chroni przed szkodliwym działaniem środowiska.

Dobry, ale szukam dalej...

Krem kupiłam po bardzo długich wahaniach, ze względu między innymi na cenę.
W koncu jednak "chciejstwo" wzięło górę nad zdrowym rozsądkiem i kupiłam.
Nie mogę powiedzieć, że jest to zły krem, ale po jego zużyciu i zastąpieniu go innym (Fitomed z aksamitką) uważam, że nie jest wart ceny, którą musimy za niego zapłacić. Zwłaszcza, że nie grzeszy wydajnością.
Mimo tego, że mam dopiero 32 lata krem nie nawilżył mojej skóry tak jak bym tego oczekiwała.
Na dzień pod makijaż spisuje się dobrze, ale na noc potrzebuję czegoś bardziej treściwego, dlatego też moje poszukiwania trwają.
Nie mniej jednak, dla mniej wymagających, polecam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1544901].usefull || 0 }}% pomocna.

Na pewno nie za 100zł

Mam ten krem już trochę czasu i używam codziennie dużym plusem jest to, że mnie nie uczulił. Na pewno nie zmniejsza zasinień czy opuchlizny jednak daje poczucie złagodzonej skóry pod oczami oraz dobrze ją nawilża.

Mogłabym go porównać z kremem pod oczy z Ziaji, który kosztuje niecałe 10zł.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1529161].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudów nie ma :(

Kremik ten jest lekki i ma ładny zapach, odczuwalnie nawilża skórę wokół oczu, nie podrażnia. Nie rozjaśnił jednak moich cieni pod oczami :( chyba nic ich nie ruszy - sprawa genetyczna... Krem jest dobry, ale ja szukam takiego, który zdziała cuda :P Za taką cenę mogłam tego oczekiwać ale niestety ... Taki sam efekt uzyskam kremem za 20 zł :P

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1485196].usefull || 0 }}% pomocna.

Botoksu zastosowania

Dla skóry bez problemów

Kupiłam go bo mam problemy z opuchnięciami i cieniami pod oczami. Wcześniej stosowałam tańsze kremy dostępne w drogeriach/aptekach. Ma kremowo-żelową konsystencje, lekko chłodzącą.
Minusy:
- nie zmniejsza opuchnięć
- nie zmniejsza cieni
- nie jest wydajny
- nie nadaje się na noc( za lekki)
- cena ( zbyt duża za słabą jakość)
Plusy:
- dobry pod podkład
-bez zapachu
- nie podrażnia oczu.
Jest to krem dla osób które nie mają problemów w tym obszarze skóry, które chcą lekki krem na dzień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1477466].usefull || 0 }}% pomocna.

Male rozczarowanie....

Jestem posiadaczka odwodnionej i suchej skory pod oczami, w dodatku zaczely sie pojawiac male zmarszczki :(
Postanowilam sprobowac czegos innego niz moj najukochanszy krem (Extra Eye Repair Cream (Krem pod oczy) Bobbi Brown) i padlo na Clinique All About Eyes.

Plusy:
+ lekka konsystencja
+ mnie nie podraznil
+ delikatnie daje ukojenie
+ dobry pod makijaz ( raczej wszystkie moje korektory sie z nim lubia)
+ opakowania , a dokladnie ze mozemy go kupic i w sloiczku i w tubce o tych samych pojemnosciach 15 ml ( mam oba)
+ bez zapachu

Minusy:
- malo wydajny
- nie nawilza jak to obiecuje producent
- raczej tylko na dzien, na noc zbyt delikatny
- nie robi nic z opuchnieciami oczu
- nie splyca zmarszczek
- nie zapobiega powstawaniu nowym

Niestety nie wart swojej ceny , nie dorownal Bobbi Brown ale najdziwniejsze jest, ze wiecej dziala krem witaminowy za 3 zl :( Moze sprawdzi sie jedynie u nastolatek jako krem odzywczy nie wiem ja nie jestem juz nastolatka i moich oczekiwan nie spelnil :(
Po wykonczeniu wracam do BB :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1452142].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Może podrażniać

Lubię kosmetyki z Clinique i zazwyczaj bardzo dobrze się u mnie sprawdzają.
Firma kojarzy się z kosmetykami dla wrażliwej cery, jest to jednak pierwszy produkt, który irytował moją skórę pod oczami.
Za taką cenę od takiej firmy spodziewałam się znacznie więcej!
Zgodzę się, że ma przyjmą konsystencję, jednak cały czas czułam, że mam coś nałożonego pod oczami. Bardzo nieprzyjemne uczucie. Skóra nie sprawiała wrażenia odżywionej czy nawilżonej, bardziej była zmęczona stosowaniem tego produktu.
Niestety dyskomfort stosowania przysłonił zalety produktu. Zdecydowanym minusem jest niehigieniczne opakowanie,
Ze znalezieniem idealnego kremu pod oczy jest jak z poszukiwaniem idealnego podkładu.
Ja nadal poszukuję.
Zdecydowanie polecam przetestowanie próbki przed zakupem pełnowymiarowego opakowania.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1434186].usefull || 0 }}% pomocna.

Cudo

Mam wersję rich i tę. Ku mojemu zdziwieniu ta jest lepsza!

PLUSY
-nawilżenie
-ukojenie, odżywienie i regeneracja skóry
- skóra jest niesamowicie gładka, żaden krem nie dał mi takiego efektu
-krem wchłania się w pełni, nadaje się wspaniale pod makijaż
- okolica pod oczami wygląda lepiej
-wydajność
-konsystencja
-skład
- ładne opakowanie w słoiczku, można zużyć do końca
-zmarszczki, które pojawiły mi się od przesuszeń i mrozu bardzo się spłyciły

MINUSY
- zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1413876].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Jest dobry ,nie robi jakiś cudów. Bardzo dobrze nawilża powieki oraz skórę pod oczami -nie ma mowy z nim o jakichkolwiek podrażnieniach dlatego zawsze do niego wracam jak coś się dzieje nie tak z oczami. Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1395536].usefull || 0 }}% pomocna.

Krem idealny w połączeniu z...

Niestety odziedziczyłam po swojej mamie ogromne "worki" pod oczami. Będąc u dermatologów zawsze słyszałam to samo, albo wypełnienie kwasem hialuronowym, albo pogodzenie sie z genetycznym "podarunkiem". Ponieważ jestem młoda kwas nie wchodził w grę, bo co musiałabym stosować w wieku 45lat?. Próbowałam płatków pod oczy, które wykańczały mnie finansowo, bo koszt tych, które dawały jakikolwiek efekt to 70zl, nie wspominam o kremach, rownież tych z efektem korygującym, których koszty zaczynały sie od 100zl. W ostatnim czasie natrafiłam na atrakcyjną ofertę kremu All about eyes i serum Este Lauder Idealist. "Zestaw", bo sama go stworzyłam, okazał sie strzałem w 10, używam najpierw serum, pózniej daje mu czas na wchłonięcie, delikatnie wklepuje opuszkami, idę pod prysznic, a następnie nakładam krem Clinique i efekty są rewelacyjne. Przestałam na codzień używać korektora, a był on stosowany za każdym razem gdy wychodziłam z domu, polecam te z firmy NYX, bo mocno kryją. Nie wiem jak sprawdza sie sam krem, ale w tym połączeniu daje niesamowity efekt, którego nigdy nie mogłam osiągnąć. Krem jest bardzo wydajny, naprawdę nakładam go małe ilości codziennie. Dobrze nawilżona skóra wokół oczu, delikatne wygładzenie, nie jest tłusty, nie trzeba nakładać pudru, skóra jest jedwabiście gładka i miła w dotyku, u mnie to połączenie sprawdziło sie w 100%.
Serdecznie polecam ten zestaw!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1379971].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Niespełnione obietnice.

Dostałam próbkę tego kremu przy zakupach w jednej z drogerii. Pojemność: 5 ml (oznaczyłam jako kilka próbek), czyli idealna do tego, by móc z czystym sumieniem ocenić ten produkt.
Do tej pory używałam wersji bogatszej, o tej czytałam wiele pozytywnych opinii, ale nigdy nie przekonywała mnie do końca konsystencja tego kremu.

Produkt nie należy do tanich. Jest zamknięty w ładnym słoiczku (mój był nieco brzydszy).
Mam 25 lat i żadnych problemów ze skórą pod oczami. Brak zmarszczek, brak linii. Duże cienie pod oczami (geny). Bardzo o nią dbam, w tym roku zaczęłam sięgać po bogatsze konsystencje kremów i już przy nich zostanę.
Mimo to, skoro dostałam próbkę tego kremu, postanowiłam jej użyć.

Co obiecuje producent? Nawilżenie, zmniejszenie cieni pod oczami, redukcję opuchlizny, zminimalizowanie drobnych linii.

Ostatnie mnie nie dotyczy. Jeśli chodzi o opuchliznę to trafi mi się raz na ruski rok, na co dzień nie mam z tym problemu.
Liczyłam na zmniejszenie cieni pod oczami, ale - jak wspomniałam wcześniej - są one u mnie raczej nie do ruszenia.
Zostaje nawilżenie czyli rzecz najważniejsza dla delikatnej skóry pod oczami.
I tak o to po kilku dniach odkryłam, że ten krem nie nawilża. Stosowałam go na dzień i na noc.
Produkt nie podrażnia oczu. Dobrze współgra z korektorem pod oczami, nie powodował jego warzenia się, ale skóra wyglądała na zmęczoną i obciążoną. Na początku nie było tego widać, ze względu na to, że moja skóra była idealnie nawilżona. Zauważyłam to dopiero po jakimś czasie. Moja skóra zaczęła wyglądać gorzej, więc od razu go odstawiłam. Po tym jak wróciła do normy, wróciłam do nakładania go pod makijaż, ale nawet przy dobrym kremie pod oczy, którego używałam na noc, nie dawał sobie rady. Zużyłam go nakładając codziennie rano na powieki.
Podsumowując, produkt nie jest wart tak dużych pieniędzy. Dużo lepsza jest wersja ritch, która nawilża.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1377656].usefull || 0 }}% pomocna.