All About Eyes (Krem pod oczy)

All About Eyes (Krem pod oczy)

Cena już od 95,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem zawiera lipidy, witaminy B6 i E, wyciąg z zielonej herbaty. Długotrwale nawilża, zmniejsza drobna zmarszczki, obrzęki i cienie. Chroni przed szkodliwym działaniem środowiska.

Cudo

Mam wersję rich i tę. Ku mojemu zdziwieniu ta jest lepsza!

PLUSY
-nawilżenie
-ukojenie, odżywienie i regeneracja skóry
- skóra jest niesamowicie gładka, żaden krem nie dał mi takiego efektu
-krem wchłania się w pełni, nadaje się wspaniale pod makijaż
- okolica pod oczami wygląda lepiej
-wydajność
-konsystencja
-skład
- ładne opakowanie w słoiczku, można zużyć do końca
-zmarszczki, które pojawiły mi się od przesuszeń i mrozu bardzo się spłyciły

MINUSY
- zapach

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1413876].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry

Jest dobry ,nie robi jakiś cudów. Bardzo dobrze nawilża powieki oraz skórę pod oczami -nie ma mowy z nim o jakichkolwiek podrażnieniach dlatego zawsze do niego wracam jak coś się dzieje nie tak z oczami. Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1395536].usefull || 0 }}% pomocna.

Krem idealny w połączeniu z...

Niestety odziedziczyłam po swojej mamie ogromne "worki" pod oczami. Będąc u dermatologów zawsze słyszałam to samo, albo wypełnienie kwasem hialuronowym, albo pogodzenie sie z genetycznym "podarunkiem". Ponieważ jestem młoda kwas nie wchodził w grę, bo co musiałabym stosować w wieku 45lat?. Próbowałam płatków pod oczy, które wykańczały mnie finansowo, bo koszt tych, które dawały jakikolwiek efekt to 70zl, nie wspominam o kremach, rownież tych z efektem korygującym, których koszty zaczynały sie od 100zl. W ostatnim czasie natrafiłam na atrakcyjną ofertę kremu All about eyes i serum Este Lauder Idealist. "Zestaw", bo sama go stworzyłam, okazał sie strzałem w 10, używam najpierw serum, pózniej daje mu czas na wchłonięcie, delikatnie wklepuje opuszkami, idę pod prysznic, a następnie nakładam krem Clinique i efekty są rewelacyjne. Przestałam na codzień używać korektora, a był on stosowany za każdym razem gdy wychodziłam z domu, polecam te z firmy NYX, bo mocno kryją. Nie wiem jak sprawdza sie sam krem, ale w tym połączeniu daje niesamowity efekt, którego nigdy nie mogłam osiągnąć. Krem jest bardzo wydajny, naprawdę nakładam go małe ilości codziennie. Dobrze nawilżona skóra wokół oczu, delikatne wygładzenie, nie jest tłusty, nie trzeba nakładać pudru, skóra jest jedwabiście gładka i miła w dotyku, u mnie to połączenie sprawdziło sie w 100%.
Serdecznie polecam ten zestaw!!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1379971].usefull || 0 }}% pomocna.

Dieta na AZS

Wykorzystała: kilka próbek

Niespełnione obietnice.

Dostałam próbkę tego kremu przy zakupach w jednej z drogerii. Pojemność: 5 ml (oznaczyłam jako kilka próbek), czyli idealna do tego, by móc z czystym sumieniem ocenić ten produkt.
Do tej pory używałam wersji bogatszej, o tej czytałam wiele pozytywnych opinii, ale nigdy nie przekonywała mnie do końca konsystencja tego kremu.

Produkt nie należy do tanich. Jest zamknięty w ładnym słoiczku (mój był nieco brzydszy).
Mam 25 lat i żadnych problemów ze skórą pod oczami. Brak zmarszczek, brak linii. Duże cienie pod oczami (geny). Bardzo o nią dbam, w tym roku zaczęłam sięgać po bogatsze konsystencje kremów i już przy nich zostanę.
Mimo to, skoro dostałam próbkę tego kremu, postanowiłam jej użyć.

Co obiecuje producent? Nawilżenie, zmniejszenie cieni pod oczami, redukcję opuchlizny, zminimalizowanie drobnych linii.

Ostatnie mnie nie dotyczy. Jeśli chodzi o opuchliznę to trafi mi się raz na ruski rok, na co dzień nie mam z tym problemu.
Liczyłam na zmniejszenie cieni pod oczami, ale - jak wspomniałam wcześniej - są one u mnie raczej nie do ruszenia.
Zostaje nawilżenie czyli rzecz najważniejsza dla delikatnej skóry pod oczami.
I tak o to po kilku dniach odkryłam, że ten krem nie nawilża. Stosowałam go na dzień i na noc.
Produkt nie podrażnia oczu. Dobrze współgra z korektorem pod oczami, nie powodował jego warzenia się, ale skóra wyglądała na zmęczoną i obciążoną. Na początku nie było tego widać, ze względu na to, że moja skóra była idealnie nawilżona. Zauważyłam to dopiero po jakimś czasie. Moja skóra zaczęła wyglądać gorzej, więc od razu go odstawiłam. Po tym jak wróciła do normy, wróciłam do nakładania go pod makijaż, ale nawet przy dobrym kremie pod oczy, którego używałam na noc, nie dawał sobie rady. Zużyłam go nakładając codziennie rano na powieki.
Podsumowując, produkt nie jest wart tak dużych pieniędzy. Dużo lepsza jest wersja ritch, która nawilża.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1377656].usefull || 0 }}% pomocna.

Zmierzyłam się z legendą.

Sklep Clinique bardzo często oferuje na swojej stronie zestaw miniatur produktów w dogodnej cenie. Dodatkowo do każdego zamówienia możemy wybrać za free dwie dowolne miniatury.
Zużyłam 3 miniaturki kremu po 5 ml każda.

+ lekka konsystencja
+ krem bardzo dobrze się rozsmarowuje na skórze
+ szybko się wchłania
+ brak efektu ściągnięcia skóry, jak to bywa przy produktach żelowych
+ bezzapachowy i nie uczula, nie podrażnia
+ wydajny, niewiele go trzeba
+ nawilża
+ dobrze współpracuje z korektorami, podkładami, nie roluje się

+/- nawilżenie wydaje się być zbyt małe w stosunku do potrzeb

- nie wpływa na zmniejszenie cieni i opuchlizny pod oczami
- cena

Nie widzę pomiędzy nim a np. kremem pod oczy Tołpy, większej różnicy w działaniu. Nawilżają w podobny sposób, a Tołpa jest kilkakrotnie tańsza.
Jednocześnie stwierdzam, że wersja Rich gorzej się u mnie sprawdza. O dziwo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1352386].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem na nie

Lubię kosmetyki Clinique, ale z tym kremem wyjątkowo się nie polubiłam

+ ładne opakowanie
+ dobrze się wchłania

- nie niweluje obrzęków pod oczami
- nie radzi sobie z sińcami pod oczami
- nie jest wydajny
- cena

Dla mnie ten krem nie robi nic. Po prostu może delikatnie nawilża okolicę pod oczami. Na pewno nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1308656].usefull || 0 }}% pomocna.

nie jest wart swojej ceny

Ten krem jest drogi i nic specjalnego nie robi, kupujac go placi się za markę. Bardzo zaluje ze go kupilam. Mozna miec krem za 50 zl, ktory bedzie dzialal o wiele lepiej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1305901].usefull || 0 }}% pomocna.

...że co?

Skąd się wzięły tak pozytywne opinie na jego temat?
Jejciu, przecież te cacko za niebagatelną sumę nie robi kompletnie nic, do czego zostało przeznaczone.
Ani to nie nawilża, ani nie spłyca zmarszczek, ani tym bardziej nie radzi sobie z obrzękami czy sińcami pod oczami. O co chodzi?!
Serio, nie widzę żadnej różnicy między tym kremem, a zwykłym drogeryjnym kosmetykiem za niecałe 15 złotych.
Całe szczęście, że trafił w moje ręce jako prezent, bo gdybym sama wydała na niego tyle pieniędzy, plułabym sobie w brodę. Kompletnie nie jest wart swojej ceny. Zwykły lekki krem dla mało wymagających osób.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1274256].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Zaskakująco słaby

Byłam w posiadaniu kilku próbek. Na szczęście tylko próbek. Krem jest lekki, delikatny, tuż po nałożeniu daje wrażenie idealnie wygładzonej skóry - takiej aksamitnej wręcz. Nie podrażnia, nie pachnie, nie uczula. Problem w tym, że nie robi kompletnie nic! Powtórzę tu za jedną z recenzentek - chyba bym się zapłakała, gdybym go kupiła. Nie nawilża ani trochę, spojrzenie zmęczone tak samo. Zero pozytywnych efektów. Już dużo, dużo lepszy jest żel Oillan, którego w ogóle bym o to nie podejrzewała.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1243831].usefull || 0 }}% pomocna.

mega słaby

Mega słaby krem. Zakupiłam go kierując się popularnością i pozytywnymi recenzjami, niestety rozczarowałam się i to bardzo. Po posmarowaniu nie czułam kompletnie żadnego nawilżenia, a wstając rano pierwsze co, to miałam ochotę przemyć twarz i zaaplikować coś na skórę pod oczy, gdyż miałam uczucie ściągnięcia i suchość ogromną. Plus za wydajność ( w moim przypadku akurat wolałam, żeby szybciej się skończył) oraz dobrze się sprawował pod makijaż. Szczerze? Nie polecam. Jeden z gorszych kremów, które w ogóle używałam...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170321].usefull || 0 }}% pomocna.