All About Eyes (Krem pod oczy)

All About Eyes (Krem pod oczy)

Cena już od 94,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem zawiera lipidy, witaminy B6 i E, wyciąg z zielonej herbaty. Długotrwale nawilża, zmniejsza drobna zmarszczki, obrzęki i cienie. Chroni przed szkodliwym działaniem środowiska.

Zmierzyłam się z legendą.

Sklep Clinique bardzo często oferuje na swojej stronie zestaw miniatur produktów w dogodnej cenie. Dodatkowo do każdego zamówienia możemy wybrać za free dwie dowolne miniatury.
Zużyłam 3 miniaturki kremu po 5 ml każda.

+ lekka konsystencja
+ krem bardzo dobrze się rozsmarowuje na skórze
+ szybko się wchłania
+ brak efektu ściągnięcia skóry, jak to bywa przy produktach żelowych
+ bezzapachowy i nie uczula, nie podrażnia
+ wydajny, niewiele go trzeba
+ nawilża
+ dobrze współpracuje z korektorami, podkładami, nie roluje się

+/- nawilżenie wydaje się być zbyt małe w stosunku do potrzeb

- nie wpływa na zmniejszenie cieni i opuchlizny pod oczami
- cena

Nie widzę pomiędzy nim a np. kremem pod oczy Tołpy, większej różnicy w działaniu. Nawilżają w podobny sposób, a Tołpa jest kilkakrotnie tańsza.
Jednocześnie stwierdzam, że wersja Rich gorzej się u mnie sprawdza. O dziwo.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1352386].usefull || 0 }}% pomocna.

Jestem na nie

Lubię kosmetyki Clinique, ale z tym kremem wyjątkowo się nie polubiłam

+ ładne opakowanie
+ dobrze się wchłania

- nie niweluje obrzęków pod oczami
- nie radzi sobie z sińcami pod oczami
- nie jest wydajny
- cena

Dla mnie ten krem nie robi nic. Po prostu może delikatnie nawilża okolicę pod oczami. Na pewno nie kupię.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1308656].usefull || 0 }}% pomocna.

nie jest wart swojej ceny

Ten krem jest drogi i nic specjalnego nie robi, kupujac go placi się za markę. Bardzo zaluje ze go kupilam. Mozna miec krem za 50 zl, ktory bedzie dzialal o wiele lepiej.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1305901].usefull || 0 }}% pomocna.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

...że co?

Skąd się wzięły tak pozytywne opinie na jego temat?
Jejciu, przecież te cacko za niebagatelną sumę nie robi kompletnie nic, do czego zostało przeznaczone.
Ani to nie nawilża, ani nie spłyca zmarszczek, ani tym bardziej nie radzi sobie z obrzękami czy sińcami pod oczami. O co chodzi?!
Serio, nie widzę żadnej różnicy między tym kremem, a zwykłym drogeryjnym kosmetykiem za niecałe 15 złotych.
Całe szczęście, że trafił w moje ręce jako prezent, bo gdybym sama wydała na niego tyle pieniędzy, plułabym sobie w brodę. Kompletnie nie jest wart swojej ceny. Zwykły lekki krem dla mało wymagających osób.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1274256].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Chyba bym się zapłakała, gdybym go kupiła

Ogólnie lubię niektóre z kosmetyków Clinique'a -wszystkie są bez dodanych substancji zapachowych (producenci dermokosmetyków - uczcie się!), część z nich jest naprawdę warta swojej ceny. Nie są tanie, więc najpierw kupuje próbki na all a potem, jeśli kosmetyk mi się spodoba, już pełnowymiarowe opakowanie w drogerii.

Bardzo się cieszę, że kupiłam najpierw próbki. Krem bardzo przyjemnie, delikatnie pachnie użytymi składnikami, nie podrażnia, nie uczula, szybko się wchłania, skóra pod oczami jest w dotyku niesamowicie gładka. Jedyny mały minus jest taki, że kosmetyk w ogóle nie działa - nie nawilża, wygładzenie jest zupełnie powierzchowne, nie dzieje się nic. Już kremy za 15 zł bywają lepsze. Kompletnie nie wart swojej ceny. Właściwie nie jest wart żadnej ceny, no chyba, że ktoś ma zupełnie niewymagającą skórę wokół oczu i chce coś na szybko pod makijaż.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1243831].usefull || 0 }}% pomocna.

mega słaby

Mega słaby krem. Zakupiłam go kierując się popularnością i pozytywnymi recenzjami, niestety rozczarowałam się i to bardzo. Po posmarowaniu nie czułam kompletnie żadnego nawilżenia, a wstając rano pierwsze co, to miałam ochotę przemyć twarz i zaaplikować coś na skórę pod oczy, gdyż miałam uczucie ściągnięcia i suchość ogromną. Plus za wydajność ( w moim przypadku akurat wolałam, żeby szybciej się skończył) oraz dobrze się sprawował pod makijaż. Szczerze? Nie polecam. Jeden z gorszych kremów, które w ogóle używałam...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170321].usefull || 0 }}% pomocna.

Zbyt lekki

Dużo naczytałam się dobrego o tym kremie, dlatego też skusiłam się na zakup.

Krem jest bardzo lekki i przyjemny w nakładaniu, nie jest tłusty, konsystencja jakby żelowa, więc szybko się wchłania.

Krem nie sprawił, żeby moja skóra pod oczami była odpowiednio nawilżona, wręcz pragnęła jeszcze więcej. Niestety nie zauważyłam także, aby zmniejszyła moje drobne zmarszczki, cienie pod oczami jak były, tak są.

Zdecydowanie nie jest wart swojej ceny, nie wyróżnia się niczym wśród kremów drogeryjnych. Raczej nie kupię go ponownie, a zainwestuję w wersję Rich - może ona okaże się lepsza...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1145886].usefull || 0 }}% pomocna.

nic specjalnego

za ta cene krem powinien cos robic a ten nie robi prawie nic, w moim odczuciu to lekki krem pod oczy dla nastolatek..

plusy:
lekka latwo sie wtapiajaca konsystencja
opakowanie
brak zapachu
dobry pod makijaz

minusy:
zbyt maly efekt pielegnacyjny- tylko lekko nawilza
cena nieadekwatna do jakosci
nie niweluje sincow jak zapewnia producent
nie wygladza drobnych linii wokol oczu

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038624].usefull || 0 }}% pomocna.

z początku zachwyt, potem rozczarowanie.

Całą markę Clinique uwielbiam, ale ten krem mnie niestety rozczarował.

+ Piękne, eleganckie opakowanie.
+ Doskonała konsystencja, któa błyskawicznie się wchłania.
+ nie podrażnia.

- Krem nie eliminuje sińców pod oczami, nieznacznie tylko zmniejsza opuchliznę.
- Nie wygładza zmarszczek mimo że skóra po jego zastosowaniu jest lekko napięta.
- Nie zauważyłam jakiegoś rewelacyjnego nawilżenia.

Myślę, że cena jest dość nieadekwatna do jakości, niestety...

Używam tego produktu od: maj 2015

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020805].usefull || 0 }}% pomocna.

Taki sobie

Kupiłam po przeczytaniu fali pozytywnych recenzji, ochów i achów nad tym kremem. I się zawiodłam. Krem za tą cenę mógłby chociaż nawilżać, a ten nie robi kompletnie nic. Zwykły krem za 3 zł z witaminą "A" robi u mnie większe wow niż ten bubel.
Plusem jest to że jest wydajny, i lekko redukuje opuchnięcia pod oczami, ale to robi każdy inny nawilżający, nawet za 10 zł ; )

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020152].usefull || 0 }}% pomocna.