All About Eyes (Krem pod oczy)

All About Eyes (Krem pod oczy)

Cena już od 90,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Krem zawiera lipidy, witaminy B6 i E, wyciąg z zielonej herbaty. Długotrwale nawilża, zmniejsza drobna zmarszczki, obrzęki i cienie. Chroni przed szkodliwym działaniem środowiska.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 26

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

Chyba bym się zapłakała, gdybym go kupiła

Ogólnie lubię niektóre z kosmetyków Clinique'a -wszystkie są bez dodanych substancji zapachowych (producenci dermokosmetyków - uczcie się!), część z nich jest naprawdę warta swojej ceny. Nie są tanie, więc najpierw kupuje próbki na all a potem, jeśli kosmetyk mi się spodoba, już pełnowymiarowe opakowanie w drogerii.

Bardzo się cieszę, że kupiłam najpierw próbki. Krem bardzo przyjemnie, delikatnie pachnie użytymi składnikami, nie podrażnia, nie uczula, szybko się wchłania, skóra pod oczami jest w dotyku niesamowicie gładka. Jedyny mały minus jest taki, że kosmetyk w ogóle nie działa - nie nawilża, wygładzenie jest zupełnie powierzchowne, nie dzieje się nic. Już kremy za 15 zł bywają lepsze. Kompletnie nie wart swojej ceny. Właściwie nie jest wart żadnej ceny, no chyba, że ktoś ma zupełnie niewymagającą skórę wokół oczu i chce coś na szybko pod makijaż.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1243831].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 53

mega słaby

Mega słaby krem. Zakupiłam go kierując się popularnością i pozytywnymi recenzjami, niestety rozczarowałam się i to bardzo. Po posmarowaniu nie czułam kompletnie żadnego nawilżenia, a wstając rano pierwsze co, to miałam ochotę przemyć twarz i zaaplikować coś na skórę pod oczy, gdyż miałam uczucie ściągnięcia i suchość ogromną. Plus za wydajność ( w moim przypadku akurat wolałam, żeby szybciej się skończył) oraz dobrze się sprawował pod makijaż. Szczerze? Nie polecam. Jeden z gorszych kremów, które w ogóle używałam...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1170321].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 30

Zbyt lekki

Dużo naczytałam się dobrego o tym kremie, dlatego też skusiłam się na zakup.

Krem jest bardzo lekki i przyjemny w nakładaniu, nie jest tłusty, konsystencja jakby żelowa, więc szybko się wchłania.

Krem nie sprawił, żeby moja skóra pod oczami była odpowiednio nawilżona, wręcz pragnęła jeszcze więcej. Niestety nie zauważyłam także, aby zmniejszyła moje drobne zmarszczki, cienie pod oczami jak były, tak są.

Zdecydowanie nie jest wart swojej ceny, nie wyróżnia się niczym wśród kremów drogeryjnych. Raczej nie kupię go ponownie, a zainwestuję w wersję Rich - może ona okaże się lepsza...

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1145886].usefull || 0 }}% pomocna.

Eris film 1

Dodanych produktów: 14

Napisanych recenzji: 533

nic specjalnego

za ta cene krem powinien cos robic a ten nie robi prawie nic, w moim odczuciu to lekki krem pod oczy dla nastolatek..

plusy:
lekka latwo sie wtapiajaca konsystencja
opakowanie
brak zapachu
dobry pod makijaz

minusy:
zbyt maly efekt pielegnacyjny- tylko lekko nawilza
cena nieadekwatna do jakosci
nie niweluje sincow jak zapewnia producent
nie wygladza drobnych linii wokol oczu

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038624].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 56

Napisanych recenzji: 832

z początku zachwyt, potem rozczarowanie.

Całą markę Clinique uwielbiam, ale ten krem mnie niestety rozczarował.

+ Piękne, eleganckie opakowanie.
+ Doskonała konsystencja, któa błyskawicznie się wchłania.
+ nie podrażnia.

- Krem nie eliminuje sińców pod oczami, nieznacznie tylko zmniejsza opuchliznę.
- Nie wygładza zmarszczek mimo że skóra po jego zastosowaniu jest lekko napięta.
- Nie zauważyłam jakiegoś rewelacyjnego nawilżenia.

Myślę, że cena jest dość nieadekwatna do jakości, niestety...

Używam tego produktu od: maj 2015

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020805].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 8

Taki sobie

Kupiłam po przeczytaniu fali pozytywnych recenzji, ochów i achów nad tym kremem. I się zawiodłam. Krem za tą cenę mógłby chociaż nawilżać, a ten nie robi kompletnie nic. Zwykły krem za 3 zł z witaminą "A" robi u mnie większe wow niż ten bubel.
Plusem jest to że jest wydajny, i lekko redukuje opuchnięcia pod oczami, ale to robi każdy inny nawilżający, nawet za 10 zł ; )

Używam tego produktu od: Pół roku
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1020152].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 104

Chwilowy faworyt

Tytułem wstępu - nie mam dużego doświadczenia z kremami pod oczy, krem pod oczy zaczełam stosować dopiero rok temu, ponieważ nigdy nie miałam problemów ze skórą wokół oczu. Wcześniej stosowałam kremy apteczne - avene, eucerin, vichy, floslek, ale też lancome. Obecnie zalezy mi na nawilżeniu w ramach codziennej pielęgnacji (nie potrzebuje kremu od zadań specjalnych).

Krem dostałam w zestawie moisture surge w słoiczku 5ml. Z pewnością zdecyduje się na niego ponownie, rozważam jednak opcję "rich".

+ opakowanie, bardzo eleganckie i poręczne (chociaż dla niektórych może być niehigieniczne)
+ krem ma rewelacyjną konsystencję, szybko się wchłania, skóra jest nawilżona, sam krem nie jest tłusty
+ widoczna poprawa nawilżenia skóry wokół oczu po dłuższym stosowaniu
+ wydajność

- cenę
- krem nie zdziała cudów, nie wyeliminuje zmarszczek czy sińców, być może niektórzy oczekują od tego kremu (za bagatela 170zł) nieco więcej

Idealny do codziennego stosowania, póki co pozostaję mu wierna :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018469].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 181

Dobry krem

Ostatnio całą pielęgnację twarzy przerzuciłam na produkty Clinique i muszę przyznać, że widzę dużą różnicę in plus. Ten kremik dokupiłam "w drugiej turze" zakupów. Wcześniej miałam okazję wypróbować kremy innych marek, więc jakieś porównanie już mam.

OPAKOWANIE: mały, szklany słoiczek. Bez problemu wejdzie w torebkę :). Mi forma słoiczka odpowiada dużo bardziej niż tubka z której krem należy wycisnąć - łatwiej zużyć krem do końca.

ZAPACH/KONSYSTENCJA/DOZNANIA: kremik jest bezzapachowy. Ma lekką konsystencję i szybko się wchłania, można jednak wykonać na nim szybki masaż skóry wokół oczu. Dla mnie używanie go stanowi przyjemność.

DZIAŁANIE: muszę mu oddać, że nawilża na prawdę dobrze. Jak wspomniałam, używałam już trochę kremów pod oczy, mimo wszystko zawsze miałam lekko zaczerwienioną skórę w koncikach oczu. Zaczęłam już myśleć, że taka moja uroda, jednak przy stosowaniu tego kremu owe zaczerwienienie zniknęło. Wychodzi na to, że jednak skóra była po prostu nie wystarczająco nawilżona ;)

Nie jest to krem, który ma za zadanie zwalczać zmarszczki i na pewno nie odmieni ekstramalnie obliczka oka, jednak to dobry nawilżacz, który dobrze działa na delikatną skórę pod oczami i pomaga utrzymać ją młodą na dłużej.

Kremiku używam już ponad dwa miesiące a doszłam do połowy opakowania. Wydajność jest więc rozsądna. Pewnie jeszcze do niego wrócę.

Używam tego produktu od: od kwietnia
Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1018256].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 329

Dobry kremik dla niewymagających

Największy plus tego kremu to to, że nie podrażnia moich delikatnych okolic pod oczami. Nie budze się rano z podpuchniętymi podraznionymi oczami - co zdarza się przy większości kremów jakie do tej pory testowałam.

krem clinique nie robi poza tym nic znadzwyczajnego.

wyczuwam sylikony dzięki którym skóra wydaje się być bardzo gładka od razu po nałożeniu

jest dobry na dzień pod makijaż, na noc za mało odzywczy i nawilżający

problem z tym kremem jest taki, że niby jest dobry, ale efekt jest na chwilę i taki sam efekt można osiągnąć kremem za 20 zł.

nie robi krzywdy ale poprawy jakości i stanu skóry również nie widzę

nie zmniejsza cieni pod oczami

dla mlodych kobiet bez żadnych zmarszek jest okej :P

taki sobie kremik bez rewelacji ale na tyle nie robiący szkód że zużyję do końca ;)

Używam tego produktu od: słoiczek próbka chyba 5 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1009419].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 220

Jest okej

Krem nawilża, lekko napina, daje uczucie odświeżenia pod oczami. Na plus, że w ogóle nie podrażnia. Jest to jednak bardzo lekki kremik, odpowiedni na dzień (nie roluje się, szybko wchłania) dla mało wymagających okolic oczu, myślę, ze dla kobiet 30+ to jednak za mało. Poza tym podobny efekt obserwowałam po żelu z Flosleku (z mikrokapsułkami) za 25 zł. Myślę więc, ze podobne kremy znajdziecie w duzo nizszych cenach.

Ilość zużytych opakowań: zużyłam miniaturkę 5 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1000725].usefull || 0 }}% pomocna.