Clinique, All About Eyes (Krem pod oczy)

Clinique, All About Eyes (Krem pod oczy)

Krem zawiera lipidy, witaminy B6 i E, wyciąg z zielonej herbaty. Długotrwale nawilża, zmniejsza drobna zmarszczki, obrzęki i cienie. Chroni przed szkodliwym działaniem środowiska.

kremy pod oczy
wygładzające, nawilżające, przeciw cieniom / opuchnięciom
w słoiczku

Kupiony w: W strefie wolnocłowej

cudowny krem

Uwielbiam ten krem, ma bardzo lekką i aksamitną konsystencję. Wspaniale nawilża okolice oka i jej nie podrażnia. Lekko rozprasowuje pierwsze zmarszczki.
Skóra wygląda zdrowo i promiennie.

Jest mega wydajny, wystarcza naprawdę niewielka ilość na jedno użycie.

Krem zamknięty jest w prześlicznym różowym słoiczku.

mieszane odczucia

Krem kupiłam w Douglas cena dość wysoka. Spodziewałam sie po nim czegoś więcej. Podoba mi sie jego treściwa konsystencja, fajnie nawilża,zapach delikatny a właściwie bez zaachu :). Używam go rano i wieczorem jest ok jednak nie zauwazyłam zmniejszenia cieni pod oczami. Za taka cene nie kupie juz ponownie.

Super krem

To już moje trzecie opakowanie. Zaczęłam używać po poleceniu znajomej. Jak dla mnie rewelacja. Jest bardzo treściwy w konsystencji i bardzo dobrze odżywia mi skórę pod oczami a mam 48 lat

Aksamitny krem

Konsystencja to aksamit, warto wypróbować choć raz taki kosmetyk by mieć porównanie z innymi i świadomość że takie istnieją. Ale co do efektów.. Świetnie się sprawdzi pod makijaż, nie rokuje się, ma się wrażenie rozprowadzania pudru a nie kremu. Starczy na naprawdę długo. Ale worki pod oczami jakie były takie są i nawet nivea zwykły krem daje lepsze efekty. Także są lepsze, tańsze i dające efekty kremy pod oczy ale ten dobrze jest przetestować nawet w wersji miniatury które często są w zestawach. Inaczej szkoda pieniędzy.

Drogi ale cudowny

Przyjemny i wydajny krem pod oczy. Zaczęłam od 5 ml słoiczków- próbek, ale to co zaobserwowałam, sprawiło że zagryzłam zęby i kupiłam pełne opakowanie. Drogie, ale opłaca się, bo jest niezwykle wydajny (nawet te maleństwa spokojnie używałam ponad miesiąc,jeśli nie dwa), nawilża na cały dzień ( na noc używam zamiennie z czymś mocniejszym), ale spokojnie można stosować go również na noc. Zmniejsza obrzęk rano. Zapobiega powstawaniu zmarszczek, bo po prostu wspaniale nawilża. Nie podrażnia oczu, wystarczy niewielka ilość i już. Pod oczy mam dwóch ulubieńców i jednym z nich jest właśnie ten. Jestem kobietą po 30-stce, dlatego kosmetyki dobieram już świadomie- mają mnie odmładzać i upiększać, a jednocześnie profilaktycznie konserwować na przyszłość. Ten krem spełnia te wszystkie funkcje. Zapachu neutralny- jakby go nie było. Wchłania się bardzo szybko. Kupię jeszcze wiele razy.Polecam.

polubiłam

+próbowałam wielu innych tańszych kremów, ale niestety na mojej skórze od razu widać różnicę, ten jest po prostu super,
+mimo iż docelowo jest to wersja lekka (ja to tak rozumiem, bo przecież jeszcze jest wersja rich), również doskonale nadaje się na noc, rano oczy są nawilżone, że wow,
+doskonale nadaje się pod makijaż,
+śliczne opakowanie i mimo iż słoiczki nie są higieniczne, bo przecież trzeba tam pchać paluchy (albo szpatułki) to temu wszystko wybaczam, tak lubię to maleństwo,
+konsystencja i kolor tego kremu to miód na serce estetek, brzoskwiniowy kolor, konsystencja żelu, ale jednak kremu, przyjemnie się go nakłada,
+jest najlepszy, doskonale nawilża, zmniejsza cienie, nie ma drugiego takiego kremu,
+najlepiej współgra z wersją rich, ten rano, a rich na noc, wtedy na pewno skóra wokół oczy będzie w doskonałej kondycji,
+efekt jest natychmiastowy już po pierwszej aplikacji, więc śmiem twierdzić, że działa jak maska,

-/+ brak zapachu,

-jak ktoś ma bardzo długie paznokcie to sobie z kremem nie poradzi, szpatułka obowiązkowa, a ją trzeba za każdym razem myć, więc dochodzi nam robotki,
-jest zwyczajnie drogi, a wydajność nie jest oszałamiająca, to 15 ml więc cudów nie ma się co spodziewać, niemniej jednak polecam i sama kupię go na pewno znowu, bo jest zwyczajnie najlepszy ze znanych mi kremów,
-za wolno się wchłania, rano mnie to denerwuje jak robię makijaż, z czasem poskutkowało to tym, że nakładam go zaraz po przebudzeniu i aż dokończę poranną toaletę i siądę do toaletki zdąży się wchłonąć

Najlepszy

Najlepszy krem pod oczy,. Nie podrażnia i nie obciąża skóry, sprawdzi się pod makijaż.Lekka konsystencja sprawia, że krem szybko się wchłania.
Mam problematyczna skore pod oczami, sucha i worki pod oczami, jest to idealny krem, caly dzien moge na niego liczyc, zuzywam i kupuje kolejne opakowania.

rewelacja

Rewelacyjne serum, mocniejsza grubsza skóra wokół oczu, podczas stosowania nie pojawiają się nowe zmarszczki (mam 44 lata) mam wrażenie że nawet opadająca powieka już tak nie opada... Cena mnie powaliła, ale na szczęście są promocje :), poza tym wydajny, używam 3 miesiące i zbliżam się dopiero do połowy buteleczki Naprawdę POLECAM!!! Serum jest rewelacyjne

Hmm

Krem bardzo dobrze nawilża. I u mnie to wszystko co robi. Nie zauważyłam żeby w jakimkolwiek stopniu zmniejszył cienie lub obrzeki pod oczami, a szkoda bo mało nie kosztuje więc oczekiwałam od niego więcej. Ma przyjemną konsystencję i zapach.

Wspaniały krem

Jeszcze nigdy nie miałam tak cudownego kremu pod oczy. Moja skóra pod oczami jest bardzo wymagająca.. A ten krem to jakiś obled. Jego konsystencja jest cudowna na twarzy pod oczami wtapia się szybko nie roluje się nje szczypie w oczy . Oczy nie zachodzą mgla. Pod makijaż sprawdzą się idealnie. Pięknie nawilża i wygładza skórę pod okiem..

Mój must have od lat

Ten krem poznałam kilkanaście lat temu i była to miłość od pierwszego użycia. Wtedy rynek kosmetyczny był dużo uboższy. Pomimo upływu lat i starzenia się mojej skóry oraz bogactwa kremów w drogeriach i perfumeriach, co jakiś czas wracam do All About Eyes.
Uwielbiam jego kremowo-żelową konsystencję. Jest jakby leciutko tłusty, ale idealny zarówno na noc, jak i pod makijaż. Rewelacyjnie nawilża. Nie niweluje zmarszczek ani opuchnięć, ale błagam, który kosmetyk to robi? Jest bezzapachowy, chociaż ma swój zapach, od lat ten sam, który bardzo mi odpowiada. Lubię jego lekko brzoskwiniowy kolor. Doceniam wydajność.
Ma jedną wadę, którą jest słoiczek. Zdecydowanie wolałabym nie pchać paluchów do kremu, ale trudno, wybaczam.

Dobry krem, ale...

Jestem bardzo wymagająca, jeśli chodzi o kremy pod oczy. Byłam ciekawa tego produktu, a po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii postanowiłam go wreszcie przetestować. Rzeczywiście krem dobrze nawilża skórę pod oczami i nie podrażnia jej. Natomiast innych efektów nie zauważyłam, ani wygładzenia zmarszczek, ani napięcia skóry, ani rozjaśnienia cieni pod oczami.
Nie nadaje się również pod makijaż, co dla mnie stanowi spory minus.
Konsystencja kremu natomiast bardzo mi odpowiadała - jest gęsta, treściwa, a w trakcie rozsmarowywania zmienia się w lekką. Brzmi dziwnie, ale takie odniosłam wrażenie podczas stosowania.
Zapach kremu bardzo delikatny - dla mnie zupełnie neutralny.
Opakowanie wygodne, a sam krem bardzo wydajny.
Ogólna moja ocena jest następująca: jeśli ktoś szuka tylko nawilżenia - to polecam ten krem, a jeśli skóra wymaga czegoś więcej to... no cóż... ja będę szukać dalej.