Lotta Luv, Cinnabon Lip Balm

Lotta Luv, Cinnabon Lip Balm

Pojemność 4,2 g

Pomadka ochronna o pysznym smaku i zapachu cynamonu. Zawiera olej rycynusowy, a także sacharozę, dzięki której pomadka jest słodka i aż chce się ją zjadać z ust :)
Dostępny na Allegro.

Tylko smak i zapach

Zacznę od zalet i pochwał :D

- pyszny zapach cynamonu :D

- dzięki sacharozie jest słodziutki - aż chce sie go zlizywać z ust :D
(uwaga na kalorie!! ;))

- długo sie trzyma na ustach (pod warunkiem, że sie go nie zjada;)) - smaruję sie nim czasem na noc i rano mam jeszcze słodziutkie cynamonowe usta :D

A teraz niestety wady :(

- za słabo nawilża :(

- nie daje zadnego połysku ani koloru - usta są matowe o naturalnym kolorze (dla mnei to minus, jeśli ktoś woli matowe usta, to sie im spodoba) - jedynie pod światło dostrzegam kilka błyszczących drobinek

- na wietrze ma tendencję do "zasychania" - tworzy sie taka stwardniała marstewka :/

- jest za twardy, przez co cięzko sie go nakłada

Na zime i na zimne wietrzne dni napewno sie nie nadaje. Może na lato, na cieplejsze dni bedzie lepszy (choćby przez to, że może nie bedzie taki twardy, tylko sie lekko stopi :rolleyes:)

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Niesamowity cynamon!

Będę pierwsza :D :D :D
Zacznę od tego, że balsam ma niesamowicie intensywny smak i zapach cynamonu - dla mnie rewelacja! Po prostu uwielbiam ten zapach, jest też baaaaardzo słodziutki na ustach :) Ma to swoje plusy i minusy... co się pomalowałam to zaraz (nawet nieświadomie) oblizywałam usta :D
Niestety balsam jak dla mnie jest za twardy (za ciężko się go rozsmarowuje) i za słabo nawilża.
Nie kupię go ponownie bo jak zwykle wypróbuję inny wariant smakowy ;)
Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc czasu