Advance Techniques Daily Results, Healthy Shine Conditioner (Odżywka nabłyszczająca)

Odżywka nabłyszczająca włosy z serii Daily Results Advance Techniques do codziennego użytkowania. Wymaga spłukiwania.

Cena: 10,90zł / 250ml

BYŁA NAPRAWDE DOBRA

Stara wersja tej odżywki(jak na zdjęciu) była naprawde dobra dla moich włosów. Odżywka nie obciążała ich, ładnie pachniała i pozostawiała lśniące włosy, a do tego bardzo wydajna. Włosy nie elektryzowały się i naprawdę ładnie wyglądały. Nowa wersja obecnie w sprzedaży jest zupełnie inna. Może zapach jest intensywniejszy i ładniejszy od poprzedniej ale sama odzywka to pomyłka. jest dużo gęstrza niż jej poprzedniczka i obciaża moje włosy, wyglądaja po prostu na tłuste a jak nałożę jej tytko troszkę to się elektryzyją. Myślałam że Avon zmieni tylko opakowanie ale zmienił również i odżywkę- dla mnie na gorszą.
starej wersji daje 4 gwiazdki
nowej tylko jedną.

bardzo dobra

po użyciu włosy są świetne w dotyku takie gładkie i śliskie,
może nie nabłyszcza jakoś oszołamiająco ale wygładza i włosy są miłe w dotyku a zapach nie drażni,
dość wydajna

Używam tego produktu od: przez 1,5 miesiąca

4 z malym minusikiem

Calkiem niezla odzywka.Mam suche wlosy,jednak odzywka ich nie wysuszyla.Wlosy niezle sie po niej ukladaja,mniej sie pusza no i blyszcza.Kosmetyk ma ladny,choc troche zbyt intensywny zapach.Nie obciaza wlosow.Solidne opakowanie,dobra,dosc gesta konsystencja.

Używam tego produktu od:kilku tygodni

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Ok

Moje włosy są przyzwyczajone do odżywek przeznaczonych do salonów fryzjerskich, niestety potrzebują mocnego odżywiania. Ta odżywka całkiem nieźle nabłyszcza, pomaga w rozczesaniu włosów, ale nie nawilża i nie odżywia wystarczająco. Ładnie pachnie, ale jest niewydajna. Jest ok, ale bez rewelacji.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Jest okej :)

Przede wszystkim spełnia swoje zadanie, czyli nabłyszcza włosy. W duecie z szamponem z tej samej serii robi to naprawdę nieźle, no i praktycznie ich nie obciąża, a wręcz przeciwnie. Wydaje mi się że po tym duecie czuprynka dłużej zachowuje świeżość ;)
Faktycznie, rewelacja to to nie jest, ale włosy wyglądają po niej ładnie i zdrowo. Na pewno kupie jeszcze nie raz ;)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Pomocna, ale bez rewelacji

Używam jej od niedawna i jestem całkiem zadowolona. PLUSY: opakowanie - poręczne, solidne; konsystencja - odżywka jest gęsta, nie spływa z włosów (jest jak maska); efekt po użyciu - włosy miękkie. wygładzone, nieco wzmocnione, lśniące, nie puszą się; zapach - jak całej serii, ogólnie OK. MINUSY: wydajność - nie jest źle (poza tym lubię dużo dawać na włosy) ale bywało lepiej - odżywka jest ciut za gęsta (ma wydajność maski do włosów); jeśli nałoży się ją obficie na włosy, to ciężko ją spłukać; cena jest dobra tylko w promocji (ok. 6 zł), bo jej cena regularna - 10,90 zł - to przesada. PODSUMOWUJĄC: ta maseczka cudów oczywiście nie zdziała, ale jest dobra i widać, że działa. Polecam (w promocji). Ogólnie 4* z dużym minusem.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

obciąża włosy

Dla moich cienkich włosów to tylko zbędny balast który przyśpiesza przetłuszczanie. Najgorsza odżywka jaką miałam.
Włosy były bardziej matowe niż za zwyczaj.
Moja koleżanka, która ma czarne i mocne włosy jest z niej natomiast zadowolona

Używam tego produktu od: 1 tygodnia
Ilość zużytych opakowań: kupiłam jedno ale po 3 próbach oddałam

JESTEM NA TAK !!!

odżywka ma piękny zapach , jest wydajna , ma przyjazną cenę i estetyczne opakowanie pięknie nabłyszcza , wygładza i uzdrawia ;-) włosy nie obciążając ich przy tym POLECAM !!!

Używam tego produktu od:tyg
Ilość zużytych opakowań:początek pierwszego

bardzo fajna

Używałam razem z szamponem z tej serii. Odżywka tak jak szampon pachnie ładnie i intensywnie. Ma przyjemną konsystencję, łatwo ją spłukać. Pozostawia włosy wyraźnie nabłyszczone, nie obciąża-są lekkie (ale nie puszące się), zdrowo wyglądające i bardzo miękkie! Bardzo udany produkt.

Używam tego produktu od:2 tygodni