Lips, Balsam do ust

Lips, Balsam do ust

Pojemność 4,5 g

Zawarte w balsamie naturalne tłuszcze stanowią niezastąpione wsparcie dla skóry ust i dostarczają jej zdrowego, jedwabistego wyglądu. Działają ochronnie i leczniczo. Stanowią intensywną pielęgnację i wartościowe nawilżenie dzień po dniu. Twoje usta oprócz kompleksowej pielęgnacji, dzięki zawartości kompozycji barwników naturalnych, będą miały jasny brązowy kolor.
Dostępne kolory:
- Jasny Brąz
- Jasna Perła
- Jasny Róż

niezła

Najważniejsze, że jest bez szkodliwej chemii. Nie nawilża tak jak sie spodziewałam, bo jest dość twarda i sucha, ale gdy posmaruję usta kremem, jest ok. Tylko nie jest to zbyt wygodne, np. w czasie spaceru z psem , gdy nie nosi sie ze sobą całej kosmetyczki... mam odcień jasny brąz, który wyglada trochę jak perłowy brąz- usta są ciut za jasne jak dla mnie

spodziewalam sie wiecej

Uzywalam latami pomadki Alterra, ale zachcialo mi sie zmiany i zaczelam szukac naturalnej pomadki pielegnacyjnej, ale dajacej lekki kolor na ustach i znalazlam lavera.
Pomadka jest duzo twardsza i suchsza od klasycznych sztyftow, nie chroni i nie pielegnuje tak jak te klasyczne. Kolor jak przy innych konwencjonalnach pomadkach pielegnacyjnych.
Latem jeszcze bylo ok, ale jak przyszla zima, to zdecydowanie warstwa na ustach byla mi za lekka.
Z miesiaca na miesiac moj zachwyt nad nia mijal.

Używam tego produktu od: od lata 2010
Ilość zużytych opakowań: jedna

super!

świetnie nawilża, a zazwyczaj mam problem z suchą skórą ust, o wiele lepszy od wszystkich nivei i innych popularnych pomadek, zostawia ładny kolor na ustach - taki naturalny.no i niewątpliwą zaletą jest naturalny skład - nie lubię zjadać chemii ;)

Używam tego produktu od:3/4 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe