Nivea, Nivea Beauté, Ideal Revolution (Tusz wydłużający, pogrubiający i modelujący)

Ideal Revolution jest tuszem wszechstronnym: pogrubia, wydłuża, podkręca i perfekcyjnie rozdziela rzęsy. Opatentowana gumowa końcówka Multiflex podkreśla każdą rzęsę aż po same końce i wyczarowuje kuszące spojrzenie.

Dostępny w kolorze czarnym, granatowyn i brązowym. Również w wersji wodoodpornej.

Skład: Aqua, Cera Alba, Stearic Acid, Candelilla Cera, Acrylates/Octylacrylamide Copolymer, Triethanolamine, Talc, Cyclomethicone, Cera Microcristallina, Simethicone, Paraffin, Panthenol, Cera Carnauba, Cetyl Alcohol, VP/Eicosene Copolymer, Magnesium Aluminum Silicate, Butylene Glycol, Serica, Butylparaben, Ethylparaben, Isobutylparaben, Methylparaben, Propylparaben, Phenoxyethanol, BHT, Mica, CI 77499, CI 77007, CI 77491, CI 77492, CI 77891, CI 77288, CI 77289, CI 77510, CI 77742 (08.04.2007.)

Cena: ok. 10EUR / 7ml

slicznie rozdziela rzęsy

Naprawdę polecam.
Jeszcze nie miałam tuszu, który by tak idealnie rozdzielał rzęsy.
Nie zasycha w buteleczce, starcza na długo.
Cena w miarę przystępna, kupiłam za ok 10 euro w Austrii.
Nie robi grudek, nie skleja rzęs.
Rzęsy są też ładnie wydłużone i mają intensywny czarny kolor.
Nie pogrubia aż tak bardzo, ale generalnie efekt super.

Rewelacja

Mój pierwszy tusz z gumową szczoteczką. W życiu nie miałam lepszego tuszu. Ładnie podkreśla i unosi rzęsy, nie skleja i daje wyraziste spojrzenie.
Niestety problem jest z dostępnością w Polsce, zaś za granicą kraju cena powala ;)

Używam tego produktu od:2006/7

Super!!:)

Dla mnie extra:-D.Świetna szczoteczka
Zakupiony na allegro;)
Ślicznie pogrubia, wydłuża,rozdziela rzęsy. Ma ładny kruczoczarny kolorek:).Nie tworzą się grudki.
Polecam !Używam tego produktu od:1 miesiąca

Quality Missala Jak dobierać perfumy

moja pierwsz " gumówka " :D

To mój pierwszy tusz z gumową szczoteczką. Miałam wersję niewodoodporną.

+ szczoteczka świetna
+ rzęsy wydłużone, rozdzielone, pogrubione
+ łatwy demakijaż
+ nie kruszy się, nie rozmazuje w ciągu dnia

- niestety tusz szybko się " zestarzał" - po półtorej miesiąca zaczął mieć taką dziwną konsystencję, jakby składał się z drobniutkich kuleczek... no i grudki i owadzie nóżki gotowe

Bardzo go lubiłam mimo że się tak szybko przestawał nadawać do użycia. Szkoda że nie są dostępne normalnie u nas. Wielka szkoda

Używam tego produktu od: rok/2 lataa temu

rewelacja1!!!

Dla mnie idealny. Świetna szczoteczka przy umiejętnym nałożeniu aplikuje odpowiednią ilośćś produktu (nie trzeba usuwać nadmiaru ze szczoteczki) i idealnie pokrywa i rozdziela rzęsy. Trwały, jako jedyny z wielu przetestowanych przeze mnie tuszy wodoodpornych naprawdę się nie rozmazuje i nie sprawia problemów podczas demakijażu. Nie kruszy się i bardzo łatwy do usunięcia ze skóry przy ewentualnym dotknięciu podczas aplikacji.
Zdecydowanie polecam!!!

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

bez rewelacji

Az sie zdziwilam, ze go jeszcze nie ocenilam. Mialam go z jakis rok moze poltora temu. U mnie nic nie wydluzyl. Rzesy byly marne po nim, a podobno z natury mam dosc dlugie. Potym tuszu wygladaly na krotkie. Szczotka moze i wygodna, ale nic nie robila, nawet lubila posklejac. Jestem fanka wyraznych rzes, albo jak ktos woli porno rzes to niestety ... ten tusz nadaje sie tylko dla naturalnego makijazu.Używam tego produktu od:dawno
Ilość zużytych opakowań:napoczete pierwsze i oddalam kolezance , ktorej sie podobal

nic specjalnego...

Po przeczytaniu Waszych recenzji aż poszłam do łazienki sprawdzić, czy aby na pewno mam ten sam tusz... bo Ja nie jestem nim zachwycona w ogóle! Ale po kolei:

- fatalna szczoteczka, zadka, twarda, nabiera zbyt wiele tuszu nawet po kilku miesiącach używania
- skleja rzęsy
- nic z obietnic producenta - ani pogrubienia, ani wydłużenia, ani wymodelowania - a moim rzęsom nie trzeba wiele, żeby dobrze wyglądały
- naprawdę trzeba sie napracować żeby efekt był ledwie zadowalający

+ nie grudzi sie, nakłada sie "gładko"
+ porządne opakowanie, ale nie dla opakowania kupuje sie tusz
+ nie ma kłopotów z demakijażem

Podsumowując - zupełnie zwyczajny tusz, który nie robi z rzęsami nic niezwykłego; jak zawsze wracam skruszona do Masterpiecea MF i posypuje głowę popiołem, obiecując sobie nie dać sie więcej nabrać na reklamy (jak zawsze).

Używam tego produktu od: kilku miesiecy

nie spodziewałam się! SUPER!!!

Tusz kupiłam na Allegro zachęcona Waszymi opiniami. Po pomalowaniu nim swoich średniodługich i średniogęstych rzęs aż mi żuchwa opadła :))) Nie wierzyłam, że moje oczy można tak "otworzyć", a rzęsy będą niemal dotykać brwi. Ten niepozorny kosmetyk czyni cuda. Jedyna wada: po paru godzinach muszę przetrzeć powieki, bo osadza się na nich tusz. To dlatego, że tak się wydłużają (to chyba czary :)))) i szorują moje powieki tuż pod brwiami :))
Ode mnie 5+ dla Nivei.

Używam tego produktu od: około 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: mniej niż połowa

CUDOWNY!

Napawdę świety tusz! Siostra przywiozła mi go z Niemiec i okazał się prawdziwą rewelacją! Bardzo wydłuża, pogrubia i nie skleja. Szczoteczka jest czymś pomiędzy modnym ostatnio ("rozczesującym") grzebykiem, a tradycyjną. Logiczne, ze jezeli ktos nie zdejmie nadmiaru tuszu z aplikatora to mogę się troche posklejac, ale juz po tygodniu tusz udawadnia, ze nawet ta czynnosc jest zbędna, bo jest po prostu REWELACYJNY!!!

i naprawdę wydajny :)

Używam tego produktu od:roku

fajny

o ile Lash revolution dostał 5 gwiazdek ten dostanie 4..
Jest dobry ale jego szczoteczka jest dużo rzadzsza od Lasha i w moim przypadku trzeba było sie troche pomeczyc z odpowiednim nałozeniem.Ale nie powiem wydłuzał pogrubiał i podkręcał ale nie nie było to tak dobrze jak w przypadku Lasha

Używam tego produktu od:kwietnia

Brawo dla niemców!

Jest baaardzo naturalny- idealny do szkoły, nie skleja rzęs, ładnie rozczesuje je, ma świetną szczoteczke (pierwszy raz w życiu taką widziałam), ma ładne opakowanie. Cena bardzo mi odpowiada- idealna dla nastolatki (ja zapłaciłam 18 zł na allegro). Myśle, że bede mu wierna, w koncu żadko sie zdarza zeby za taką cene kupić tak dobry tusz.

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:początek 1

Jak dla mnie bomba! Nie skleja rzęs, ma mocny czarny kolor, jest trwały, wydłuża, pogrubia, tak jak jest to napisane, na pewno kiedyś go jeszcze kupię.

Używam tego produktu od: niedawna :)