Oxygen Supply for Eyes

Oxygen Supply for Eyes

Redukuje cienie, odżywia, regeneruje skórę. Zawiera cząsteczki z czystym tlenem i wyciągi roślinne. Idealny dla palaczek.

Cena: 160 zł

nie napisze o nim zle

Po recenzji mojej poprzedniczki, spodziewalam sie jakiegos koszmaru z moimi oczami, wiec zaopatrzylam sie w probke i bylam bardzo mile zaskoczona. Tak jak poprzednia recenzentka mam pod oczami cienka, wrazliwa, a przede wszystkim naczynkowa skore i nic zlego sie moim oczom nie stalo.Krem swietnie nawilzyl skore, a po ok. tygodniu stosowania widocznie rozjasnil mi cienie pod oczami. Osobiscie polecam z czystym sumieniem, ale radze wczesniej przetestowac w celu unikniecia niespodzianek.

Nie dla naczynkowców!!!

Kupiłam ten kremik podwójnie namówiona - przez koleżankę i panią perfumeryjną. I to był błąd. Ten kosmetych NIE NADAJE się dla skóry delikatnej i płytko unaczynionej - to co mi zrobił ( pajączki na powiekach, popękane naczynka) woła o pomstę do nieba!Poza tym nie zauważyłam ŻADNEGO rozjaśniania cieni pod oczyma, a skóra była ściągnięta. Teraz wiem że powinnam byłą kupić Aqua milk tejże firmy, i nie nabierać się na miejskio-komuterowe kremy.Być może jest dobry dla posiadaczek grubszej skóry, palaczek ( moja znajoma do nich należy i go uwielbia) ale dla mnie...wrrrr... :gun:

świetny!

Dla mnie wyśmienity.Mieszkam w dużym mieście ,bywam dosyć często w klubach(dym...),więc krem z aktywnym tlenem jest tym, czego potrzebuję.Jest delikatny i dobrze się wchłania.Rozjaśnia cienie i poprawia jakość skóry.Można też stosować na górne powieki.Oczywiście nie uczula.

Starzenie się skóry - dieta

bardzo dobry

To bardzo przyjemny w użyciu kosmetyk. Świetnie nawilża, redukuje cienie, dostarcza tlenu. Bardzo wydajny. Zaopatrzony w dozownik, co ułatwia korzystanie. Polecam!