High Resolution Yeux, Intensive Recovery Anti-Wrinkle Cream

High Resolution Yeux, Intensive Recovery Anti-Wrinkle Cream

Wygładzający krem pod oczy. Już po pierwszej aplikacji, producent obiecuje gładszą skórę okolic oczu, po miesiącu redukcję głębokich zmarszczek. Ponadto, w testach krem wykazał:

-redukcję opuchnięć o 88%

-redukcję cieniu pod oczami o 77%

-jaśniejszą o 88% skórę

Krem zawiera opatentowany kompleks Fibrelastine - połączenie dwupeptydu sojowego i kwasu hialuronowego. Reaktywuje produkcję elastyny i przyspiesza syntezę kolagenu. Krem zawiera rodzaj "siateczki" wygładzającej zmarszczki.

Ponadto, dzięki kompleksowi D-Contraxol powoduje odprężenie skóry.

Najgorszy jaki miałam

To najgorszy produkt jaki miałam. Nie dość, ze drogi to do niczego sie nie nadaje. Uczulił mnie do tego stopnia, że tylko go powącham a lecą mi łzy z oczu. Średnio nawilza, nie rozjaśnia cieni. Jedyny plus to ładne opakowanie. Nie polecam.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

przyjemny

Mnie natomiast ten krem bardzo odpowiada.
Nie mam jeszcze zmarszczek pod oczami - jedynie dwie maleńkie mimiczne.
Kremy przeciwzmarszczkowe stosuję więc raczej zapobiegawczo.
Krem ten dobrze nawilża, wygładza, nie podrażnia.
Dobrze się wchłania i zostawia po sobie delikatny film (przyjemny).
Jest dość lekki - nie ma konsystencji tłustego mazidła ale mimo to czuć że skóra jest odpowiednio nawilżona.
Rano po przebudzeniu nie mam worków ani sińców pod oczami (co czasami sie zdarzało).
Nie wiem jakby poradziłby sobie ze skórą która wymagałaby redukcji głębszych zmarszczek.

Nie wiem czy kupie ponownie ponieważ moja "przygoda" z kremami tego typu dopiero niedawno się zaczęła i jest wiele innych na rynku wartych wypróbowania.

Ilość zużytych opakowań: 1 - w trakcie

Odczucia średnipozytywne

Nic szczególnego. Odradzam. Z tej półki o niebo lepsze są r60/80 Diora albo All About Eyes Riche bądź Repairwear Clinique. Zwykły nawilżający kremik, nawet nie taki rewelacyjny. Średnio się wchłania, w ogóle nie wygładza, bardzo niewydajny. Niewart
swojej ceny.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:kończę 1

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

brrrr

mam ten krem i jak na Lancome i na az TAKA cene to nic specialnego,słabo nawilza,i nic on tam nie wygładza jak obiecuje producent.Za taka cene spodziewałam sie czegos Super a tam....Są lepsze i za nizszą cene.Nie polecam

Używam tego produktu od:2 mies.
Ilość zużytych opakowań:1 op.