L`Oreal Paris, True Match, Korektor dopasowujący się do skóry (nowa wersja)

L`Oreal Paris, True Match, Korektor dopasowujący się do skóry (nowa wersja)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 6,8 ml

Korektor maskuje wszelkie niedoskonałości skóry, jednocześnie zachowując jej naturalny wygląd. Koloryt zostaje wyrównany, skóra wygładzona, cienie pod oczami znikają, dzięki zawartej w nim kofeinie. Precyzyjny aplikator pozwala osiągnąć pożądany efekt.

kryjące

IDEALNY DLA BLADZIOCHÓW

Korektor dosyć przyjemny, lekki, nie ma mocnego krycia ale rozświetla okolice wokół oczu. Kolor najjaśniejszy jest idealny dla bladziochów, ale ma również w sobie żółtawą domieszkę. Świetnie zgrywa się z resztą makijażu i nie wysusza. Lubię używać ten korektor także jako baza pod cienie, ponieważ ładnie wyrównuje koloryt na powiece i nie wpływa na rolowanie się cieni. nie wchodzi w załamania i utrzymuje się aż do demakijażu. Najlepiej jest go zamawiać w drogeriach internetowych, bo w Rossmanie kosztuje zdecydowanie dużo.

Mam co do niego mieszane uczucia

Korektor kupiłam na promocji w Rossmann. Chciałam wypróbować coś nowego a ten ma całkiem dobre opinie.

Korektor ma zgrabne opakowanie z wygodnym aplikatorem. Jest dość rzadki i raczej aplikuję go w małych ilościach i wklepuję opuszkami palców.
Wybrałam odcień najjaśniejszy, bo jestem dość blada i ogólnie ten kolor bardzo mi odpowiada.
Muszę przyznać, że ten korektor bardzo ładnie rozświetla spojrzenie. Zaraz po nałożeniu makijaż wygląda naprawdę bardzo dobrze. Jednak myślałam, że będzie on trochę lepiej maskował cienie pod oczami. Ponadto muszę dobrze nawilżyć skórę bo jednak w ciągu dnia dość mocno wysusza i niestety zbiera się w załamaniach skóry. Tak, że kontroluje stan makijażu i ewentualnie poprawiam co się da.

Myślę że jakoś powoli skończę to opakowanie, ale nie wiem czy wrócę do niego jeszcze. Nie jest to zbyt dobry kosmetyk dla mojej suchej skóry, a raczej staram się tak dobierać kosmetyki, aby nie musieć poprawiać makijażu po kilka razy dziennie. W cenie regularnej na bank bym nie kupiła. W dobrej promocji można próbować.

Super

Jestem bardzo zadowolona z tego korektora. Jak dla mnie jest idealny. Ma lekką konsystencję, ładnie rozświetla i delikatnie kryje. Nie potrzebuję i nie lubię zbyt gęstych produktów pod oczy, gdyż zbyt mnie obciążają. Ten jest super ładnie rozświetla oko i dobrze się rozprowadza. Nie zbiera się pod oczami. I ogólnie jestem za.

Ok

Zachęcona dobrymi opiniami kupiłam korektor na promocji -55 proc. Mój odcień to N1 a latem N2. Korektor jest ok choć za cenę bez promocji to trochę przegięcie. N1 ma fajne żółte tony co mi jak najbardziej odpowiada. Nie mam dużych cieni pod oczami, ale z tym co mam korektor dobrze sobie radzi. Fajne jest to, że ma lekką konsystencję może trochę za rzadką. Nie wchodzi w zmarszczki, nie wysusza i fajnie rozświetla oko. Raczej wymaga przypudrowania choć nie mam problemów z przetluszczaniem sie skóry.

Alkoholowy zapach...

Zużyłam już dwa opakowania tego korektora i nadal jestem na nie. Korektor podkreśla niedoskonałości oraz załamania. Ma okropny nieprzyjemny zapach, sprawiając że stosowany pod oczami są one tak podrażnione szczypią niemiłosiernie i łzawią. Skóra także szczypie. Wodnista konsystencja, daje efekt słabego krycia. Nie spodziewałam się po marce L' Oreal tak słabego produktu. Przez ostry skład, wysusza. Średnio trwały

Wysusza i jest za ciemny

Miałam kolor N2. Ciekawa sprawa. N1 to córka młynarza, a N2 już za żółty, za ciemny. Sam korektor drogi, mało wydajny i wysusza (jak podkład). Podkreśla nawet mikro załamania na skórze. Taka szpachla pod oczy.

Korektorowa woda!

Potrzebuje korektora przede wszystkim do cieni pod oczami, i nie powiem - bo kolor (n3) ma dobry jednak przy wielu warstwach zbyt żółty. Jedyne w czym jest ok to ładnie rozświetla, ale jest jak woda!

Słabiutko kryje - jest bardzo lekki, i nie tworzy skorupki, ale niestety przez swoją konsystencję zbiera się w zmarszczkach pod okiem.
Bardzo wolno przysycha co jest uciążliwe gdy chce się szybko wymalować i wyjść.
Żeby choć trochę ukryć cienie trzeba nałożyć warstwę po warstwie.
W ciągu dnia szybko znika, więc nie jest w ogóle trwały. Ogólnie bardzo słaby produkt jak na Loreal.

Opakowanie i pędzelek bardzo w porządku, prezentuje się ładnie i jest precyzyjny.

Porażka

Beznadziejny! Poprzednia wersja była sto razy lepsza. Beznadziejne krycie, brzydki, zbyt żółty kolor. Zdecydowanie nie polecam! Jedyny plus to ładny efekt rozświetlenia - żeby go skończyć będę go używać w centralnej części twarzy, gdzie nie mam problemów z niedoskonałościami.

Lepszy niż inne produkty z serii

Lepszy, ale nie idealny! Dostałam go w prezencie do podkładu (który nie zdał u mnie egzaminu). Mam cerę suchą, z widocznymi przebarwieniami, cieniami pod oczami, naczynkami, porami. Lepiej sprawdzają się u mnie korektory w formie płynnej niż te kremowe bądź w sztyfcie, więc i ten produkt powinien mi pasować. Jednak czegoś mi brakło, zużyłam go do końca, ale to nie jest mój faworyt.

Przeciętny

Zużyłam jedno opakowanie tego korektora i bez zastanowienia kupiłam drugie. Nie miałam zbyt dużego doświadczenia z korektorami, więc ten wydawał mi się ok.
Jednak po czasie zaczęłam dostrzegać, że nie jest to ideał. Latem szybko się zmywa, jest mała ilość odcieni do wyboru. Dopiero po wypróbowaniu kilku innych kolektorów wiem, że istnieją lepsze i trwalsze od tego.
Ten jest dobry dla osób mało wymagających od takiego produktu, dla tych z większymi oczekiwaniami polecam znaleźć coś innego

Alkoholowy zapach...

Nie lubię go

Jestem niezadowolona, mam najjaśniejszy kolor, który ciemnieje, zapach korektora jest okropny, bardzo czuć alkohol, wchodzi w zmarszczki, nie kryje zbyt mocno cieni pod oczami.