L'Oreal Paris, True Match, Korektor dopasowujący się do skóry (nowa wersja)

L'Oreal Paris, True Match, Korektor dopasowujący się do skóry (nowa wersja)

Pojemność 6,8 ml

Korektor maskuje wszelkie niedoskonałości skóry, jednocześnie zachowując jej naturalny wygląd. Koloryt zostaje wyrównany, skóra wygładzona, cienie pod oczami znikają, dzięki zawartej w nim kofeinie. Precyzyjny aplikator pozwala osiągnąć pożądany efekt.

kryjące

Nowa gorsza wersja

Nie przepadałam za tym korektorem w starszej wersji i nadal nic się nie zmieniło. Szukając korektora zależy mi na kryciu - ten ma niestety bardzo słabe. Na plus jest lekka formuła. Pod oczami nakładany cienką warstwą wygląda w porządku, jednak może podkreślać zmarszczki.

Dobry w kierunku przeciętnego

Mam poprzednią wersję, nie wiem, może jestem jakaś dziwna, ale ja nie widzę jakiejś ogromnej różnicy... Konsystencja ta sama, krycie to samo. Hmm...

W każdym razie lubię go, jest ok, ale tylko ok. Dobry korektor na co dzień. Używam go jak się spieszę, gdy zależy mi, żeby szybko zrobić makijaż, kosztem słabszego krycia, za to bez ryzyka wpadki. Korektor ładnie stapia się ze skórą, lubi się ze wszystkimi moimi podkładami, opakowanie umożliwia mi szybką aplikację.

Raczej nie

No niestety jak poprzednia wersja była cudowna tak ta hm.. Korektor jest zbyt wodnisty i ma znikome krycie, które nie daje rady pod oczami, a do tego ciemnieje.. Bardzo też wyczuwalny zapach alkoholu troszke drażni...

Makijaż dla zielonych oczu - krok po kroku

Po zmianie bardziej na nie!

Zacznę od tego, że mam spory problem z dobraniem korektora.
Stara wersja dawała radę i to całkiem nieźle, a jasny odcień był idealny pod oczy.
Kolor stapiał się z cerą, nie miała zapachu.
Nowa wersja cóż...
Zacznę może od plusów:
+ ładne opakowanie
+ wydajny
+ cena w promocji jest do przejścia

Minusy:
- zapach - tak intensywny, że aż pieką oczy
- kolor - po zmianie chyba coś im nie poszło, bo najjaśniejszy odcień już wcale nie jest taki jasny.

Tak więc z mojego ulubieńca stał się moim "nieulubieńcem".
Pozostaję przy healtly mix.

Jeden z lepszych

Jestem pozytywnie zaskoczona tym korektorem. Producent zapewnia ze korektor dopasowuje się do skory i tak się właśnie dzieje. Nie odznacza się na skórze co jest bardzo ważne. Nigdy wcześniej nie używałam korektora w takiej wersji, wiec trochę się bałam że nie przypadnie mi do gustu. Jednak ma on bardzo fajną konsystencje, dziecinnie prosto się go aplikuje. Bardzo dobrze radzi sobie z cieniami pod oczami, jestem mamą wiec często miałam problem z wyglądem zombie po nieprzespanej nocy. Rano po zaaplikowaniu korektora wyglądałam na odprężoną, a cienie znikły. Zakrywa również wszelkie niedoskonałości skory, nie powodując jednocześnie efektu maski. Utrzymuje się ma skórze naprawdę długo. Na pewno na długo zagości w mojej kosmetyczce, nie wyobrażam sobie makijażu bez tego korektora.

Mój nowy mistrz?

Korektor kupiłam na promocji -55% w Rossmannie, aczkolwiek gdzieś mi zaginął. Magiczne chochliki. Następnie dostałam go do testowania z Klubu Recenzentki. Odcień ciut za ciemny, ale jakoś podołałam. Jakieś było moje zdziwienie, kiedy przy pierwszym użyciu moje cienie zniknęły, przynajmniej w sporym stopniu. Zaznaczam, że było to po nocnej nauce do kolokwium.
Po miesiącu z kawałkiem stwierdzam, że obietnice producenta w moim przypadku zdecydowanie są spełnione.
Kryje.
Rozświetla.
Przyjemna formuła.
Całkiem ciekawy aplikator.
Pojemność zdecydowanie na plus.
Nie roluje się. Po przypudrowaniu trzyma się calutki dzień, czyli w moim przypadku bite 10h.

Jedyny minus (i to ogromny!) to cena. L'oreal jak wiadomo lubi się cenić. 50 PLN to zdecydowanie dużo. Owszem, sięgnę po niego kolejny raz, ale najprawdopodobniej będę polować na rossmannowskich promocjach, innej opcji nie widzę.

A ja tam go polubiłam :)

Korektora używam w codziennym makijażu – do zakrycia sińców pod oczami i drobnych przebarwień i niedoskonałości na twarzy.
Nie mam dużych problemów z sińcami pod oczami, jednak nie zmienia to faktu, że je mam i przyda się ich przykrycie.

Plusy:
*ma ładne, średnie krycie – idealne na moje potrzeby
*nie wysusza i nie podrażnia skóry pod oczami
*fajna konsystencja, z łatwością się nakłada i rozprowadza
*nie wchodzi w zmarszczki mimiczne
*utrzymuje się pod oczami cały dzień
*bardzo ładny kolor, dopasowuje się do skóry
*fajny, precyzyjny aplikator

Korektor może być jednak za słaby do ukrycia niedoskonałości na twarzy. Trzeba użyć czegoś „mocniejszego”.

Minusów nie zauważyłam.

Polecam!

Nie polubiliśmy się

O ile starą wersję tego korektora tolerowałam i jak już nie było nic na sklepowych półkach to z bólem serca, ale sięgałam właśnie po nią, to ta wersja zawiodła mnie bardzo. Raczej nie kupię ponownie, szkoda wydawać pieniądze na coś, co nie sprawdza się w moim przypadku. Mam dość pokaźne cienie pod oczami, ten korektor nie zakrył mi nic. Ciężko mi się go nakładało, robił prześwity, wchodził w zmarszczki (chociaż zwykle przykładam się do zagruntowania korektora), nie współgrał z podkładem. Mała tragedia.

Uczulające okropieństwo

Poprzednia wersja nie wywoływała u mnie alergii. Za każdym razem, gdy mam ten korektor na twarzy pojawia się swędzenie oraz pieczenie.
Nie kryje i słabo rozświetla. Jedyne co jest na plus to opakowanie, mi się podoba, chyba błyszczyki Maybelline kiedyś tak samo wyglądały. Nie polecam.

Słabsza wersja kultowego korektora

Posiadam odcień 4N Beige , który okazał się zbyt ciemny ale mimo wszystko współgrał z moją cerą. Miałam wielkie oczekiwania co do niego, ponieważ starsza wersja tego produktu była moim ulubieńcem. Niestety nowa propozycja nie przypadła mi do gustu. Jest lekki i przede wszystkim mało kryjący. Totalna pomyłka.

Bubel

Dostałam go w aukcji testowania produktu. Bardzo dużo od niego oczekiwałam ponieważ uważam że jest to bardzo kompetentna firma. Niestety
Wysoka cena nie idzie w parze z jakością
Korektor pachnie spirytusem podczas stosowania łzy lecą strumieniami. A dodatkowo ciemnieje na skórze.
Nie polecam

Dobry

Jest to średnio kryjący korektor, który super sprawdza się na co dzień. Ma lekką konsystencję. Nie miałam pierwotnej wersji tego korektora, więc nie wiem jaką miał on zapach, ale mam wrażenie, że w aktualnej wersji tego korektora możemy wyczuć alkohol. Jednakże nie wysusza okolic pod moimi oczami, które mają sporą tendencję do bycia suchą.