L`Oreal Paris, True Match, Korektor dopasowujący się do skóry (nowa wersja)

L`Oreal Paris, True Match, Korektor dopasowujący się do skóry (nowa wersja)

Pojemność 6,8 ml

Korektor maskuje wszelkie niedoskonałości skóry, jednocześnie zachowując jej naturalny wygląd. Koloryt zostaje wyrównany, skóra wygładzona, cienie pod oczami znikają, dzięki zawartej w nim kofeinie. Precyzyjny aplikator pozwala osiągnąć pożądany efekt.

kryjące

Przeciętny

Zużyłam jedno opakowanie tego korektora i bez zastanowienia kupiłam drugie. Nie miałam zbyt dużego doświadczenia z korektorami, więc ten wydawał mi się ok.
Jednak po czasie zaczęłam dostrzegać, że nie jest to ideał. Latem szybko się zmywa, jest mała ilość odcieni do wyboru. Dopiero po wypróbowaniu kilku innych kolektorów wiem, że istnieją lepsze i trwalsze od tego.
Ten jest dobry dla osób mało wymagających od takiego produktu, dla tych z większymi oczekiwaniami polecam znaleźć coś innego

Alkoholowy zapach...

Zużyłam już dwa opakowania tego korektora i nadal jestem na nie. Korektor podkreśla niedoskonałości oraz załamania. Ma okropny nieprzyjemny zapach, sprawiając że stosowany pod oczami są one tak podrażnione szczypią niemiłosiernie i łzawią. Skóra także szczypie. Wodnista konsystencja, daje efekt słabego krycia. Nie spodziewałam się po marce L' Oreal tak słabego produktu. Przez ostry skład, wysusza. Średnio trwały

Nie lubię go

Jestem niezadowolona, mam najjaśniejszy kolor, który ciemnieje, zapach korektora jest okropny, bardzo czuć alkohol, wchodzi w zmarszczki, nie kryje zbyt mocno cieni pod oczami.

Totalny bubel

Kupiłam go na promocji -50%, bo skusiła mnie cena, zresztą lubię markę Loreal, więc postanowiłam sięgnąć po ich korektor.
Nie wiem dlaczego tak słaby kosmetyk wyszedł na rynek.. Największym jego minusem jest bardzo mocny alkoholowy zapach, który tak szczypie w oczy, że przy każdej próbie nałożenia łzy same lecą po policzkach.
Jego konsystencja jest zbyt wodnista, ciężko się z nim pracuje. Nie ma prawie żadnego krycia, a nawet gdyby miał to zapach dyskwalifikuje go już na samym początku.

Pomyłka

Korektor jest widoczny w załamaniach, podkreśla problematyczne miejsca, nie wtapia się w makijaż i jest widoczny. Kolory również totalnie nietrafione, są ciemne, mam wrażenie że oksyduja. Nie, nie i jeszcze raz nie. Zawiódł mnie i mimo wielu szans i prób z różnymi podkładami i pudrami totalnie się nie sprawdził. Zużywam go jako baza pod cienie lub na powieki gdy nie robię makijażu oka.

Totalne rozczarowanie

Korektor ten kupiłam razem z podkładem. W myśl tego, iż będzie to idealne dopasowanie.
Jednak już przy pierwszym użyciu zawiodłam się. Korektor podrażnił mi oczy swoim zapachem! Kolor bardzo jasny, formuła płynna, aplikator standardowy. Niestety nie zakrył żadnych przebarwień pod oczami.

średniaczek

Pokładałam duże nadzieję w tym korekotrze. Firma L'Oreal ma fajne produkty do twarzy, a ten korektor troszkę mnie rozczarował.
PLUSY
- ładnie dopasowywuje się kolorystycznie do skóry
- duża gama kolorów
- nie jest ciężki
- fajny pod oczy
MINUSY
- bardzo szczypie w skórę pod oczami
- lubi wysuszyć

Słabe krycie

Jest to lekki korektor, słabo kryjący, nie nadający się pod cienie pod oczami. Konsystencje ma lekką, nie podrażnia wrażliwej skóry. U mnie wchodził w zmarszczki i jak dla mnie jest to słaby korektor w sumie nie wiem co można nim przykryć. Nie zużyłam opakowania do końca mimo iż próbowałam go mieszać z innym, nie starczyło mi cierpliwości.

Zabarwiona woda...

Sięgnęłam po nową wersję tego korektora mając w pamięci jego rewelacyjnego poprzednika i niestety się mocno zawiodłam. Konsystencja jest bardziej wodnista niż we wcześniejszej wersji. Nałożony pod oko wygląda jak kosmetyk, który się rozwarstwił- osobno pigment, osobno woda tym pigmentem zabarwiona. Po wklepaniu korektora gąbeczką jest nieco lepiej. Jest lekki i faktycznie rozświetla obszar pod okiem. Stopień krycia w porównaniu do tego co było wcześniej to nieporozumienie, zakrywa moje cienie może w połowie... Po przypudrowaniu nie zbiera się w zmarszczkach jednak zdarzało mu się ścierać w połowie dnia. No i jego największy minus- pewnie ogromna ilość alkoholu, bo po nałożeniu łzawiły mi oczy i czułam jak mnie pieką, na szczęście szybko to mijało. Moim zdaniem sprawdzi się dla osób, które mają lekkie zasinienia. Jest to korektor rozświetlający, ale niestety z kryciem nie ma wiele wspólnego.

ojj lubimy sie

Kupiłam, go na promocji w Super Pharmie, za pół ceny. Oceniam odcien nr 1, jest idealny dla mojej jasnej karnacji, podoba mi sie jego żółty odcień. Produkt fajnie sie wtapia, kamufluje lekkie niedoskonałości, najlepiej radzi sobie z moimi sińcami pod oczami, które nie sposób zakryć żadnym innym specyfikiem. Ma fajną konsystencję, nie ciemnieje, nie zasycha zbyt szybko, twarz wygląda naturalnie, a przy tym wszystko fajnie zakryte. Długo sie utrzymuje na twarzy, wymaga tylko lekkich poprawek w ciagu dnia.

Jeden poważny problem...

Generalne korektor jest niezły, a więc swoją podstawową funkcję spełnia - delikatnie rozświetla i odświeża spojrzenie, tuszując drobne przebarwienia i cienie pod oczami. Mam najjaśniejszy odcień, który idealnie wpasowuje się w skórę. Konsystencję ma lekką i aksamitną, rozprowadza się gładko i nie zbija w zmarszczkach. Bardzo wydajny, a dzięki miękkiej gąbeczce również wygodny w aplikacji.
Niestety, tak jak zauważyły poprzedniczki, korektor podrażnia oczy. Wyraźnie czuć alkohol, co dla posiadaczki wrażliwych, łzawiących oczu jest sporą przeszkodą i niemiłą niespodzianką... I chociaż z efektu jestem zadowolona, sama aplikacja oraz moment tuż po nałożeniu, wiąże się ze sporym dyskomfortem. Szkoda.

Bardzo dobry

Używam korektora już długo, poprzednią wersję też testowałam. Bardzo dobrze stapia się z odcieniem cery, kolor jest świetny (01). Kryje nieźle, najlepiej nadaje się na cienie pod oczami, na większe niedoskonałości niekoniecznie. Jest trwały, nie wchodzi w zmarszczki i nie ściera się. Nie waży się.