Avon Solutions Body, Instant Tone Body Tightening Spray (Ujędrniający tonik do ciała)

Daje natychmiastowy efekt chłodzący i tworzy na skórze niewidoczną siatke, ułatwiającą przenikanie aktywnych składników w głąb skóry. Zawiera unikatową formułe starannie dobranych składników:
- Ekstrakt Ze Xie - rzadki i cenny składnik, słynie jako jeden z najpotężniejszych stymulatorów spalania tłuszczu
- Tetrapeptyd-3 - skutecznie blokuje gromadzenie się komórek tłuszczowych
- Czerwone algi - bogate w minerały i pierwiastki śladowe,odżywiają skórę i wzmacniaja jej strukturę.

Już po 7 dniach stosowania widać pierwsze rezultaty stosowania:
- Zbędne centymetry znikają
- Wyraźnie jędrniejsza,wygładzona i napieta skóra
- Spalanie tłuszczu przebiega sprawniej z dodatkowym efektem chłodzącym

Cena: 62,90zł / 150ml

zbędny gadżet

Mordowałam ten produkt długo. Dobrze, że to już kategoria zapomniana. Nic, ale to nic nie wnosi w pielęgnacje skóry. Owszem, jest chwilowy efekt wygładzenia, ale trwa naprawdę bardzo krótko. Można sobie ewentualanie zrobić aplikację przed spotkanien face to face z Najdroższym. Po prostu powłoka CZEGOS na skórze.
Zawartość alkoholu sprawia, że skóra przy regularnym stosowaniu wysusza się.
Bubel nad buble

Używam tego produktu od: zbyt dłuuuugo

Mieszane uczucia

Mam bardzo mieszane uczucie co do tego produktu.
Bo - faktycznie ujędrnia, napięcie skóry widać praktycznie od razu - i to jest ok. Ale - kosmetyk potwornie się osypuje po jakimś czasie! Aplikacja jest ok, ale wieczorem przy zdejmowaniu spodni czy rajstop miałam więcej pokruszonego produktu na ubraniu niż na sobie. To właściwie jedyna wada, ale dosyć istotna. No może jeszcze to, że pompka się zapycha i po jakimś czasie trzeba ją wymienić.
Plusy:
- działa!
- nieszkodliwy zapach,
- niska cena,
- wydajność.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Rzeczywiście ujędrnia

Kosmetyk dostałam w prezencie, sama pewnie bym go nie kupiła, gdyż w regularnej cenie przy niewielkiej pojemności to nie jest dobry biznes... Ujędrnia przyzwoicie, trzeba przyznać. Skóra od razu po użyciu jest bardziej sprężysta, niestety to mija. Cellulitu nie rusza kompletnie. Butelka jest poręczna, nie wyślizguje się. Wadą jest to, że błyskawicznie się wchłania. Wiem, że dla niektórych może to być wielka zaleta, ale przy kosmetykach ujędrniająco-wyszczuplająco-antycellulitowych przydałoby się zrobić masaż, a przy użyciu samego toniku to niemożliwe. Dodatkowo, gdy ktoś narzeka na suchą skórę to nie obejdzie się bez użycia nawilżającego balsamu po toniku , bo ten kompletnie nie nawilża. Pozytywnym zaskoczeniem jest wydajność mimo niewielkiej pojemności, używam raz dziennie na brzuch, biodra, uda i pośladki i wystarczył na jakieś 2 miesiące.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Taki ooo...

W ciąglu kilku lat zużyłam chyba okołu pięciu opakowań... W zasadzie to był mój pierwszy tego typu kosmetyk, dlatego kupowałam go ciągle. Wydawało mi się, że jest idealny. Bałam się, że inny, o podobnych właściwościach będzie gorszy... Cóż, poźniej okazało się, że moje obawy były całkowicie bezpodstawne. Ogólnie, trzeba rzecz, że bądź co bądź to bardzo dobry produkt. Świetnie ujędrnia skórę, ładnie naciąga. Jest ona gładka i miękka. Przy zastosowaniu ćwiczeń, a konkretnie "brzuszków" rzeczywiście w talii ubywało zbędnych centymetrów. Z tym, że nie jestem pewna czy ten stan rzeczy był konsekwencją używania toniku + aktywność fizyczna, czy jedynie aktywność fizyczna, ponieważ jakiegos podwójnego, zniewalającego efektu nie zauważyłam. Powtórzę się jeszcze raz: skóra ładnie wygląda, jest napięta i w sumie to jest także nawilżona. Jednak fałdki i boczki same (od smarowania) tonikiem z pewnością nie znikną.
I na pierwszy rzut oka wszystko było OK. Jednak później zauważyłam kilka rzeczy, które naprawdę mnie wkurzały!
1. Pompka się zacina! Masakra. Czasami wcale nie "psika" tylko spływa po opakowaniu z otworu skąd powinien się wydobywać tonik.
2. Kosmetyk ma brzydki zapach.
3. Jakiś czas, po wchłonięciu ubierałam koszulkę, po czy w momencie kiedy ją sciągałam, po jej wewnętrznej stronie zbierał się taki żółty pyłek... Jak złuszczona skóra! Okropność. Na szczęściu spierało się bez problemu, ale ten fakt stopniowo mnie zniechęcał do ponownych zakupów, aż w końcu powiedziałam "STOP". Więcej nie kupię.
Konsystencja sama w sobie niezła. Lejąca. Trochę taka tłustawa, ale szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy. Minusem jest, że tonik bardzo się klei w momencie rozsmarowywania na ciele. Dostępność praktycznie w każdym katalogu, cena często występuje w licznych promocjach.
Ja już nie kupię. Ale w sumie można sróbować.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: około 5

dobry

hmmm... mimo nieregularnego używania, mniej-więcej co drugi wieczór mój brzuszek się ujędrnił, sadełko jakby zmalało co może być zresztą efektem samego ujędrnienia. Ogółem przy regularnym stosowaniu oraz ćwiczeniom efekt byłby bardziej spektakularny ale nie narzekam. Jedynym minusem to jego konsystencja, szybko się wchłania i jest lepki, co sprawia ze niekiedy pompka się zapycha.
Podsumowując - nie miałam nic lepszego a wypróbowałam sporo specyfików. zamieniłabym tylko na eveline ze względu na cenę.

Używam tego produktu od: 2lata z dłuuugimi przerwami :)
Ilość zużytych opakowań: 3 opk

świetnie ujędrnia

Na początku nie do końca wierzyłam w działanie tego toniku ujędrniającego i myślałam: kolejny wynalazek. Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku. Używam głównie na ramiona i tu widzę poprawę- skóra jest jędrniejsza i bardziej sprężysta(mniej wisi)! Na brzuch dopiero zaczęłam stosować. Zapach tego toniku jest taki miętowo-alkoholowy i mi nie przeszkadza. Trochę się klei, ale tylko przez 3 sekundy. Ekspresowo się wchłania, więc trzeba migiem go wmasowywać bądź wklepywać! Ogólnie polecam

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

przeciętny

Ujędrniający tonik! Niestety zbyt piękne by mogło być prawdziwe. Po ponad 2 miesięcznym stosowaniu bez większych efektów. Skóra na udach stała się odrobinę bardziej napięta ale trudno stwierdzić czy to z powodu ćwiczeń czy z powodu toniku. Konsystencja lepka ale na szczęście w miarę szybko się wchłania. Zapach dosyć przyjemny. Wygodne profilowane opakowanie sprawia że łatwiej rozprowadza się kosmetyk tj. buteleczka nie wypada z rąk.

Używam tego produktu od:ponad 2 miesięcy

:-(

Jak dla mnie to tonik jest nie za dobry.Używam go narazie kilka dni,ale lepi się,nie można go rozsmarować na ciele,a efektów nie zauważyłam żadnych.Jedynym plusem jest przyjemny zapach i wygodne opakowanie

Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

odpowiada mi

Używałam go w połączeniu z kremem wyszczyplającym z tej samej serii.Efekt był widoczny- nie tylko wyszczyplałam, ale skóra nie straciła na swojej jędrności. Kremy skończyłam a tonik jeszcze został, teraz stosuję go, gdy sobie przypomnę. plusy
+ widoczny efekt ujędrnienia
+ przyjemny efekt chłodzenia
+ wygodny aplikator ułatwiający nakładanie

Osoby bardziej hmmm wybredne lub nieco zmanierowane drażnić zapewne będzie lekko alkoholowy zapach kosmetyku oraz to, że przy rozsmarowywaniu delikatnie się lepi. Mnie to nie przeszkadza, bo dzięki temu działa :-)

Stosowałam głownie na uda i brzuch zatem 3 opakowania wystarczyły mi na bardzo długo

Używam tego produktu od: ok 1,5roku

Najlepszy dla mnie!

To mój numer 1 w preparatach na cellulit!!! jest najlepszy, żaden inny produkt ze sklepu nie pomógł mi jak własnie ten! polecam każdemu. Jedyny minus to że się lepi i pozostawia ślady na drugi dzien, niczym skórka. Ale mimo tego jest pefrekcyjny.

jest oki

plusy:

- ujędrnia
- napina
- przyjemny chłodzik
- wygodne opakowanie
- ładny zapach

minusy:

- lepi sie
- zapycha sie pompka
- nie wiem czy wy tak macie ale u mnie po nim jakby schodziła mi skóra gdy ubieram spodnie rajstopy czy co kolwiek to wszystko zostaje na ubraniu (nie jest to fajne)

Cena regularna jest za wysoka jak na ten produkt

Używam tego produktu od:5 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:

Przeciętny

Kosmetyk przeciętny. Nie działał tak jak powinien.Nie wyszczuplał,tak jak obiecywał producent. Co prawda ładnie ujędrnia i napina skórę, czuć przyjemny chłód. Używałam go latem raz dziennie. Aplikacja łatwa, ale tonik mało wydajny. Nie wiem czy kupię ponownie. Na pewnie nie w katalogowej cenie. 15 zł można na niego wydać ale nie jest wart 40 zł.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy