Care, Extra Firming Face Cream (Ujędrniający krem do twarzy)

Care, Extra Firming Face Cream (Ujędrniający krem do twarzy)

Krem z kompleksem Fito-Firming i prowitaminą B5.
Przywraca skórze jędrność i wzmacnia sprężystość, wygładza, zmiękcza oraz nawilża skórę twarzy i szyi.
Doskonały na dzień i noc

Cena: 16,90zł / 200ml

Bardzo dobry:)

Krem bardzo mnie miło zaskoczył. Rzeczywiście wygładzał skórę, napinał, chyba też poprawiał koloryt. Duża pojemność- starczył mi na chyba równy rok. Musiałam go odstawić, gdyż zaczynał zapychać, ale jakoś mnie to nie ruszyło. Nie mogłam mu nic zarzuć - rok sprawował się na prawdę świetnie!

Używam tego produktu od: ojj 2/3 lata temu

przeciętny

stosowałam tylko na szyje,na buzie się bałam :) zwykły,przeciętny krem,lekko nawilżał,nic poza tym. zapach znośny. tani,wiec jak nie ma nic lepszego na szyje,to go kupuję :)

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: chyba 2

zwykły krem;)

Krem ma lekką, aczkolwiek tłustawą konsystencję. Na twarzy zostaje film, ale szybko się go rozsmarowuje. Nie zauważyłam ujędrnienia ani jakiegoś spektakularnego nawilżenia, ot taki zwykły, przeciętny nawilżacz;)

Używam tego produktu od: 1 roku

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Na uda

Na twarz dla mnie za tłusty... jednak... Idealny na uda, pośladki, biust. Fantastyczne nawilża i ujędrnia uda, przyjemne napięcie i od razu widoczny efekt

Wiec. Na buzie: Nie
Na uda/biust: Wielkie Tak

Używam tego produktu od:kilku miesięcy

Całkiem fajny

Nie jest zły. Całkiem dobrze nawilza i wygładza skore. Ujedrnia rowniez. Zapach całkiem ok. Duze opakowanie,wystarcza na długo. W jakis zachwyt nie wpadłam,miałam go w wiekszym zestawie kosmetykow,ale uzywam i jestem zadowolona/

Używam tego produktu od:5 miesiecy

na 2+

Dobrze nawilza skore, aczkolwiek jakiejs ogromnej poprawy nie zauwazylam. Dobrze sie rozprowadza, mozna go uzywac pod makijaz. Nie polecam wymagajacym.

Używam tego produktu od:1,5 miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1/4 opakowania

Nic specjalnego

Kupiłam w cenie promocyjnej, ale zachwycona nie jestem.
krem jak każdy inny, ujędrnienia specjalnego nie zauważam, słabo się wchłania i jest dość lepki. Na pewno nie zaszkodzi, ale i specjalnie nie pomoże.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Na raz może być ;)

Cóż, wszystkie kremy z niebieskiej serii bardzo dobrze nawilżeją moją cerę a i z tym było podobnie i za to duży plus.
Mimo faktycznie widocznego ujędrnienia, krem pozostawią tłustą, świecącą warstwę. Jednak jeśli używamy pudrów sypkich, nie będzie z tym specjalnego problemu.
Zapach przyjemny, ożywiający.
Mnie nie zapycha (cera mieszana ze skłonnościami do przesuszania się), jednak mam wrażenie, że po dłusższym czasie skóra "przyzwyczaiła" się do niego i potrzebuje co raz to więcej kremu by być dobrze nawilżoną. Sama nie wiem co o tym myśleć... .
Polecam osobom o przesuszonej, wiodczejącej skórze, które chcą szybko i skutecznie poprawić kondycję swojej skóry.

Ilość zużytych opakowań: 5 próbek +1