Avon Clearskin, Correct And Fade Peel (Peelingujące płatki przeciw wypryskom)

Avon Clearskin, Correct And Fade Peel (Peelingujące płatki przeciw wypryskom)

Pojemność 30 szt

Wystarczą 3 dni, aby pozbyć się najdrobniejszych pozostałości po przyszczach. Potrójny efekt:
- usuwa ślady po wypryskach
- likwiduje wypryski i przyspiesza gojenie skóry
- zapobiega tworzeniu się kolejnych pryszczy
Stosuj 1-3 razy dziennie na dokładnie oczyszczoną skórę w miejscach występowania wyprysków. Jeśli zauważysz że skóra łuszczy się lub przesusza, stosuj co drugi dzień.

Cena: 23,90zł / 30szt

NIE !

Płatki dostałam jako prezent od mojej konsultantki, więc nie muszę żałować wydanych pieniędzy.
Ogólnie płatki peelingujące to naprawdę fajny pomysł, bardzo się ucieszyłam, gdy je dostałam, coś innego.
Już po pierwszym użyciu zauważyłam, że peeling jest strasznie mocny, spodziewałam się delikatnego efektu, skóra była mega czerwona, bardzo podrażniona, a zaznaczę, że mam mieszaną, miejscami tłustą cerę, która potrafi wiele znieść. Wniosek z tego, że peeling jest za bardzo mechaniczny, w dodatku nie przynosi żadnych efektów.
Co najlepsze, ostatnio czytają skład produktu, odkryłam, że znajduje się w nim ALKOHOL ! Peeling z alkoholem, to chyba jakiś żart. Ja mu podziękowałam.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Kilkanaście zużytych płatków

zero efektu

bardzo mocno śmierdzą alkoholem. mogą podrażniać,u mnie spowodowały wysyp nowych pryszczy,choć powinny je likwidować. działały wiec odwrotnie niż powinny.dobrze ze kopiłam na promocji,ale i tak szkoda kasy...

Używam tego produktu od: uzywałam rok temu
Ilość zużytych opakowań: polowa jednoego,reszta kosz

dobre

Po pierwszych dwóch użyciach nieco wysuszyły skóre, pojawily sie suche skórki. Z dalszym stosowaniem, nie sa juz tak inwazyjne. Pomagaja oczyscic twarz, wysuszaja drobne wypryski i pomagaja w gojeniu poprzez zluszcanie. Zaskornikow raczej nie zlikwiduja. Ogolnie w czasie stosowania stan cery sie poprawia. Stosuje raz dziennie, wieczorem, po uprzednim oczyszczeniu twarzy. Platki dobrze nasączone, nie tzreba sie meczyc zeby przetrzec cala twarz. Zakupione przezemnie po promocyjnej cenie 10 zl, wiec cena adekwatna do jakosci.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca, drugie opakowanie
Ilość zużytych opakowań: jedno, 30 sztuk

Avon Mark - relacja

Moze być

Płatki są dość mocno nasączone, dobrze wysuszają
wypryski, więc można je zlikwidować w dość krótkim czasie .Co prawda mogły by być trochę tańsze.
zaznaczyłam że ich więcej nie kupie gdyż z tego co się orientuje nie ma ich już w katalogu.

Używam tego produktu od:3 miesięcy

całkiem ok

Miałam ten produkt byłam zadowolona. Jest bardzo silny, ale za to skuteczny. Jednak nie kupiłam go ponownie, ale to chyba dlatego, że wolę po prostu tradycyjnie umyć twarz żelem i wodą:) Z takimi płatkami w sumie nie wiedziałam do końca co zrobić aczkowiek były ok :)

Używam tego produktu od: dawno

takie sobie

Płatki o bardzo silnym zapachu alkoholu.Bardzo nasączone.Mojej skórze nie zaszkodziły ani nie pomogły. Mają działanie wysuszające więc osobą o delikatnej cerze mogą zaszkodzić.Produkt wydajny ale dość drogi.

Używam tego produktu od:już nie używam

bardzo silne

Płatki są bardzo mocne. Stosowane 1-3 razy dziennie na twarz mogą siać spustoszenie.

Ja używałam tych płatków wyłącznie na plecy, raz dziennie i widziałam naprawdę znaczną poprawę:) Istniejące krostki szybko znikały a nowe powstawały o wiele rzadziej.

Myślę że producent powinien zaznaczyć, że ten produkt jest bardzo silny, a nie ma tego w opisie i za to daję minus.

Podsumowując płatki świetne do pleców:) Co do dekoltu i twarzy trzeba uważać żeby nie przedobrzyć i stosować z głową.

Używam tego produktu od: 1,5 mesiąca

W porządku

Generalnie ok, używałam ich do dezynfekcji i odświeżania cery. Nie podrażniały, faktycznie zmniejszały ilość pojawiających się wyprysków. Szorstka powierzchnia płatków dawała efekt niewielkiej eksfoliacji.
Ogólnie ok, zwłaszcza na lato, kiedy bardziej się pocę, a na mojej skórze pojawia się więcej zaskórników.

Nie daję pięciu gwiazdek, bo wg mnie formuła np Clearasila jest mniej alkoholowa, a tak samo skuteczna.

Używam tego produktu od:paru tygodni

Dobra czwórka ; )

Nie zgodzę się z poprzedniczkami.
Płatki naprawdę mi pomagają, zmniejszają i to widocznie ilość wyprysków. Fakt jest faktem, zapach niezbyt przyjemny, no ale nie żeby tam zaraz domestos. Dobrze złuszczają naskórek. W skali 1-5 daję mu dobrą czwórkę !

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: Jedno

never again...

kupiłam sobie pudełeczko plateczkow, ponieważ od czasu do czasu pojawiają mi się ohydne pryszcze. Za ktorymś razem, kolezanka polecila mi plateczki peelingujace.
Co mi szkodzi? pomyslalam i kupilam. Od razu wieczorem przetarlam twarz platkiem. a raczej trzema, bo sa tak straszliwie zlepione, ze szok... pierwsze, co rzucilo mi sie w oczy... a raczej w nos, to ostry zapach domestosa... nie zrazajac sie ( wszak tylko ja to bede czula) przetarlam twarz. i zaczelo sie- okropne pieczenie to raz... strasznie czerwona twarz- to dwa... i brak wyraznych oznak poprawy... nie zrazalam sie i nastepnego dnia znowu uzylam plateczkow... moja glupota, ale... madry Polak po szkodzie... moja twarz jest nieprzyjemnie sciagnieta, piecze, boli przy dotykaniu i jeszcze gorzej ja wypryszczylo... okazalo sie, ze zbyt duza ilosc alkoholu zaszkodzila w wyrazny sposob mojej cerze... never again...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:moze 1/8

Nigdy więcej.

Płatków używałam razem z siostrą - większą część opakowania zużyła ona, ja wypróbowałam ich tylko kilka razy.

Mają bardzo nieprzyjemny zapach. Powodują okropne szczypanie oraz podrażnienie skóry - robiła się bardzo czerwona. Płatki są bardzo mocne.

Skutecznie oczyszczały skórę, ale szkoda, że tak wielkim kosztem.
Likwidowały wypryski, wystarczyło użyć tylko jednego płatka i problemy znikały.

Siostra stosowała je regularnie, potem zamówiła następne opakowanie.
Mnie wystarczyło te kilka razy, aby stwierdzić, że ten kosmetyk jest dla mnie za mocny, a wyprysków mogę pozbyć się w "przyjemniejszy" sposób, bez podrażnień.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy temu.
Ilość zużytych opakowań: Tylko kilka razy

średni

Nie ma żadnych działań peelingujących, ale pomaga w pozbyciu się pryszczy. Przy użyciu strasznie piecze, czasami było to naprawdę uczucie nie do wytrzymania. Ma niezbyt przyjemny, ostry, alkoholowy zapach. Płatki są w miarę dobrze nasączone płynem, choć niektóre wydawały się suche. Pryszcze stawały się mniejsze, a te drobne znikały. Pudełeczko starczyło na ok. miesiąc, choć nie zawsze stosowałam je codziennie. Aha, płatki ciężko było odpowiedno rozdzielić, zdarzało się, że stosowałam kilka za jednym razem, bo nie zorientowałam się, że są zlepione.

Używam tego produktu od: już nie używam