Color Trend, Glitter Mascara (Roziskrzony tusz do rzęs z brokatem)

Color Trend, Glitter Mascara (Roziskrzony tusz do rzęs z brokatem)

Mieni się i iskrzy srebrem i brokatem na Twoich rzęsach. Wspaniale podkreśla wieczorowy makijaż, idealny na imprezy. Pozwoli ci zostać królową nocy.
Dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych:
- Shimmer Blue
- Shimmer Silver

Cena: 15,90zł / 7ml

to ma być tusz?

Do dzisiaj nie wiem, co mi do głowy strzeliło , że kupiłam ten tusz.

Chyba przed jakąs imprezą postanowiłam go wyprobować pierwszy raz.
Wielki brokatowy glut - tak bym go określiła. Wcale nie dało go się nałożyć na rzęsy.

Wylądował w koszu. Na szczęście nie był mega drogi.

Używam tego produktu od: raz
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Maź z brokatem

Miałam kiedyś ten tusz...
Kiedy pierwszy raz otworzyłam opakowanie to myślałam, że mam jakiś wybrakowany, bo nie ma szczoteczki, tylko jakiś kij z przegródkami. Sam tusz zlepiał rzęsy, a brokat zostawał w opakowaniu... Masakra...
Dobrze, że nie ma go już w sprzedaży ;)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno - wylądowało w koszu

Ok

Wciąż mam ten tusz w kolorze srebrnym. Nakłada się go na już wytuszowane rzęsy i prawdę powiedziawszy nie widać efektu, dopiero przy odpowiednim oświetleniu widoczne są drobinki brokatu. Efekt fajny, nienachalny. Nie sprawi, że rzęsy będą ociekały brokatem jak na zdjęciu w katalogu, tylko będą zalotnie błyszczeć. Jak dla mnie fajny na większe imprezy. Nie zasycha, fajna, żelowa formuła, nie obciąża rzęs.

Ilość zużytych opakowań: wciąż mam pierwsze - jest wydajny, bo też nie używa się go zbyt często

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

dziwna pomyłka - tragiczny glut!

Co za POMYŁKA...

Dostałam to \\\'cudo\\\' kiedyś, ale niestety nie nadaje się do użytku.

Dlaczego? Otóż ma praktycznie same MINUSY:
- pierwszą pomyłką jest szczoteczka, tzn coś, co powinno spełniać jej funkcję - wygląda to jak patyk z plastiku, praktycznie nie ma ząbków - to tak jakbyście próbowały nałożyć maskarę trzonkiem pędzla
- drugą pomyłką jest konsystencja - brokat jest widoczny w opakowaniu i tam wygląda to całkiem fajnie, jednak niestety "szczoteczka" nie wyjmuje w ogóle brokatu z opakowania - wychodzi sam przezroczysty glut - o co chodzi?
- trzecią pomyłką jest efekt - po prostu go nie ma.

Nie wiem, co Avon miał na myśli wypuszczając na rynek ten produkt. Szczoteczki nie ma, brokatu nie ma, EFEKTU NIE MA. Nic nie ma - wyrzuconych w błoto pieniędzy też nie.

fajny na imprezę

Daje fajny efekt brokatu. Trzeba go nałozyc na wczesniej umalowane rzęsy np. czaną maskrą inaczej go nie widać. A borkat świeci się pod światło.
Za pierwszym razem myślałam, że nie działa, nic na oczach nie widziałam. Dopiero koleżanka zwróciła mi uwagę, że fajni migocza mi rzęsy .Spojrzałam ppod światło i faktycznie miałam brokatowe, świecące rzęsy.
Jest to mój dodatek na imprezy ;))

Używam tego produktu od: ponad rok
Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Zdecydowanie nie polecam

Ten tusz, jeżeli w ogóle mogę go tak nazwać, jest kompletną katastrofą i ośmieszeniem tak bliskiej mi sercu marki...

Kupiłam w odcieniu srebrnym i pytam: gdzie to roziskrzenie?? Gdzie brokat?? Na rzęsach wygląda jak tandetny SZARY tusz.

Żeby tego było mało, to ta okropna szczoteczka, albo raczej plastikowy patyk z dziurkami okropnie skleja rzęsy !!

Wiązałam z nim ogromne nadzieje, jednak bardzo się zawiodłam. Nie polecam. Strata pieniędzy...

Używam tego produktu od: kupiłam 2 tygodnie temu
Ilość zużytych opakowań: 1, ale chyba nigdy go nie zużyję...

Super

Uwielbiam ten tusz i nie wiem dlaczego ma tyle negatywnych opinii. Brokat jest na rzęsach , ładnie się świeci ,a na dodatek ten tusz utrwala czarny tusz, na rzęsach przez co trzyma sie cały dzień i nie skleja rzęs tylko je utwierdza. Moim zdaniem jest naprawdę super. Będę go kupować zawsze jak mi się skończy.

Polecam wcale nie jest zły!

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: trzy

Oszałamiający efekt

Oszałamiający efekt .. niestety negatywnie!

Tusz ( o ile to coś tuszem można nazwać ) jest paskudny. Tak jak ktoś wspomniał jest to jakaś przezroczysta maź z brokatem, który zostaje w opakowaniu i nijak da się go wyciągnąć.

Okropnie skleja rzęsy, a po brokacie ani śladu.

Nie polecam - wręcz odradzam.

Używam tego produktu od: Kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: Nie zużyłam opakowania do końca i nie zamierzam tego robić

Tragedia

Ten tusz ma mało wspólnego z tuszem. Jakaś przezroczysta maź z brokatem, który zostaje w opakowaniu i nijak da się go wyciągnąć.

Po opisie producenta myślałam, że będę mogła pięknie rozświetlić sobie rzęsy, a tu takie rozczarowanie. Rzęsy po nim są sklejone i bez śladu brokatu.

Nie polecam go nikomu.

Używam tego produktu od: ok 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

cuda cuda

Cokolwiek to jest nie przypomina tuszu do rzęs.. Cuda po prostu ;p
Najkatastroficzniejszy kosmetyk jaki miałam (kiedyś bardzo dawno) kiedy wydawało mi się że brokat na rzęsach to jest to ;p
*Tusz* nie umieści nam brokatu na rzęsach a zatopi je w plastikowo silikonowej mazi która sklei mam rzęsy w 2 okazałe grudy ;p Rzęsy natomiast schodzą razem z produktem.
Idealny do depilacji ;p
Koszmarek.

Używam tego produktu od: wiele lat temu

tragedia.....

nie polecam tego produktu ! kasa w bloto !
- nie ma brokatu
-nie da sie wydostac z opakowania
-na szczoteczce nie ma brokatu w ogole
-skleja rzesy jesli juz uda sie cos wybrac
-brokat potem wpada do oka
-szybko zasycha
-jednym slowem KASA W BLOTO
.Jest to najgorszy produkt jaki kupilam..

Używam tego produktu od: rok , 1 opakowanie ale w smietniku wyladowalo

porażka

Jak dla mnie porażka - miałam kolor srebrny, kompletnie niewidoczny na rzęsach!
Używałam go i na czyste rzęsy i na czarny tusz - i tu i tu się zawiodłam, efektu zero!
Pieniądze wyrzucone w błoto, nie polecam!

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: jedno, niecałe