Sally Hansen, Mega Shine (Nabłyszczający preparat nawierzchniowy)

Sally Hansen, Mega Shine (Nabłyszczający preparat nawierzchniowy)

Odżywka o przedłużonej trwałości pomaga stworzyć perfekcyjny manicure, którego kolor i blask utrzymuje się aż do 10 dni. Top Coat scala i zabezpiecza paznokcie przed łamaniem, pękaniem i łuszczeniem się. Zawiera cząsteczki platyny, które wzmacniają kolor i nadają mu wyjątkowy blask.
-schnie już w 60 sekund
-odporna na odpryski, dodaje wyjątkowego blasku
-doskonała do codziennego odświeżania manicure

świetny

Pięknie nabłyszcza, tworzy gładką, lśniącą taflę na paznokciach, szczególnie gdy nałoży się dwie warstwy. Fajna konsystencja - lekka, lejąca a mimo to szybko schnie. Nieco przyśpiesza wysychanie lakieru (ale nie jest to przyśpieszacz wysychania). Polecam.

dla mnie bomba

Jest to najlepszy produkt nabłyszczający jaki miałam! Nie zamienię go na żaden inny i żegnam się z top coatem z Oriflame. Ten dodatkowo utwardza płytkę, efekt błysku na paznokciach utrzymuje się kilka dni, pomimo ciągłego moczenia rąk! Pazurki wyglądają jak hybrydy.

Najlepszy!

To najlepszy lakier nawierzchniowy jaki miałam i dziwi mnie tak niska jego ocena na KWC. Można właśnie powiedzieć, że to mój nawierzchniowy KWC. Daje niesamowity efekt - chroni lakier, utwardza go, sprawia, że jest momentalnie suchy, a paznokcie błyszczą się "jak psu jajaca" (na dowód dołączam zdjęcia)... ;) Nie wyobrażam sobie lepszego produktu w tym miejscu.
Zużyłam tego już z 7 opakowań w życiu i na pewno zużyję jeszcze drugie tyle.
Także szczerze polecam. :)

manicure benzyna

Dobry!

+przyspiesza wyraźnie czas potrzebny na wyschnięcie lakieru
+przedłuża jego trwałość
+nadaje wykończenie o dużym połysku :) wygląda to naprawdę ładnie
+można zatopić w nim brokat, ozdoby holi itd
+wydajny, nie gęstnieje i nie zastyga w butelce

-pędzelek mógłby być szerszy dla wygody
-w regularnej cenie w drogeriach stacjonarnych jest zwyczajnie drogi-polecam szukać go w internecie

ogólnie na plus i polecam!

porażka

Kupiłam z polecenia Pani ekspedientki. Niestety, w życiu nie miałam takiego badziewia. Nakładając mam wrażenie jakbym lała sam aceton, rzadki, wodnisty, a po wyschnięciu jakby go nie było i to bez znaczenia czy nałoże jedną warstę czy pięć. Używałam go do frencha i efekt zerowy, może na kolorach lepiej, ale moim zdaniem jest to lakier gorszy niz najtańszy bezbarwny lakier, a cena jest niemała bo ok 20zł. NIE POLECAM !!!!!!!!!!!

Porażka

Często na paznokcie nakładam naklejki wodne. Wiadomo - trzeba je pomalować top coatem. Kupiłam go z myslą własnie by stosować na pomalowane i ozdobione naklejkami paznokcie. Ze zwykłym lakierem bezbarwnym lub odżywką było dobrze. Ten preparat nie spełnił swojej roli. Pierwszy raz spotkałam się z tym, że taki lakier dosłownie rozpuszcza (rozmazuje) wzór naklejki na paznokciu!!!
Pieniądze wyrzucone w błoto. Trwałosci lakieru też specjalnie nie przedłuża.
Jestem zawiedziona. Do tego nieporęczne opakowanie - butelka jest dosłownie sliska, przez co moze wypasc z ręki.

Bardzo ładnie nabłyszcza. Paznokcie prezentują się pięknie po nałożeniu. Szybko wysycha po nałożeniu, ale pędzelek często lubi się brudzić, szczególnie czerwonym lakierem, więc polecam nakładać na prawie suche paznokcie.
Plusy:
- piękne nabłyszczenie
- szybkie schnięcie

Minusy:
- gęstnieje i ciężko go nałożyć po jakimś czasie
- odchodzi płatami razem z lakierem po 1-2 dniach
- dosyć wysoka cena

Paznokcie jak po hybrydach

Często maluję paznokcie, są one jednak z natury bardzo miękkie i lakier szybko nich odpryskuje. Dzięki temu topowi trzyma się nieco dłużej, jednak nie to jest jego największą zaletą.
+Nawet najtańszy lakier pod nim wygląda prawie jak hybryda i to nie tylko pierwszego dnia. Lakier kolorowy pod nim wygląda niczym pod szklaną szybką.
+Poza tym paznokcie stają się twardsze(przez grubość lakieru naniesionego na płytkę), dzięki czemu manicure utrzymuje się dłużej
+Mimo tego ze zazwyczaj nakładam grubą warstwę, lakier schnie szybko, a nawet zauważyłam, że przyspiesza schnięcie lakierów pod nim
+Lakier nie śmierdzi mocniej niż przeciętne lakiery

Minusy:
-cena (regularna to ponad 20 złotych)
-nim dotrzemy do końca buteleczki lakier zaczyna zasychać, przez co trudno go wydobyć oraz nanieść... Jednak kropelka zmywacza ratuje sytuację
+Butelka lakieru z czasem traci swój srebrny kolor w przykry sposób- sreberko się z niej złuszcza, przez co czasami trafia na malowany paznokieć niszcząc nasze dzieło :(

Podsumowując, lakier spełnia swoje zadanie doskonale, jednak w tej cenie można by oczekiwać lepszego opakowania... ;)

Ilość zużytych opakowań: prawie 2

Jest ok

Ze względu na moją pracę, nie mogę pozwolić sobie na szalony manicure, zatem szaleństwo lakierowe mam tylko w wolne, na parę dni. Tak więc tego top\'u nigdy nie miałam na swoich paznokciach tygodnia bez przerwy. Aaaaale.. pościerane końcówki paznokci po 2/3 dniach to nie jest w porządku. Jednak nie dopatrzyłam się odpryskiwania czzy jakichkolwiek pęknięć.
Uwielbiam go za blask na paznokciu (znajome często myślą, że mam hybrydy).
Wielki plus, za szybkie wysychanie.
Raczej do super-hiper wydajnych nie należy, ale najważniejsze, że nie gęstnieje.
Średnie wydaje mi się opakowanie, które wygląda elegancko, acz nie można zobaczyć ile produktu jeszcze zostało i ile nabrało się na pędzelek.
Póki nie znajdę czegoś lepszego i w podobnej cenie, to będę wracać do niego. (:

super

Przyspiesza schnięcie lakieru, choć oczywiscie nie jest to 60 sekund o których wspominano. Pięknie się błyszczy, efekt jest taki jaki uzyskiwałam na żelach czy hybrydach.

Używam Mega Shine łącznie z lakierami z serii "hard as wraps" i tak jak nigdy nie nosiłam kolorowych lakierów bo po jednym dniu odprysiwały tak w tym zestawie lakier trzyma się przez tydzień.

To odchodzenie płatami to jest raczej kwestia spodniego lakieru, bo z lakierami "hard as wraps" jedynie się wyciera, natomiast ostatnio musiałam kupić sobie lakier w drogerii i faktycznie była tragedia, po dwóch dniach odchodziły całe płaty.

Dobry efekt

Nabłyszczacz daje świetny efekt wizualny. Koleżanki nie mogą uwierzyć, że to nie hybrydy. Dosyć łatwo się go nakłada i szybko wysycha. Nie wiem, czy w 60 sekund, ale nie trzeba godziny trzymać dłoni w bezruchu:) Jest bardzo wydajny i nie gęstnieje w buteleczce.

Jednakże nie jest aż tak trwały jak go reklamują - 10 dni na moich paznokciach jeszcze nie wytrzymał.
Po kilku dniach zaczyna odpryskiwać razem z lakierem. Gdyby nie dosyć wysoka cena, to byłby to produkt rewelacyjny.
Mimo wad - polecam go. Paznokcie wyglądają na bardzo zadbane

Ilość zużytych opakowań: ciągle w użyciu jedno

Taki sobie

Szczerze mówiąc gdy przeczytałam opis tego produktu myślałam, że będzie to coś w stylu Seche vite albo Poshe. Niestety nic bardziej mylnego.

Opakowanie jest może i ładne ale niepraktyczne. Nie wiadomo ile produktu zostało, nie widać jak głęboko zanurzyliśmy pędzelek i ile produktu na nim wyciągniemy.

Sam pędzelek jest średnio szeroki, dobrze się nim operuje. Tutaj bez zarzutu.

Czy utrzymuje się na paznokciach i przedłuża trwałość lakieru do 10 dni? No DO 10 na pewno ale szczerze mówiąc nie widzę aby jego działanie na tym polu było jakieś spektakularne. Przedłuża trwałość lakieru o dzień, dwa czyli trzyma się razem z lakierem ze 4-5 (max!) dni.
Fakt, nadaje całkiem niezły połysk ale ten połysk też się długo nie trzyma. Po 2 dniach przestaje się tak błyszczeć i wypada dołożyć następną warstwę.

Na pewno nie schnie w 60 sekund. Nie ma takiej opcji. Nie nadaje się do nałożenia na wilgotny lakier i utwardzenia go. Owszem schnie i twardnieje dość szybko ale po pierwsze na suchy lakier a po drugie podsuszony kropelkami wysuszającymi. Także tutaj też jestem zawiedziona.

Średnio, po prostu średnio. I na pewno nie w cenie regularnej.

Ilość zużytych opakowań: jedno napoczęte