Suszarko - prostownica PH 570 Lissima

Suszarko - prostownica PH 570 Lissima

Suszarka do włosów Rowenta Lissima PH 570 wyposażona w trzy stopnie nadmuchu dające pełną kontrolę nad suszeniem i modelowaniem oraz w funkcję nadmuchu chłodnym powietrzem dla utrwalenia fryzury. Koncentrator powietrza oraz końcówka do prostowania włosów pozwalają na ułożenie doskonałej wymarzonej fryzury. Eleganckie etui, oraz niewielkie wymiary i niewielka waga sprawiają że jest wygodna, łatwa w obsłudze i zmieści się w każdej walizce.

Dane tchniczne:

Moc(W): 1000

2 w 1 : suszarka i prostownica

System Ultra Liss: gwarantuje najlepsze rezutlaty prostowania dzieki specjalnym szczotkom i pierścieniom

Etui: TAK

Stopnie siły nadmuchu: 2 stopnie

Zimny strumień powietrza: TAK

Koncentrator powietrza: TAK

Trwałość / wykonanie:
Łatwość obsługi:
Design produktu:

Raczej mało przydatna jak dla mnie.

Zakupiłam ją jakieś 7 lat temu, oczywiście już dawno mi się zepsuła, ale nie rozpaczam, gdyż była przeciętna. Myślałam, ze dzięki niej zapomnę o prostownicy, a tu guzik. Z racji tego, że mam grube, niesforne włosy - wygładzanie nią było czasochłonne i bardzo męczące. Wiem, że zawsze bolały mnie ręce, bo ta suszarka była dość ciężka i masywna. Poza tym i tak zawsze poprawiałam fryzurę prostownica, więc tak naprawdę suszarka ta była dla mnie raczej zbędnym gadżetem. Naszczęście można było jej też używać jako normalnej suszarki gdyż posiadała również zwykłą nakładkę. Gdyby nie to dała bym 2, a tak daję 3.

Obecnie za słaba moc , ale to trwały i niezniszczalny sprzęt

Używam tej suszarki od ok.5 lat. W międzyczasie nie zepsuła się ani razu, nie przegrzała,i o dziwo nie połamała ( a upadła mi na wykładzinę milion razy).
Końcówki prostującej raczej nie używam, na początku bawiłam się nia i była przyzwoita. Później korzystałam wyłącznie ze zwykłej nakładki. Raczej hałaśliwa( ale nie bardziej niż przecietna suszarka).

Właśnie wymieniłam ją na model o dwukrotnie większej mocy i lepszym silniczku,ale.. tą zostawie na wyjazdy. Mała, poręczna, niezawodna. Kilka lat temu to były przyzwoicie wydane pieniadze.

Ilość zużytych opakowań: 1 suszarka

Słaba

Zapewne przestarzała już suszarka do prostowania kompletnie ich nie prostuje, robi z włosów szopę, ma bardzo słabą moc i niszczy włosy. Przy moich włosach suszenie trwało wieki. Aż do tego momentu gdy mojej siostrze, (jak to ona twierdzi) suszarka wybuchła :) Cieszę się że wymieniłam ją, daję gwiazdkę za to że tym grzebyczkiem co to niby prostuje fajnie mizia się po głowie.

Ilość zużytych opakowań: na szczęście jedna

Manicure - mat i błysk

jestem zadowolona

Mam włosy do pasa i po umyciu się puszą, po użyciu nasadki prostującej włosy stają się gładkie i ujarzmione! Gdy zalezy mi na idealnie gładkich- dodatkowo używam prostownicy, ale pierwszy efekt ujarzmienia po umyciu mam za sobą i dokładne prostowanie idzie zdecydowanie łatwiej i szybciej!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

zgadzam sie- NIEWYPAŁ

Nie wiem w ogole czemu ma słuzyc ta suszarko-prostownica czy jak jej tam?
Kupiłam z jakies 5-6 lat temu jak weszła na rynek z nadzieją prostych pasm jak od fryzjera przy zachowaniu zdrowych włosów( niestety nie umiem suszyc włosów na szczotce)
Myslałam ze Rowenta wychodzi mi na przeciw ale NIE!

Puszy włosy, podszusza ale nie sa one proste,***sĄ płaskie, matowe, falujące i łuski na włosach są rozchylone co wygląda niezdrowo.
Pnadto koncówka do prostowania plącze i wyrywa włosy.
Uzywam w podrózy jako suszarki ze wzgl. na gabaryty ale ma słabą moc i głosno chodzi.

NiE POLECAM

Ilość zużytych opakowań: jedna

Dobra

Jako suszarka sprawdza mi się nieźle. Mam ją już 5 lat. Jak dotychczas sprawdza się dobrze. Nasadka prostująca nie dała mi nigdy efektu super prostych włosów. Ale znakomicie nadaje się jeżeli wystarczy nam efekt naturalnie prostych włosów. Dodatkowo lubię podsuszyć włosy nasadką prostującą ponieważ nadaje super gładkości włosa. Kiedy dotykam włosów są mięciutkie efektu takiego nie uzyskamy stosując samej suszarki.

Ilość zużytych opakowań: 1 suszarka

niezła jest

Kupiłam suszarkę przed pójściem na studia, a teraz piszę pracę magisterską, a suszarka nadal działa :)

Zalety:
- bezawaryjna - działa od 2006 roku,
- można regulować strumień powietrza,
- suszenie zimnym powietrzem,
- łatwa do czyszczenia dzięki zdejmowanej obudowie filtra,
- dołączony pędzelek pozwala na dokładne i szybkie czyszczenie nakładki prostującej.

Wady:
- czasami się przegrzewa, ale po kilku minutach wszystko wraca do normy.

Nakładki prostującej użyłam kilka razy i byłam z niej zadowolona, bo wygładziła mi włosy (nie zależy mi na efekcie takim, jak przy prostownicy).

Używam tego produktu od: październik 2006
Ilość zużytych opakowań: ciągle ta sama

Nie zastąpi prostownicy.

Szczerze mówiąc produkt ten kupiła mi kiedyś mama pod choinkę i nie wiem czy to był taki dobry zakup.

Tak trochę prostuje, ale to żmudna praca i nie daje efektu prostownicy. Bardziej efekt puszących się, rozczesanych fal. Moje końcówki nigdy nie były proste.
Możliwe, że nadaje się do włosów słabych i cienkich, ale do moich nie za bardzo.

Obecnie używam tego produktu jako suszarkę. I się sprawdza. Jest opcja chłodnego powietrza i ciepłego. Więc to jest fajne.

Jeśli ktoś szuka suszarki, która suszy na "zimno" i mniej niszczy włosy - polecam.
Jeśli jednak do prostowania to radze porozglądać się za czymś innym.

Do tego nie mogę powiedzieć, że nie jest wadliwa bo jest. 1 mi sie zepsuła i mało co nie wybuchła, wiec mam 2 z gwarancji.

docenilam ja teraz

Mam suszarke trzy lata ale dopiero teraz ja docenilam, gdy mialam dlugie wlosy prostowanie ta suszarka wlosow bylo nudne zmudne i nie dawalo efektu takiego jak chcialam, dlatego odlozylam ja na ponad rok do szafy, po scieciu wlosow do ramion zaczelam prostowac wlosy inna suszarka ale nie wychodzilo tak jak chcialam wiec znow siegnelam po ta suszarke, i wlasnie teraz ja docenilam bo w polaczeniu z pianka do wlosow, ta suszarka swietnie prostuje moje wlosy, jest szybciej i wygodniej i moje wlosy nie sa przetluszczone.

Używam tego produktu od: 2007

lubię ją

Podobnie jak któraś z wcześniejszych wizażanek dostałam ją na mikołaja (3 lata temu) i jestem z niej zadowolona po dziś.Mimo iż strumień powietrza głowy nie urywa ale nie powinno być to dla nikogo zaskoczeniem gdyż moc suszarki widnieje na opakowaniu.Z prostowaniem loków myślę że żadna suszarka nie poradzi sobie jak prostownica mimo to moje włosy wywijały się tylko na końcach.Plusem są wymienne końcówki, i 2 poziomy ciepła.Lubię jąUżywam tego produktu od:3 lata
Ilość zużytych opakowań: opakowania od niej nie używam haha:)

prezent "niewypał"

Dostałam suszarkę od męża na imieniny. Nie skonsultował tego ze mną, a że wiedział, że muszę zmienić prostownicę, to postanowił "zadbać" o wygląd moich włosów (na punkcie których mam bzika ;) ) i zakupić Lissimę.
Niestety od włosów, które sięgają ramion do takich do pasa ta suszarka się zdecydowanie nie nadaje. Jest ciężka, ma bardzo słabą moc i suszenie trwa nieskończenie długo. Jeżeli włosy są naturalnie falowane, a do tego gęste i grube, to już w ogóle odpada, nigdy ich na gładko nie wyprostuje, bo ciężko nią manewrować, a włosy się puszą tworząc fryzurę na Crystal z "Dynastii" (krótsze) albo BB (dłuższe). Mnie osobiście nakładka prostująca wyrwała sporo włosów podczas gdy usiłowałam dotrzeć do czubka głowy i grzywki przy skórze. Denerwuje mnie, ze trzeba trzymać przycisk zimnego powietrza cały czas,a nie można nim po prostu pstryknąć.
Używam tej suszarki jedynie sporadycznie. Zabieram ją na kilkudniowe wyjazdy, gdzie nie muszę wyglądać jakoś specjalnie i nie chce mi się zabierać suszarki i prostownicy, a mąż widzi, że prezent jest w użyciu i wszystko jest ok :D

Faktycznie, jak ktoś niżej zauważył, może to być dobra rzecz dla pań w średnim wieku z dość krótkimi falujacymi włosami (dł max do karku), które chcą wygladać elegancko. Młodym dziewczynom odradzam.

Używam tego produktu od:2,5 roku (przetestowane na włosach dlugich i półdługich)

Polecam!!!

Dostałam ja od Mikołaja ponad 2 lata temu. Mam gęste, średniej grubości włosy. Po suszarce włosy są proste, jednak nie są takie oklapniete, jak po prostownicy, jak to ktoś juz wczesniej napisał: efekt naturalnie prostych włosów. Mógłby być silniejszy strumień powietrza.
Ogólne polecam, ale zachwycona nie jestem.

Używam tego produktu od:2005