Colgate-Palmolive, Colgate Time Control Gum Stenghtening (Pasta do zębów)

Colgate-Palmolive, Colgate Time Control Gum Stenghtening (Pasta do zębów)

Colgate Time Control to jedyna na rynku pasta, która chroni przed upływem czasu. Dzięki unikalnej formule z fluorem i witaminą E Colgate Time Control chroni zęby przed próchnicą, wzmacnia dziąsła oraz pomaga zapobiegać ich cofaniu się. Pasta dostępna jest w stojącej, wygodnej tubce. Dodatkowo wewnątrz kartonika wydrukowane są szczegółowe informacje na temat problemów dziąseł oraz działania produktu.

Cena: ok. 10zł / 75ml

Niby nie jest zła...

Przeciętna pasta. W sumie przypadło mi do gustu to, że nie mocnego miętowego zapachu, to znaczy owszem miętę czuć, ale nie tak jak w innych pastach. Przyjemne jest też to, że zawiera witaminę E. Ale lepiej czyści colodent, który jest 3 razy tańszy, a producent ten sam. Z Lacalutem, czyli najlepiej czyszczącą pastą na świecie nie ma porównania. Za taką cenę więcej nie kupię. Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego
Edit: Nie mogę używać past do zębów o mocnym miętowym zapachu - a ta jest nałagodniejszą pastą w tak dobrej cenie. Na pewno jeszcze ją kupię. Lepszy tylko lacalut

W ogóle nie czyści

Zacznę od tego,że rzeczywiście stan moich dziąseł po zastosowaniu tej pasty się polepszył.Dziąsła mniej krwawiły.
Lecz mam jej dużo wad do zarzucenia.
Pasta w ogóle się nie pieniła i przez co źle czyściła zęby.Były wręcz żółte!Nie odświeżała oddechu.Miała bardzo delikatny zapach,który nie przypadł mi do gustu.Kolor nawet ładny,ale nie oto przecież tu chodzi.Konsystencja była bardzo wodnista.Aplikator nieporęczny.Opakowanie za drogie na takie możliwości i pojemność.Zdecydowanie odradzam go.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

spokojne dziąsła

Stosuję tę pastę razem z mężem. On ma problemy ze słabymi dziąsłami, ja - z nadwrażliwością zębów i wiecznymi zapaleniami dziąseł. Ta pasta nie podrażnia naszych problemowych dziąseł, poza tym dobrze spisuje się przy myciu. Nie jest przesadnie ostra, można spokojnie szorować długie minuty. Moje wrażliwe zęby dobrze na nią reagują. Polecam! Ja kupuję ją w promocji po 8,5złUżywam tego produktu od: parę miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 5-6