Nivea, Hair Care, Brilliant Blonde, Szampon `Olśniewający blond`

Nivea, Hair Care, Brilliant Blonde, Szampon `Olśniewający blond`

Szampon przeznaczony do podkreślenia jasnego koloru włosów - zarówno naturalnych jak i farbowanych. Zawiera ekstrakty z kiełków pszenicy oraz słonecznika dla przedłużenia promiennego wyglądu blond włosów. Zwiera filtry UV i antyoksydanty, jednocześnie chroniąc przed wypłowieniem koloru i niszczącym działaniem środowiska, dodatkowo nawilżając włosy.

Dobry raz na jakiś czas

Uważam że tam szapon jest dobry, o ile się go nie nadużywa. Jesli za dużo włosy dostają keratyny, zaczynają sztywnieć. Faktem jest, że jest to szampon ciężki, perłowy, i może obciążyć włosy. Używałam go raz, dwa razy w tygodniu i wtedy sprawdzał się najlepiej, na końcówki po myciu nakładałam olejek bądź odżywkę, i włosy nie były aż tak obciążone. Dla mnie ten szampon jest uzupełnieniem pielęgnacji, bo on dobrze dba o włosy, które lubią silikony, czyli takie jak moje. Są wtedy gładkie, i dobrze się układają. Szamponu tego nie widziałam w Polsce, jedyne w biedronce raz były. Jest wydajny, a cena jak do tej jakości jest odpowiednia.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

nie polecam.

Z plusów to chyba tylko przyjemna konsystencja i fakt że nie podrażniał skalpu...

Minusów niestety zauważyłam wiele.. Najważniejsze z nich:
- włosy przetłuszczały się niesamowicie, włosy myłam wieczorem, a następnego dnia pod wieczór juz były bardzo nieświeże...
- obciążał moje włosy, nie było mowy o żadnej objętości.
- w ogóle nie pielęgnował mojego blondu, włosy wręcz żółkły (nie, nie były to złote refleksy)
- włosy bez połysku.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam przez jakieś pół roku.
Ilość zużytych opakowań: 5, może 6..

przetluszcza

Zalety: myje, nawilza, wlosy delikatne w dotyku, zapach\\\\n\\\\nWady: baaardzo szybko przetluszczal wlosy, do tej pory nie moga powrocic do stanu poprzedniego, nie zauwazylam zadnego pozytywnego dzialania szamponu na kolor wlosow - neutralny

Zwykły szampon

Uważam, że jest to dość dobry produkt, jednak szału nie robi.
Włosy po jego użyciu są gładkie i błyszczące, łatwo się rozczesują.
Niestety szampon trochę obciążał włosy.
Nie zauważyłam też żadnego efektu rozświetlenia bądź podkreślenia koloru włosów.
Ot, zwykły szampon. Nic zachwycającego.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Taki średni

Kupiłam go w takim samym celu ja odżywkę by rozświetlił moje naturalne włosy blond

+ ładnie się błyszczą włosy
+ dobrze się rozczesują
+dość gładkie
+dobrze się pieni
+trochę rozświetlił włosy

Jednak szału nie ma

- nie rozjaśnił naturalnie moich włosów
- chemiczny zapach

Mimo iż plusy przeważają nad minusami , to jakoś nie jestem przekonana , może jeszcze kiedyś dam mu szanse .

Używam tego produktu od: 5 miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 op

Ciągle do niego wracam ! jeden z lepszych jakie używałam!

Dla mnie ten produkt jest prawie idealny ! minusem jest to że po pewnym czasie włosy się do niego przyzwyczajają.. i muszę wtedy zmienić na jakiś miesiąc na inny, następnie ponownie z niego korzystam. Włosy po tym szamponie są puszyste układają się tak jak chcę, jeszcze żaden szampon tego nie dokonał ! Po długim używaniu tego szamponu blond trochę żółknie gdy miałam włosy platynowe i myłam je tym szamponem odrobinę się przyciemniły co własnie chciałam uzyskać. Mam teraz ładny jasny blond i włosy po nim nie zółkną a wydobywają jego głębie. Gorąco polecam ten szampon !

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: wiele opakowań

Fatalny

PLUS:
+ zapach

MINUSY:
- dostałam łupieżu,
- na skórze głowy pojawiło się jakieś uczulenie, krostki,
- na drugi dzień włosy były baardzo tłuste.

PODKREŚLAM, że nie mam skóry skłonnej do uczuleń.

Nie polecam, fatalny

Używam tego produktu od: nie wiem

obciąża

Jakoś nie przepadam za produktami do włosów Nivea, po prostu nie współgrają z moimi włosami i ten szampon jest kolejnym na to dowodem. Ma bardzo gęstą konsystencję i mocno się pieni - trzeba go długo wypłukiwać. Zapach jest w porządku. Nie wysusza włosów, co więcej, nawet bez odżywki są one nawilżone i na pewno daleko im do "siana". Niestety działa to też w drugą stronę - włosy są obciążone i przyklapnięte, bez życia, szybciej się przetłuszczają. Co do koloru to faktycznie utrzymuje się ładny, świetlisty. Może ten szampon jest rozwiązaniem dla osób o włosach suchych, potrzebujących nawilżenia ale moje włosy nie udźwignęły właściwości tego produktu.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno standardowe

taki sobie

Kupiłam raz i więcej raczej nie kupię.
PLUSY:
- ładne opakowanie
- przyjemny zapach
- włosy łatwo się rozczesują
MINUS:
- moje włosy były przyklapnięte, ciężkie - jakbym nałożyła za duzo odżywki lub jej nie zmyła.
Mam jasne delikatne włosy i chyba szampon je "przeciążył".

Używam tego produktu od: kilku m-cy

Godny polecenia

To bardzo dobry szampon. Na moich włosach sprawdza się doskonale. Po umyciu są gładkie, lśniące i ładnie się układają. Zapach fajny i dość długo utrzymuje się na włosach. Wydajny kosmetyk. Polecam :)

Używam tego produktu od: 4 m-cy

Dla mnie OK

Szampon sprawia, że włosy są gładkie i lśniące. Ma dziwny ale przyjemny zapach ;). Żadne miodowe, kwiatowe czy cytrusowe..
Mam wrażenie, że włosy stały się jaśniejsze :).

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:jeszcze zero

mocno średni

Jakoś nie mogłam się zdecydować, ile dać mu gwiazdek, moim zdaniem zasługuje na 2,5, ale nie ma takiej oceny.
Mam włosy naturalne średni blond, z tendencją do mocnego rozjaśniania się na słońcu, i ciemnienia np. w zimę.
Szampon miał mi pomóc w okresie zimowym utrzymać złote refleksy we włosach, a tak to nie spodziewałam się po nim zbyt wiele. Jednak nie spełnił nawet minimum moich oczekiwań.
Jest gęsty, kremowy, ma ładnie migoczące drobinki w swojej konsystencji. Fajnie pachnie, dobrze się pieni. Myje w miarę, chociaż włosy nie trzeszczą z czystości. Natomiast nie zauważyłam żadnego podkreślenia koloru blond, żadnych refleksów, nic. Moje włosy też trochę plącze. Przyśpiesza przetłuszczanie, używając go musiałam myć włosy codziennie.
Uważam, że lepiej kupić jakikolwiek szampon ziołowy z ekstraktem z rumianku, i efekt będzie lepszy. Ja już się na niego nie skuszę.

Używam tego produktu od: 3 miesiące z przerwami