Studio Line, GoCreate, Lakier do włosów extramocny

Studio Line, GoCreate, Lakier do włosów extramocny

Najmocniejszy z lakierów Studio Line, pozwala uzyskać ekstremalnie długie utrwalenie. Ultraprecyzyjne rozpylenie pozwala na układanie fryzury palcami. Ekstremalne utrwalenie, niepowtarzalna fryzura. Do stosowania na wilgotne lub suche włosy.

Cena: ok. 19zł / 250ml

Lubię go :)

Chyba jeden z lepszych lakierów do których powracam :)

+ dostępność
+ cena, często w rossmanie w promocji za 11 zł, dlatego kupuję zazwyczaj 2 opakowania i tak od promocji do promocji ;)
+ nie tworzy nieprzyjemnego posmaku w ustach
+ nie skleja nic a nic chociaż na grzywkę lakieru nie żałuję, oczywiście tworzy "skorupkę" ale wiem o niej tylko ja bo na żywo włosy nie wyglądają na polakierowane i wybaczcie ale przetestowałam już tyle lakierów i tych droższych również, że nie wierze w lakier który nie tworzy skorupki i utrzyma włosy na swoim miejscu na wietrze...
+ nie matowi włosów jak to robi większość lakierów
+ grzywka trzyma się na swoim miejscu przez większość dnia, później kiedy lakier wietrzeje włosy nie są już tak sztywne ale łatwo nad nimi zapanować
+ nie tworzy białego "łupieżu" na włosach nawet jak go nie wyczeszemy
+ jak dla mnie bardzo wygodny rozpylacz, dobrze dozuje i lekko się go wciska

Jednym słowem mój ulubiony :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Świetny

Bardzo lubię ten lakier. Naprawdę dobrze utrwala fryzurę, przy czym nie skleja włosów. Fryzura po jego użyciu wygląda naturalnie.
Zapach nie jest drażniący.
Nie szkodzi włosów, nie zauważyłam, żeby je zniszczył lub wysuszył.
Rozpylacz jest wygodny, nie psuje się.
Lakier, wg mnie jest wydajny.
Warto kupić.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Bardzo dobry.

Plusy ;
- Estetyczne i wyprofilowane opakowanie, które zgrabnie leży w dłoni.
- Końcówka bardzo czuła, nie ma potrzeby żeby mocno naciskać.
- Trwały.
- Już mała ilość trzyma fryzurę w ryzach.
- Nie skleja.
- Nie lepi się.
- Nie tworzy na włosach czegoś w rodzaju twardej skorupy. Jest praktycznie niewidoczny.
- Nie niszczy ani nie przesusza włosów!
- Fryzura wygląda naturalnie.
- Łatwo się wyczesuje.
- Ma ładny zapach, który nie dusi.
- Wydajny.
- Przystępna cena.
- Nie matowi włosów.

Minusy;
- Kiedy fryzura dostanie trochę wilgoci (mżawka/deszcz) niekiedy wymaga poprawek.

Używam tego produktu od: ok. pół roku

Well 01

mój KWC :) nie niszczy włosów!!!

Świetny kosmetyk! Jest delikatny, nie niszczy włosów - nie wysusza ich, nie powoduje łupieżu. Łatwo się wyczesuje, a jednocześnie doskonale utrwala fryzurę, choć efekt nie utrzymuje się cały dzień. U mnie sprawdził się w 101%, choć przy stosowaniu go na loki czy fryzurę raczej \'wyjściową\', polecałabym raczej jakiś silniejszy lakier, jeśli komuś zależy na bardzo trwałym i silnym utrwaleniu. Ale na codzień jest ok. Nadaje objętość, nie skleja włosów, nie powoduje efektu \'hełmu\', fryzura wygląda naturalnie. Ma wygodny, niemożliwy do zepsucia rozpylacz ;) Ładnie pachnie, zapach nie jest duszący jak to bywa w przypadku lakierów. Przy codziennym stosowaniu na długie włosy mnie starcza na około 2 miesiące, tak więc jest raczej wydajny. Zdecydowanie polecam!

Używam tego produktu od: około 2-3 lat
Ilość zużytych opakowań: dużo :)

OK

Mocno utrwala włosy, fryzura naprawdę trzyma się cały dzień (chociaż kiedy jest wilgotno, włosy zaczynają się falować). Lekko skleja włosy, ale to cena mocnego utrwalenia. Tani, wydajny. Tak naprawdę jego największą wadą jest precyzja rozpylania, łatwo o nałożenie zbyt dużej ilości kosmetyku. Mimo wszystko za tak mocne utrwalenie solidne 4 gwiazdki.

Używam tego produktu od: używałam 4 mies.

nie niszczy włosów !!

Lakier utrwala dobrze, włosy skleja(ale chocby nie wiadomo co będą obiecywać-to każdy lakier, ktory dobrze utrwala będzie sklejał włosy)

Lakier utrwala podobnie do Tafta zielonego, ale różni je jedna rzecz- nie niszczy ani nie matowi włosów!!!!

Po zastosowaniu włosy są miłe w dotyku i lakier nie narusza zbytnio ich kondycji. Za to przyznaję aż 4 gwiazdki.

Z pewnością ponownie go kupię, choc do tej pory używałam Tafta zielonego (był całkiem ok, ale niszczył włosy).Dodam, że pachnie o niebo lepiej niż Taft.

Używam tego produktu od:1 tyg

mocno średni

Lakier mnie nie zachwycił - jest bardzo przeciętny. Trzeba sporo nałożyć, by efekt utrwalenia był widoczny. Przez to okazał się być niewydajny.
Miałam też wrażenie, że wysusza końcówki włosów.
Zapach ma duszący.
Opakowanie porządne - można rozpylać punktowo i dozować ilość.
Cena nieadekwatna do jakości.

Używam tego produktu od:już nie

ekstra!

Nie wysusza włosow i ich nie matowi, efekt utrzymuje sie bardzo dlugo! jednak jesli chce zmienic fryzure, po prostu go wyczesuje i po sprawie:) jedyny minus- skleja wlosy:( ale nie na tyle, aby powiedziec ze jest zly, i nie na tyle, aby nazwac go kosmetykiem wszech czasow ;]

Używam tego produktu od: niecalego miesiaca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w toku :)

świetny

Rewelacyjny, najlepszy jaki miałam,
Mam półdługie włosy i od lakieru oczekuję tego żeby UKŁADAŁ i POZOSTAŁ na miejscu, po nim nie dość że
włosy ładnie pachną,
zostają ułożone,
nie opadają mi jak po użyciu innych lakierów,
podnoszą się lekko u nasady:D
Jest super fajny chociaż dla mnie trochę drogi... no ale na długo starcza!
polecam

Używam tego produktu od:3 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1,5

mój ideał;)

Nie skleja włosów,bardzo dobrze je utrwala i trzymają sie takie do następnego mycia,właściwie nie czuje sie go na włosach:)najbardziej lubie używać z tej seri lakieru-utrwalenie i blask(blask faktycznie jest i to ho ho!!!;)ale ten lakier też jest świetny i drugiego takigo nie ma:)Chyba najlepszy lakier w swojej kategori cenowej.

Używam tego produktu od:roku

polecam!

używałam już wiele lakierów, jednak jak narazie to jest mój faworyt :)
+nie skleja mi włosów
+na bardzo długo utrzymuje fryzurę
+nie śmierdzi tak jak wiele innych lakierów
+sprawdza się w każdej sytuajcji
+nadaje się zarówno do długich włosów, jak i krótkich

moje jedno "ale" brzmi: jego pojemność mogła bć nieco większa

Ilość zużytych opakowań: wiele

nie jest dobry

po 1 lakier wydaje sie być rzeczywiście super trwały, opakowanie i reklama na nim sprawiają wrażenie extra produktu [no i jeszcze firma loreal!], a to pic na wode, ja dałam sie temu złapać.
niestety nie utrwala fryzury
plusem jest to, że ładnie pachnie i nie niszczy włosów
ale z pożąnym lakierem to nie ma n i c w s p ó l n e g o
zdecydowanie polecam kolkcje Taft Schwarzkofa na nim sie jeszcze nie zawiodłam :) Używałam tego prodkutu rok temu
Ilość zużytych opakowań: jeszcze została mi cześć 1