pH 5.5, Krem myjący do rąk dla skóry suchej i zniszczonej

pH 5.5, Krem myjący do rąk dla skóry suchej i zniszczonej

Zalecany szczególnie przy częstym myciu rąk. Zapewnia natychmiastowe zmiękczenie skóry i uczucie gładkości. W 100% wolny od mydeł i innych zasad. Dzięki zawartości 46% lipidów roślinnych i lecytyny chroni skórę rąk przed wysuszeniem. Gliceryna i Chityna regulują równowagę hydrolipidową skóry.

Swietnie działa

-Gęsta, kremowa konsystancja, nie tylko nie wysusza ale i lekko natłuszcza (nawilża) ręce.
-Mam wiecznie przesuszone, alergiczne łapy którym ten krem bardzo odpowiada.
-Poręczne opakowanie, jak wszystkie z pompką.
-Zdecydowanie minusem jast zapach- ciężki, intensywny, apteczny.
-Z sebamedu jeszcze lepsza jest kostka myjąca dla dzieci, chociaż droga warta tego

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:

b.dobry

Nie wysusza, pozostawia delikatny film na skórze dłoni- nie potrzebny już krem do rąk :)

jestem b.zadowolona

niestety skończyło mi się teraz, a nie ma go obecnie w aptece, więc kupię inne...ale z żalem

polecam do dłoni suchych, miejscami łuszczącej się, nie pachnie pięknie, ale ważniejsze jest działanie

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:2 op.

jestem zawiedziona

Pokusiłam się o to mydełko, gdyż mam bardzo suchą i wrażliwą skórę dłoni. Oliwka pod prysznic z tej firmy była przez Wizażanki zachwalana pod niebiosa, więc miałam nadzieję, że mydło przyniesie ulgę moim rękom. Niestety, nie pomogło :( Skóra jest nadal tak sucha, jak była, nie widzę żadnej poprawy. Co więcej, mydło to nieprzyjemnie pachnie - jest to mocny, apteczny, niemiły zapach, który zostaje na dłoniach. Daję 2 gwiazdki za to, że mydło nie wysusza dodatkowo skóry, ale w końcu miało intensywnie nawilżać i odżywiać skórę :( Jestem rozczarowana, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę tego kosmetyku. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: prawie całe