AA Expresso Slim, Kremowe serum ujędrniające

AA Expresso Slim, Kremowe serum ujędrniające

Serum sprzyja redukcji cellulitu, ma działanie wyszczuplające i ujędrniające. Wzmacnia skórę, zapobiegając utracie jej elastyczności. Dodatkowo nawilża i odżywia. Serum ma przyjemny kawowy zapach, charakterystyczny dla całej serii Expresso Slim.

Nie zadowolił mnie

Zakupiłam ten produkt,bo był w promocji-kosztował ok.10zł.Nie stosowałam go regularnie,ponieważ już po pierwszym użyciu nie byłam z niego zadowolona,więc nie mogę napisać nic o jego skuteczności walki z cellulitem.
Zapach,choć początkowo wydawał się przyjemny,przy kolejnym stosowaniu stał się zbyt intensywny.A najgorsze dla mnie,że źle się rozprowdza i źle wchłania.Skóra jest po nim lepka i tłusta,a ja bardzo nie lubię takiego uczucia.Po użyciu tego specyfiku wieczorem (jedyna rozsądna pora),rano skóra nadal jest tłusta-mniej niż wieczorem,ale pewnie część produktu wsiąka w piżamę;-)
Jedyne plusy,to ładne i praktyczne (otwarcie na spodzie tubki) opakowanie.
Ogólnie nie polecam.

Używam tego produktu od:3 m-cy
Ilość zużytych opakowań:jeszcze męczę pierwsze

o dziwo działa

Kupiłam tylko dlatego, że był na promocji, kosztował jakieś 8 zł. Pierwsze użycie zapowiadało tragedie:
-wieczko z trudem się otwierało;
-konsystencje miał strasz lejącą, łatwo wylać za dużo;
-ciężko się rozsmarowywał;
-lepił się i zostawiał tłustą warstwę.
Jednak po kilkunastu dniach wyraźnie ujędrnił moją skórę, nawet kiedy przez tydzień go nie stosowałam nie nastąpił nawrót, co zdarzało mi się przy innych kosmetykach tego typu. Zapach jak dla mnie fajny.
Dlatego ogólnie pozytywne wrażenie.

Używam tego produktu od: marca

są lepsze

Stosuje serum od dwoch tygodni.Przede wszsystkim bardzo trudno go rozsmarowac,jest jak gesty tlusty krem.Zle sie wchlania,pozostawia tlusty film na skorze, jak na to urac spodnie?Plus to tylko wygodna tuba,przystepna cena i fajny kawowy zapach(jesli ktos lubi).Co do redukcji celulitu,to pewnie strace cierpliwosc niz cos zauwaze.Preparat jedynie dla cierpliwych i niewymagajacych.

Używam tego produktu od:2 tygodnie

Manicure - velvet nails

zbędny

Balsam ma bardzo dziwną konsystencję, ni to żel ni to krem. Oblepia i nie daje się wmasować. Zapach trochę za mocny, bardzo kawowy. rezultatów nie zauważyłam. Dobrze nawilża ale żadnego drenażu nie czuć.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Moze byc

Serum ma złą konsystencje, przez co nie wchlania sie szybko, ale po tygodniu stosowania zauwazylam mniejszy cellulitis, a skora jest gladsza. Delikatnie pachnie kawa.

Używam tego produktu od:tygodnia

Bez fajerwerków

Bardzo kremowa konsystencja na początku strasznie mnie denerwowała, jednak po pewnym czasie odnalazłam w niej zalety- trzeba się nieźle namasować i naklepać, żeby balsam się wchłonął (co ma dobry wpływ na skórę i zabójczy na cellulit). Zapaszek ładny i smakowity, lubię takie. Kosmetyk generalnie ok, ale miałam lepsze. Jednorazowa przygoda, więcej raczej nie skorzystam.

Używam tego produktu od: jakichś dwóch miesięcy

fajny ale

*nie chłodzi i dobrze!
*zaraz po użyciu skóra jest elastyczna i napięta
*wraz z dietą chyba sprawił, ze ubyło mi troszkę w obwodzie dolnych partii (luźne spodnie,ale najważniejszym powodem tego-wiadomo-jest dieta:) )
*niestety starczył mi tylko na tydzień stosowania rano i wieczorem
*konsystencja kremowa i "treściwa"
*zapach kawowy,dla miłośniczek kawy-gratka :)
Raczej polecam lecz ja będe próbowała kolejnych specyfików :)

Używam tego produktu od: przez tydzień

dobre!

zmęczona żelami antycellulitowymi które "odmrażają" mi tyłek (:D) postanowiła m spróbować czegoś innego. W moim wypadku konsystencja tego serum to wielki plus - bardzo przyjemnie nakłada się na skórę tą gładką gęstą śmietankę, która pachnie cudownie. Zapach kawy pobudza, a także utwierdza mnie w przekonaniu, że jednak serum w jakiś sposób działa ( wierzę w działanie kawy i polecam domowy peeling kawowy:) ) Nie wiem czy dobrze poradzi sobie z duzym cellulitem ale na moje zaczątki działa jaknajbardziej :)

Dobry kosmetyk

Po pierwsze bardzo ladnie pachnie, tak kawowo. Rzeczywiscie jesli chodzi o konsystencje to jest dosyc gesty(wyglada troche jak czekolada z mlekiem). Ale bardzo ladnie sie wsmarowuje, skóra pieknie po nim pachnie, jest gladziutka i dobrze nawilzona. Nie wiem jak z tym celulitem, mialam tylko jedno opkowanie. No i dosyc szybko go zuzylam. Moze sie zaopatrze w nastepne, chyba ze cos innego bede testowac.

Uzywam produktu: okolo 3tyg
Ilosc zuzytych opakowan: 1 opakowanie

zaskoczenie :)

Ja się muszę nie zgodzić z przedmówczyniami.

Mi to serum bardzo przypadlo do gustu. Fakt jest takie geste i tluste, a ja zawsze wolalam rzadkie balsamy ALE temu to wybaczylam i nawet polubilam taka konsystencje :)

co do dzialania to jestem bardzo pozytywnie zaskoczona!
celulitu nigdy nie mialam duzego, raczej sladowy jak bardzo mocno scisne skore :D wiec nie wiem jak sobie z tym radzi, ale to serum zrobilo cos lepszego :D mianowicie zmniejszylo mi faldke na brzuchu :):) zawsze to byl moj najwiekszy problem, taka malutka faldke przy pepku ktorej ine da sie pozbyc, a to serum juz zmniejszylo ją o polowe, na udach tez troszke wyszczuplenia zauwazylam. przyznam ze jem ostatanio bardziej rozsadnie, przez sesje nie pije alkoholu, ale nie odmowie sobie pizzy czy mca dwa razy w tgodniu :P

pierwsza tubka mi sie juz konczy i jutro na pewno kupie kolejna bo nie wyobrazam sobie juz teraz wyjsc z kapieli i nie wsmarowac go w uda i brzuch :)
Używam tego produktu od: miesiac

Tak!

Bardzo fajne serum.
Rzeczywiście trochę ujędrniło skórę, ale najbardzioej podobało mi się to, że była po tym serum taka gładka i mięciutka skóra, aż przyjemnie było dotykać :)
Za zapach gwiazdka mniej... mało przypoina on kawę.
Na pewno do niego wrócę.

Używam tego produktu od: używałam w zeszłym roku

raczej mleczne niż kremowe

Dałam dwie gwiazdki choć na początku opakowania myślałam, że nie zdzierżę...
Konsystencja tak płynna, że nie można go trzymać w dół z otwartą klapką bo zachlapie całą łazienkę. Kosmetyk nałożony na skórę staje się tępy i trudny do rozsmarowania, trzeba nałożyć sporo by jakoś oblecieć całe uda i biodra. Przez to jest mało wydajny. Na ciele zostawia strasznie tłusty lepki film. Przez pierwsze noce nie mogłam spać, bo nogi mi się ślizgały i nie mogłam leżeć na boku. Okropny dyskomfort :( Teraz zakładam spodnie piżamowe.
Zapach znośny, lekko pachnie słodką kawą. Nie jest dla mnie uciążliwy.
Efekty? Gładka odżywiona skóra, cellulit nic sobie z niego nie robi. Za tę gładkość właśnie 1 gwiazdka.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:kończę 1