Mon Ami, Kredka do brwi

Mon Ami, Kredka do brwi

Kredka do brwi podkreślająca linię brwi, ze szczoteczką rozczesującą brwi i nadającą im odpowiedni kształt. Dostępna w 2 odcieniach.

Świetna!

Długo szukałam szarej kredki do brwi, w drogeriach nie znalazłam a i w necie było ciężko. Kredka ma fajny chłodny odcień, jest trwała, ostatnio nawet po basenie była na swoim miejscu na brwiach ;) Łatwo się rysuje, dla mnie ideał.

Nic dodać nic ująć

No co ja mam napisać, a może tak:

+Cena
+Wypełnienie
+Kolor
+Wydajność
+Trwałość
+Łatwo się usuwa

a jedynie

-Za dostępność

Kredkę kupiłam w jakimś sklepie typu Jaśmin przede wszystkim zachęciła mnie cena, oraz kolor więc mówię a kupię zobaczymy i jednak jest super, a kolejce czeka Rimmel więc zobaczymy jak to będzie, ale ta sprawdza się super i nie jest jakaś twarda, lub za miękka jest na prawdę bardzo fajnym produktem i polecam... ;D

Używam tego produktu od: prawie rok
Ilość zużytych opakowań: Zbliżam się do końca

idealny - NATURALNY - kolor

+ kolor - idealny, naturalny, nie rudy, nie za-żywy brązowy, nie czarny, tylko dokładnie taki jak moje brwi !

+ nie jest za miękka, nie rozmazuje się przy tłustej cerze <3

+ trwała!

+ chyba nigdy nie pękła przy temperowaniu!

+ niedroga :)

Nie wiem jak inne dziewczyny, ale ja potrzebuję ostrej kredki, więc często ją temperuję, dlatego w moim przypadku nie jest długowieczna :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 4 kredki

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Bardzo dobry produkt do brwi

Kupiłam ją przypadkiem i się cieszę bo jest dobra, a teraz nigdzie już jej nie mogę znaleźć. Kredka ma fajny kolor chociaż mógłby troszkę bardziej wpadać w szarość, dobrze się rozprowadza, jest tania i niesamowicie wydajna (nie mam pojęcia kiedy ją skończę). Jedynym minusem jest jej dostępność. Polecam jeśli ją gdzieś znajdziecie.

Ilość zużytych opakowań: ciągle pierwsza, a zużycia nie widać

Bardzo dobra.

Używam tej kredki już od 5 lat, przy czym jestem aktualnie przy drugiej:) Jak na kredkę używaną prawie codziennie idealnie się spisuje:) Przy kolorze &quot;Dark Brown&quot; mogę dowolnie zwiększać intensywność barwy, szczoteczka pozwala idealnie ję rozprowadzić. Brwi wyglądają naturalnie, czasami jedynie zdarzyło się, że robiły się nieestetyczne grudki, ale do opanowania:)

+ idealnie zarysowuje brwi
+ pozwala na dowolność w intensywności
+ mega wydajna
+ miękka
+ wygodna w użyciu
+ szczoteczka łatwa w użyciu

- czasem robi grudki

Ilość zużytych opakowań: 2 kredki

Bardzo fajna

Posiadam odcień no. 3. Bardzo ładny szarawy brąz. Idealny dla brunetek.
Kredka starcza na długo, jest tania, trwała i do tego daje świetny efekt na brwiach. Czego chcieć więcej?

Podsumowując:

+ cena
+ efekt
+ świetny grzebyczek
+ dobrze dopasowane kolory, każdy znajdzie coś dla siebie

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Rewelacja!

Używam tej kredki już od kilku lat , nawet nie pamiętam w jaki sposób się na nią natknęłam , chyba przypadkiem. W każdym razie jest to jedyna kredka z jaką miałam do czynienia , która ma idealny odcień! Posiadam kolor popielaty i idealnie nadaje się on zarówno do blondynek jak i brunetek - ja jestem brunetką ;). Wygląda ten kolor na brwiach bardzo naturalnie , nie wpada w żadne dziwne rudości jak to zwykle bywa. Jest to idealna kredka dla kobiet , które nie lubią mieć ordynarnych czarnych brwi. Co też fajne , można stopniować tą kredką intensywność koloru jaki chce się osiągnąć. Ma fajny grzebyczek ... Producent pisze , że jest wodoodporna ... hmm .. w sumie raz ją wypróbowałam w extremalny sposób , tzn zanurzyłam się z nią w jeziorze i nic się nie zmyło :). Natomiast przy jej aplikacji bardzo wazne jest aby skóra była oczyszczona i odtłuszczona ... wtedy osiągniemy odpowiedni efekt i kredka ta zachowa swoje właściwości. Jeśli nałożymy ją na spoconą skórę , to wyjdzie ciemniejszy efekt i kredka będzie się trochę mazać. Używam tej kredki regularnie i jestem jej wierna. W przypadku innych firm denerwuje mnie właśnie to , że albo są odcienie brązowo-rude ... albo kruczo czarne ;/ ... nie ma nic pośredniego neutralnego chłodnego odcienia brązu , czy właśnie popieli ...
Serdecznie polecam ! Za tą cenę jest super !!!!!

Używam tego produktu od: wielu lat
Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Przeciętna

Był to jeden z moich pierwszych kosmetyków do brwi. Podoba mi się to, że ma szczoteczkę do rozczesywania i przy okazji później roztarcia kredki. Mam kolor czarny i jest jak dla mnie zbyt sztuczny, przerzuciłam się na cienie do brwi, które są bardziej naturalne. Ale kredka na pewno jest mega wydajna, bo za kilka złotych można malować, malowac, malowac....

dobra :)

jest to jedyna kredka do brwi jaka uzywam non stop, jest idealna, piekny kolor (posiadam czarny),dobrze sie rozciera, bardzo wydajna. Brwi przy jej uzyciu wygladaja naturalnie a nie tak ze z daleka widac ze byly czyms mazane. Rowniez grzebyk idzie na plus i cena ;)

Używam tego produktu od: pol roku
Ilość zużytych opakowań: 1 kredka

jestem zadowolona

Dostałam tą kredkę w prezencie na święta Bożego Narodzenia. Mam odcień nr 2 Dark Brown. Jest to ładny nasycony ciemny brąz, który wygląda tak samo jak mój nowy kolor włosów:). Kolor jest b. ładny, ale muszę uważać przy malowaniu brwi tą kredką i tylko lekko nią dotykać brwi, bo jest dość miękka i można przesadzić z intensywnością koloru (tu dodam, że moje brwi z natury są koloru jasny blond, choć jestem ciemną szatynką, więc zbyt intensywny kolor łatwo rzucałby się w oczy). Kredka ta łatwo rozprowadza się po brwiach i ładnie je przyciemnia. Podoba mi się szczoteczka na zatyczce, można nią rozczesać brwi i usunąć nadmiar kredki. Wg producenta kredka jest wodoodporna, ale zauważyłam, że daje się przynajmniej w części zmyć wacikiem nasączonym wodą. Jest naprawdę trwała, u mnie trwa bez uszczerbku i blaknięcia cały dzień (makijaż robię zawsze o 7 rano, a zmywam ok. 21). Nie rozmazuje się. Dobrze się ją temperuje, nie łamie się. Nadaje się również do robienia kresek na powiekach, co przetestowałam na wyjeździe, gdy nie wzięłam ze sobą kredki do powiek.
Polecam, za 7 zł (taką cenę widziałam w sklepie internetowym) można mieć naprawdę trwałą i dobrą kredkę. Używam jej naprzemiennie z kredką Rimmela, która też jest b. dobra, a 2 razy droższa. Obecnie bardziej mi pasuje pod względem koloru Mon Ami. Dodam jeszcze, że kredka jest wydajna, z tego, co widzę, wystarczy mi pewnie na rok.

Używam tego produktu od: końca grudnia 2006 r.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.